Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXII TEMA

Apklausa: Kokį mėnesį svočiavote/svočiausite? (128 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mes taures dovanojom prie Zakso. Ten su svečiais kėlėm pirmą taurę ir dovanojom jauniesiems. Tada tas tikrąsias taures išvežė namo (jas padėjo ant stalo), o į pasivažinėjimus pasiėmėm paprastas, puoštas gyvomis gėlėmis taures. ax.gif


Toms kurios rašot man prašydamos scenarijaus - aš jo neturiu. Viską esu surašiusi praeitos temos pirmuosiuose puslapiuose kažkur (ieškokit po rugpjūčio 22), ir jei kas neaišku klauskit tikrai padėsiu. O tokio kaip scenarijaus nesirašiau, kalbėjau iš galvos, nes nesiskundžiu kalbos trūkumu. Tik turiu planą ką po ko daryti. Bet tai irgi galit rasti praeitoj temoj wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Skinte @ 2009 11 03, 00:02)
user posted image

Ne taip retai pasitaiko wink.gif O kaip iš tikrųjų ant kurio peties turi būti ir kodėl? Klausiu iš smalsumo, nes nežinau biggrin.gif Mes kai piršliavom, tai nebuvo juostos ir nereikėjo wink.gif O kitam kartui jaunoji užsiminė, kad reikia juostos  blush2.gif
Papildyta:

Mazgas turi buti po desine ranka, o cia raides tik aukstyn kojom, na bet nieko baisaus, kas nezino nesupras smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Skinte @ 2009 11 04, 19:59)
Toms kurios rašot man prašydamos scenarijaus - aš jo neturiu. Viską esu surašiusi praeitos temos pirmuosiuose puslapiuose kažkur (ieškokit po rugpjūčio 22), ir jei kas neaišku klauskit tikrai padėsiu. O tokio kaip scenarijaus nesirašiau, kalbėjau iš galvos, nes nesiskundžiu kalbos trūkumu. Tik turiu planą ką po ko daryti. Bet tai irgi galit rasti praeitoj temoj wink.gif

Va va man ir tas nepatinka, esu ir sudejusi savo info i senesnes temas, bukit gerutes pasieskokit
Atsakyti
Man nei patinka, nei ne wink.gif Aš tikrai mergaitės jo neturiu 4u.gif Šiaip jei ką papasakoju tai galit klausti aš pasakysiu, bet scenarijaus nesirašiau schmoll.gif
Atsakyti
Susiradau suknele nuomotis wub.gif na labai ji man grazi wub.gif tik kazin kaip reikes nesusalti g.gif
Atsakyti
O kokius žodžius sakete išleidžiant iš namų g.gif visi esantys internete tokie nusibode ir daug kartu girdeti blush2.gif g.gif pas mane ir nuotaka ir jaunikis is vienu namu isvaziuos g.gif tai suku galva kaip cia padaryt g.gif
Atsakyti
Mes neišleidinėjom iš namų 4u.gif Išvažiavom iš mano namų tiesiai į zaksą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LaurackaJ @ 2009 11 01, 15:57)
dar vat keletas nuotraukyciu is vestuviu http://public.fotki....iaujam-ingos-i/
Sveikutes visos mergynos,nu labai grazios ir smagios vestuves,oj kaip man patinka jas ziureti,bet jauciu kaip ateis laikas,tai bus ziaurei baisu..
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2009 11 01, 15:40)
Sveikos svociutes,

esu busima jaunoji ir nesugalvoju, kaip oficialiai pakviesti svocia ir pirsli. Jei jau zino, kad pirsliaus pas mus, viskas sutarta, svocia jau ruosiasi.. Ae pakvietime irasyti, kad juos kaip pirsliuis kvieciams ir ka tokiu atveju rasyti? Ar pakvietimus paprastus kaip visiems iteikineti..

Pasidalinkit savo patirtimi, kaip Jus pakviete pirsliauti... blush2.gif

As pirsliavau jau senokai liepos men.Ir mes gavome labaiiiiiiii ispudinga pakvietima.Jaunieji gyvena uzsienyje,tai jie atsiunte mum siuntinuka biggrin.gif .O jame radome saldainiu,likerio butelaiti vardine pirslio juosta,atvirute ir diska su pakvietimu pirsliaut.Galite pasiziureti cia



Vestuviu nuotraukytes idesiu veliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2009 11 07, 18:31)
As pirsliavau jau senokai liepos men.Ir mes gavome labaiiiiiiii ispudinga pakvietima.Jaunieji gyvena uzsienyje,tai jie atsiunte mum siuntinuka  biggrin.gif .O jame radome saldainiu,likerio butelaiti vardine pirslio juosta,atvirute ir diska su pakvietimu pirsliaut.Galite pasiziureti cia
  Vestuviu nuotraukytes idesiu veliau  smile.gif

Sveikutės,
visos 4u.gif , nu pakvietimas nuostabus net ašara akyse pasirodė thumbup.gif

Na o aš užsikasusi darbais tai net neturiu kada ruoštis doh.gif , neišsivazduoju kada pradėsiu viska pirktis ir daryt.
Atsakyti
[quote=inevas,2009 11 07, 20:21]
Sveikutės,
visos 4u.gif , nu pakvietimas nuostabus net ašara akyse pasirodė thumbup.gif




As kelis kartus ta diena ziurejau ir vis verkiau.Ir nezinojau ka daryt ar sutikt ar ne g.gif Bet kad sitoki pakvietima atsiunte tai sazine neleido atsisakyt. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2009 11 07, 18:31)
As pirsliavau jau senokai liepos men.Ir mes gavome labaiiiiiiii ispudinga pakvietima.Jaunieji gyvena uzsienyje,tai jie atsiunte mum siuntinuka  biggrin.gif .O jame radome saldainiu,likerio butelaiti vardine pirslio juosta,atvirute ir diska su pakvietimu pirsliaut.Galite pasiziureti cia
  Vestuviu nuotraukytes idesiu veliau  smile.gif



grazu wub.gif
Atsakyti
Sveikutes!Senokai besilankiau.Sianakt grizau,bet nusikalus...baisiai sunki kelione atgal.Susalau per vestuves,tai va,trecia savaite vos gyva.Vestuves smagios,tik pirma diena nelabai vykusi,niekaip nejo isiterpt,muzikantai pagal save ijunge...siandien buciau naglesne,daryciau kitaip.Na,bet daug ka sukisom antra diena.Va,antra diena tai jegine,plyso visi is juoko.na,bet placiau parasysiu veliau,nes bandysiu isgyt iki galo,gal ir nuotraukeliu sulauksiu tuo paciu.Iki.Aciu,kad esat. heart.gif
Atsakyti