Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXII TEMA

Apklausa: Kokį mėnesį svočiavote/svočiausite? (128 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 11 11, 17:25)
Nu jo krize visus liecia  unsure.gif
O niekur nerandu kada yra dovanojamas šeimos bankas? kokie žodžiai sakomi?  g.gif

vėlgi, aš nerinku kokių labai rimtų žodžių, tais savo žodžiais sakysiu. planuoju duoti centus rinkti, ir kai išrinksim, kuris daugiau pririnks- tuomet ir įteikinėsiu banką, tiksliau aš šįkart dovanosiu ne banką, o pinigų medį jaunai šeimai. ir sakysiu, kad nesvarbu, jog šiandien vienas kuris tai pasirodė apsukresnis prie pinigų, tačiau šeimos banką, kaip ir viską reikia kurti drauge, kartu.. nu kažką tokio galvoju. ryt jau galėčiau parodyti savo pinigų medį, bet fotikų nėra namie, na gal su mobilke ryt nufotkinsiu.
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2009 11 11, 18:58)
vėlgi, aš nerinku kokių labai rimtų žodžių, tais savo žodžiais sakysiu. planuoju duoti centus rinkti, ir kai išrinksim, kuris daugiau pririnks- tuomet ir įteikinėsiu banką, tiksliau aš šįkart dovanosiu ne banką, o pinigų medį jaunai šeimai. ir sakysiu, kad nesvarbu, jog šiandien vienas kuris tai pasirodė apsukresnis prie pinigų, tačiau šeimos banką, kaip ir viską reikia kurti drauge, kartu.. nu kažką tokio galvoju. ryt jau galėčiau parodyti savo pinigų medį, bet fotikų nėra namie, na gal su mobilke ryt nufotkinsiu.



O tuos centus rinkti kaip? kada? g.gif prie stalo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 11 11, 18:47)
O tuos centus rinkti kaip? kada?  g.gif  prie stalo?  g.gif

jo, duosiu prie antro užsėdimo, prie stalo.
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2009 11 11, 20:26)
jo, duosiu prie antro užsėdimo, prie stalo.



aisku mirksiukas.gif
o seimos zidinys turi buti pradzioje ar pries 12?
valio gavom fejerverkus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 11 11, 20:04)
aisku mirksiukas.gif
o seimos zidinys turi buti pradzioje ar pries 12?
valio gavom fejerverkus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

čia nuo jūsų pačių priklauso, kai kurie po 12 daro, po fejerverkų, žvakučių deginimo ir pan.
aš darysiu prie pirmo užsėdimo, kai įteikiamas santuokos liudijimas, po pirmo tosto už naują šeimą, nes man kažkaip tokia seka atrodo logiškiau- nes tuomet iškart ir uždegamas naujos šeimos židinys, kuris visas vestuves šviečia...
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2009 11 11, 18:25)
Nu jo krize visus liecia  unsure.gif
O niekur nerandu kada yra dovanojamas šeimos bankas? kokie žodžiai sakomi?  g.gif

na mes nieko shustro nesakem, darem zaidima litus/centus issirinkt is kruopu, ir po to tokia taupykle/seifa iteikem (imetant piniga, atrodo, kad jis krenta per siaura kakliuka ir sumazeja dvigubai) ir pasakem, kad pinigus i seimos biudzeta sukaupti daug sunkiau negu isleisti, tad elkites protingai ir kartu galvokit kur juos leisit, dvi galvos geriau uz viena
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2009 11 07, 18:31)
As pirsliavau jau senokai liepos men.Ir mes gavome labaiiiiiiii ispudinga pakvietima.Jaunieji gyvena uzsienyje,tai jie atsiunte mum siuntinuka  biggrin.gif .O jame radome saldainiu,likerio butelaiti vardine pirslio juosta,atvirute ir diska su pakvietimu pirsliaut.Galite pasiziureti

thumbup.gif nu koks saunus kvietimas ir sugalvok tu man taip
Atsakyti
Aš dar noriu pasiteirauti apie šeimos banką. Iš ko jauniesiems duodate išrinkti centus? ir po to juos sumetate į tą dovanojamą šeimos banką, ar kaip daroma? g.gif
Atsakyti
Ir dar blush2.gif
Gal turite žodžius kai skiriate jau šeiminikais jaunuosius? g.gif
Atsakyti
Aš centus daviau išrinkti iš sulankstytų folijos gabaliukų. Atrodė jėgiškai ir taip nekrito į akis wink.gif Sunkiau buvo jauniesiems rasti smile.gif O po to įteikiau šeimos banką.
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2009 11 12, 16:52)
Aš centus daviau išrinkti iš sulankstytų folijos gabaliukų. Atrodė jėgiškai ir taip nekrito į akis wink.gif Sunkiau buvo jauniesiems rasti smile.gif O po to įteikiau šeimos banką.



O esme to centu rinkimo? kuris surinks daugiau tas valdys seimos biudzeta? ar taip? g.gif
Atsakyti
Na ir tylu cia verysad.gif visikai ne sezonas svociuicu... o man jau kinkos dreba blink.gif
Atsakyti