Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Asseni, Vaidosee, torčiukai labai simpatiški. O dėl Meian, tai iš pradžių pamaniau, ką čia rankinę su čemodanu įdėjo lotuliukas.gif tik paskui supratau, kad tortas thumbup.gif na jūs ir fantazijos turit, ir įgyvendinti netgi super pavyksta.

Atnešu ir savo torčiuką, puoštą jau su gautais dažais, klaidelių pilna, bet ko norėti iš penkto puošiamo torto. Dėkui, merginos, mokausi iš jūsų.
Medutis su persikais ir šaldytom braškėm, viršus, pirštukai pastilažas (pirmą kartą jį dariau ir man labai patiko, smagi masė thumbup.gif ), ale kraujas - aisingas, nesijuokit, ten turėjo būti ryškiai raudona spalva, bet... dažai nepramušė.
user posted image
user posted image







Atsakyti
neli, kazin ar isdrisciau toki tortuka valgyti blink.gif
Meian, pas tave ne tortukai o meno kuriniai, neisivaizduoju kaip tokius reiketu pjauti rolleyes.gif thumbup.gif
Asseni,man tas kreminis laaaabai jau grazus, labai jau jis man patiko wub.gif bigsmile.gif

.....................................................

o cia mano praktiskai vakar ir siandienos darbeliai (neskaitant to, kad meduti treciadieni suteepiau)

*Tai va, geltonas tortukas Juodasis miskas, dengtas pastiliazu, prikringeliuota aisingo, gelytes ir lapeliai pastiliazas.

*Rozinis, taip pat Juodasis miskas, dengtas pastiliazu, priraizgaliotas aisingu, gelytes pastiliazas, lapeliai plikytos teslos (bet jie koki tai riebaluoti, ir nesusiraite man nors jau savaite kaip dziusta). Sitas pats paskutinis jam ir pritrukau ideju puosti, man jis nelabai patinka sad.gif

*Butelaitis, medutis, sonai, butelis, etiketes pastiliaziniai, priraizgyta aisingo (uzrass toks ir turi buti, toki liepe uzrasyti tongue.gif )

Vakar atsiguliau tik po 4 val. blink.gif kaip sake Olesta kocelu akis pasiremus buvau lotuliukas.gif
Atsakyti
neli, vacia tai LIUKS thumbup.gif thumbup.gif ,

Sunus kaip pamate, pasake VAU lotuliukas.gif
Atsakyti
Visų tortai nuostabūs, na bet Neli thumbup.gif thumbup.gif Kažkas nepaprasto thumbup.gif Ir tai tik penktas tortas blink.gif
Atsakyti
eglejk, geltonas labai simpatiškas bigsmile.gif


QUOTE(Asseni @ 2009 10 31, 16:10)
neli, vacia tai LIUKS thumbup.gif  thumbup.gif ,

Sunus kaip pamate, pasake VAU lotuliukas.gif

Va mano abu irgi tą patį pasakė, tik jie iš manęs tokių dalykų nesitikėjo visai, nes nepuošiu aš torčiukų, čia va į jūsų tortus pasižiūrėjau ir užsikrėčiau šia liga.
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 31, 16:21)

Tortukas prie kavos
.........
Brach, taip jau ziurejau, kad visur butu geltoni tasiukai, ir visvien praleidau  doh.gif

jo jo, va ten kairėje pusėje penkioliktoj eilėj devyniolikta nuo galo yra be taškiuko cool.gif

QUOTE(Vaidosee @ 2009 10 31, 16:39)
Aciu uz patarima del tortu fotografavimo,tikrai didelis skirtumas  thumbup.gif

Gražus Tavo tortas bigsmile.gif

o dėl fotografavimo - tai reikia MACRO režimu fotografuoti.

QUOTE(Meian @ 2009 10 31, 17:31)
Ikelsiu ir as viena...  unsure.gif


grįžai ar ..išeini? unsure.gif
QUOTE(neli @ 2009 10 31, 17:59)

wow unsure.gif

QUOTE(eglejk @ 2009 10 31, 18:09)
*Butelaitis, medutis, sonai, butelis, etiketes pastiliaziniai, priraizgyta aisingo (uzrass toks ir turi buti, toki liepe uzrasyti tongue.gif )

[prisijuokiau iš užrašo lotuliukas.gif gaila, kad nėra didesnės foto..
Atsakyti
nele super bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 10 31, 17:33)
[prisijuokiau iš užrašo  lotuliukas.gif  gaila, kad nėra didesnės foto..

va, cia labiau uzrasas matosi, negaliu nufotkint, nes ka tik issiveze ir sita paskutinyji.
Atsakyti
Puikumėlis - tortukų įvairovė ir gausybė thumbup.gif
Cipciukas kai atneš šedevrą, taip ir lieku be žado blink.gif bet ... man vistiek patys gražiausi beziniai tortai thumbup.gif

Vat ir Asseni tas su smulkiom gėlytėm super simpatiškas.

Neli labai pralinksminai savo tortuku thumbup.gif Labai į temą ir labai norėčiau tų pirštelių biggrin.gif

Eglejk tas geltonas tai wow bigsmile.gif labai gražus, labai šventiškas, o butelaitis irgi įstrigo, toks originalus jis man, super "supakuotas".

Meian labai dailu smile.gif

-----
Atnešu ir aš parodyt savo tortuką. Džiovintų vaisių ir riešutų tortas skirtas 5'tei mergaitei gimtadienio proga - ji labai nori būti ragana, na bet aš raganos tikrai nenulipdysiu, tad sutarėm dėl raganų namelio. Puošta pastilažas, ant padėklo - šok. pabarstukai ir aguonos. Gaila, bet foto neatskleidžia viso vaizdo, šiaip realybėje man vaizdelis patiko biggrin.gif o ir žaisti irgi linksma buvo tongue.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Na merginos pas jus ir fantazija...... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai ydomus ir grazus torciukai ....
Atsakyti
taip tortukai fantastiški bigsmile.gif tokie orginalūs, mergaitės turit labai lakia vaizduote, labai labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 10 31, 17:09)
lapeliai plikytos teslos (bet jie koki tai riebaluoti, ir nesusiraite man nors jau savaite kaip dziusta).


tai gal vesiai kur nors dziovini...pas mane ant sildomu grindu padekle per nakty isdziusta...dar kokia diena palaikau virtuvej ant spinteles ir tada dedu y dezute...buna puikiai isdziuve....
Atsakyti