Įkraunama...
Įkraunama...

Vilmesta

Eika stato naujus namus ir jau galima rezervuotis praso 10% nuo buto kainos. Finansuoja juos SEB bankas. Salygos neblogos. Buvau pasiteirauti.
Vilmesta praso 20% nuo buto kainos sad.gif ir nieks ju nefinansuoja sad.gif Buvau apziureti ir tikrai man patiko,murinis,labai ramu, 1aukstas pakeltas nuo zemes. Bet deja siam projektui reik tureti savo 20% nuo buto kainos :?(
Paskutiniame name- korpuse A3 rezervacija vyksta sparciai. Vadinasi zmones pinigu turi :DDD

Atsakyti
Pravaziavau cia kuria diena pro naujas eikos statybas. Baisu. Ar matet is ko stato?
Atsakyti
QUOTE(saules spindulelis @ 2010 09 21, 13:56)
Eika stato naujus namus ir jau galima rezervuotis praso 10% nuo buto kainos. Finansuoja juos SEB bankas. Salygos neblogos. Buvau pasiteirauti.
Vilmesta praso 20% nuo buto kainos sad.gif ir nieks ju nefinansuoja sad.gif  Buvau apziureti ir tikrai man patiko,murinis,labai ramu, 1aukstas pakeltas nuo zemes.  Bet deja siam projektui reik tureti savo 20% nuo buto kainos :?(
Paskutiniame name- korpuse A3 rezervacija vyksta sparciai. Vadinasi zmones pinigu turi :DDD



O kokios tos geros SEB salygos, kokia jie marza siulo Eikos projektui?
Atsakyti
mes pirkom B3 korpuse praeitais metais. Mokejome 3700 uz kvadrata. 82 kvadratu butas. Deretis nelabai pavyko, kaip supratau, jeigu zmones butus perka tai pardavejai ir nelinke deretis, be to laikas mus spaude. Kokybe esam patenkinti, labai dziugina autonominis sildymas, nes galim jungti/isjungti sildyma nepriklausomai nuo sildymo sezono. Kvartalas ramus, aisku kai dabar A3 korpusa stato tai triuksmas nuo statybu, yra vaikams aiksteles, teritorija aplinkui sutvarkyta. Kiek teko bendrauti su Vilmestos darbuotojais - man jie patinka, jokiu priekaistu jiems neturiu. Man noretusi kad namai toliau vienas nuo kito stovetu, bet siais laikais tai didziule prabanga butu smile.gif isvada, del pasirinkto varianto nepasigailejom.
Papildyta:
QUOTE(acuktuvaz @ 2010 09 21, 14:36)
Pravaziavau cia kuria diena pro naujas eikos statybas. Baisu. Ar matet is ko stato?


daznai pro tas statybas pravaziuoju, stebiu procesa smile.gif, anksciau state is plytu, dabar kazkoks "buterbrodas" primenantis tarybinius blokus, atrodo su akmens vata viduje, labai idomu ar cia gerai bus.
Atsakyti
siandien kalbejau su jais apie kainas, tai nori 4600/m2 ir kainos jau nemazina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 10 11, 11:28)
siandien kalbejau su jais apie kainas, tai nori 4600/m2 ir kainos jau nemazina rolleyes.gif



Nu nieko sau blink.gif apsi... su tokiom kainom. Patys tegul ir perka butus us tokia kaina. Paziuresim ka suoks kai ziema ateis ir patiems uz sildyma neparduotu butu reikes moket
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sudovia: 11 spalio 2010 - 12:11
QUOTE(charisma2121 @ 2010 10 11, 12:28)
siandien kalbejau su jais apie kainas, tai nori 4600/m2 ir kainos jau nemazina rolleyes.gif

na ziuriu kainos nemazina ax.gif bet jeigu kainos nemazina, reiskias yra perkanciu ir uz tokia kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2010 10 11, 20:04)
na ziuriu kainos nemazina  ax.gif bet jeigu kainos nemazina, reiskias yra perkanciu ir uz tokia kaina  g.gif


Nebutinai.... gal yra paskola imti is banko, o sutartyje parasyta minimali pardavimo kaina, kuria perzengti negali
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 10 11, 11:28)
siandien kalbejau su jais apie kainas, tai nori 4600/m2 ir kainos jau nemazina rolleyes.gif


O cia kartais jos nepadidino blink.gif
Galvoju jeigu tie patys namai, tai kolege pasakojo kaip jos drauge pavasari buta ten pirkosi ir man atrodo uz 1 kv.m. buvo 3 800 Lt ir norinciu dar laukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 10 11, 12:28)
siandien kalbejau su jais apie kainas, tai nori 4600/m2 ir kainos jau nemazina rolleyes.gif



Cia rimtai?? Uz kokios kvadraturos buta jie tiek praso ir kelintam aukste?

Siaip ten nelabai jau yra is ko rinktis, dauguma butu 1 aukste liko laisvu,
vakar ziurejau, visame name liko 13 laisvu, siandien jau rodo 18, matyt kai kurias
rezervacijas anuliavo..

Ispardavineja greitai jie tuos butus.. Bet nejaugi jau taip kainos auga??.. gal kad paklausa didele.. jie gi pradejo A3 korpuso tik vasara butus pardavineti, kas pirko pavasari tai ten kitame name, ir taip, ten buvo po 3700 ir as girdejau.

O A3 korpuso iskart kainos brangesnes buvo. Vadybininke minejo, kad kiek kokybe geresne sio namo, langu, pavyzdziui, plius balkonai pilnai istiklinti.
Atsakyti
pagal aruodas.lt tai 4600 Lt/kv 1 kamb buto kaina gaunas, didesnes kvadraturos kaina mazesne - 4100, 3 kamb - 3800
Atsakyti
Supratau.. tuomet viskas gerai, tokios kainos ir buvo nuo pat pradziu kai
prasidejo sio korpuso butu pardavimas.

QUOTE(sudovia @ 2010 10 12, 22:39)
pagal aruodas.lt tai 4600 Lt/kv 1 kamb buto kaina gaunas, didesnes kvadraturos kaina mazesne - 4100, 3 kamb - 3800

Atsakyti