Įkraunama...
Įkraunama...

Vilmesta

ash uzrezervavau E korpuse. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, priimkite ir mane į kaimynes 4u.gif

Mano butukas C korpuse ax.gif

Šiandien va buvau dėl pirkimo-pardavimo sutarties, tai irgi labai nusiviliau, nes juristė išpeikė kiekvieną lapą sutarties, bet jų rinkodarininkė nieko pakeisti nesutinka, kur tik esminiai dalykai verysad.gif bet kitur neturiu kur dėtis, labai jau brangu visur... kad dabar bandyti ieškotis kažko.

Dar labai nusiviliau kad užtempė tiap su šia sutartim, liepos gale žadėjo o davė tik va gruodžio gale, kai jau turėjo būti ir namas gatavas schmoll.gif

O ką reiškia "sienos siskylinėjo"? tai kaip gyvent? blink.gif

Beje, gal kas samdysite statybos inspektorių, kad pažiūrėtų jūsų butą, kokybę ir pan?
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2006 01 04, 17:14)
Sveikutės, priimkite ir mane į kaimynes  4u.gif

Mano butukas C korpuse  ax.gif

Šiandien va buvau dėl pirkimo-pardavimo sutarties, tai irgi labai nusiviliau, nes juristė išpeikė kiekvieną lapą sutarties, bet jų rinkodarininkė nieko pakeisti nesutinka, kur tik esminiai dalykai  verysad.gif  bet kitur neturiu kur dėtis, labai jau brangu visur... kad dabar bandyti ieškotis kažko.

Dar labai nusiviliau kad užtempė tiap su šia sutartim, liepos gale žadėjo o davė tik va gruodžio gale, kai jau turėjo būti ir namas gatavas  schmoll.gif

O ką reiškia "sienos siskylinėjo"? tai kaip gyvent?  blink.gif

Beje, gal kas samdysite statybos inspektorių, kad pažiūrėtų jūsų butą, kokybę ir pan?




Labukas

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif vis daugiau ir daugiau kaimynu randasi smile.gif
as is D korpuso, siaip pasizvalgyk bites plius forume, ten yra mano namai, ir forumas vilmesta pilaiteje, ten daugiau kaimynu rasi ir pasiaiaskinsi kas neaisku ar idomu smile.gif
Atsakyti
ooooooooo, ir as jau patapau Jusu kaimyne, tik nezinau as kuriam korpuse net gyvenu. Is jau seniau pastatytu antras namas, yra 2 pirmi , visai prie to keliuko kuri privaziuot galima, o po to mano, 4 aukstas. Dabr matosi biski suskilinejo grindys, ir dar lango vieno is balkono nebeturim, bet siaip mano labai grazus vaizdas, ko labai ilgai ieskojau. drinks_cheers.gif
super, vienu zodziu visai faina isanksto tureti kaimynu. Ypac jei dar mano name wub.gif
Atsakyti
nelabai supratau kuris tas korpusas? AEF yra ilgi BCD mazi...As Is B
Atsakyti
ziurau daba kadastrinius matavimus, is vis jokio korpuso nera, yra kazkoks zymejimas 2A/7p???? blink.gif
tai cia tas korpusas A? ar ne??? wub.gif wub.gif wub.gif
o isirengineti pradejot? gal kas jau isirenge.
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2006 07 28, 07:50)
ziurau daba kadastrinius matavimus, is vis jokio korpuso nera, yra kazkoks zymejimas 2A/7p???? blink.gif
tai cia tas korpusas A? ar ne???  wub.gif  wub.gif  wub.gif
o isirengineti pradejot? gal kas jau isirenge.

Tu nueik i biteplius.lt , ten juk musu daugiau smile.gif Jeigu tavo namas ilgas ir langai eina i rytus arba vakarus, tada taip A, o jeigu siaure arba pietus tada F arba E


http://www.biteplius...33-=(1267742104
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerry: 28 liepos 2006 - 09:41
QUOTE(mazasangeliukas @ 2006 01 04, 16:33)
Labukas

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  vis daugiau ir daugiau kaimynu randasi smile.gif
as is D korpuso, siaip pasizvalgyk bites plius forume, ten yra mano namai, ir forumas vilmesta pilaiteje, ten daugiau kaimynu rasi ir pasiaiaskinsi kas neaisku ar idomu smile.gif


Niu kaip faina. KUriame aukste tu?

QUOTE(Dzijanka @ 2006 07 17, 10:46)
ooooooooo, ir as jau patapau Jusu kaimyne, tik nezinau as kuriam korpuse net gyvenu. Is jau seniau pastatytu antras namas, yra  2 pirmi , visai prie to keliuko kuri privaziuot galima, o po to mano, 4 aukstas. Dabr matosi biski suskilinejo grindys,  ir dar lango vieno is balkono nebeturim, bet siaip mano labai grazus vaizdas, ko labai ilgai ieskojau.  drinks_cheers.gif
super, vienu zodziu visai faina isanksto tureti kaimynu. Ypac jei dar mano name  wub.gif


Kuo daugiau kaimynku tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 07 29, 14:45)
Niu kaip faina. KUriame aukste tu?
Kuo daugiau kaimynku tuo geriau thumbup.gif




Limcamca tu mums virs galvos smile.gif, mes is 16 drinks_cheers.gif
Atsakyti
o kas mano kaimynai???
as is C korpuso (pagaliau issiaiskinau tongue.gif ) 13 BUTO.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mazasangeliukas @ 2006 07 31, 07:16)
Limcamca tu mums virs galvos smile.gif, mes  is 16  drinks_cheers.gif


Nu fainai tada thumbup.gif vyrai kai kalbejosi, tai lyg ir kraustysimes panasiu metu ax.gif
Atsakyti
mes esam patenkinti bendradarbiavimu su Vilmesta, gal jau mes esam labiau jiems įkyrėję su savo prašymais ir pageidavimais ( tiksliau draugo ) bet ne už ilgo bus pasirašyta galutinė sutartis , atvežti baldukai ir laukia įkurtuvės yahoo.gif
Atsakyti