Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

QUOTE(Lapiukas @ 2005 10 24, 20:55)
O kaip jūs suprantat ,kad jau apsivertė? Man 32sav. bet kaško neįprasto nepajutau,o gal nesuprantu  g.gif ,nes tai mano pirmas nėštumas.


Aš pajutau, nes nebuvo labai malonu, kokia gerą minutę ar net dvi begiojau iš kampo į kampą nesuprasdama kas vyksta, nes ir dubens kaulus skaudėjo ir šonus, na žodziu viskas iš karto doh.gif
Bet kai supratau, kad apsivertė, tai labai faina pasidarė wub.gif
Atsakyti
Vakar buvau pas gydytoja - dare echo ir cry.gif cry.gif jis vel sedi blink.gif
Ir supykau ant jo ir nuliudau ir issigandau, nes mums jau 37 sav.
Tai tu sansu apsiversti su kiekviena diena mazeja (taip gydytoja sake)
Liepe moraliskai ruostis cezariui cry.gif o as jo taaaaip nenoriu schmoll.gif
Vis viliuosi, kad busiu is tu laiminguju, kuriu maziai paskutine minute apsivercia
Darau pratimukus, ikalbinejam ji kartu su teciu, bet didziausias kauburiukas - galvyte kol kas virsuje ... verysad.gif
Glostau as ja wub.gif ir myliu vistiek savo neklauzada - kulverstuka....
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2005 11 10, 22:26)
Liepe moraliskai ruostis cezariui  cry.gif  o as jo taaaaip nenoriu schmoll.gif
Vis viliuosi, kad busiu is tu laiminguju, kuriu maziai paskutine minute apsivercia
Darau pratimukus, ikalbinejam ji kartu su teciu, bet didziausias kauburiukas - galvyte kol kas virsuje ... verysad.gif
Glostau as ja  wub.gif ir myliu vistiek savo neklauzada - kulverstuka....

Ogi būna pokštų kai ir paskutinę dieną apsiverčia. O to cezario per daug nesigąsdink jei ką. Jei reikės (o gal ir ne) vadinas toks jo kelias gimti. Ir tiek. Pati dvi cezarinukes auginu (tik priežastys kitokios) rolleyes.gif Šiaip į pačių mamų pagimdytus vaikus panašios laugh.gif Antra pati rūpinausi (aišku su medikų pagalba) iškart po operacijos. Gal ir menka paguoda, bet nebijok rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2005 11 10, 21:26)
Vakar buvau pas gydytoja - dare echo ir  cry.gif  cry.gif  jis vel sedi  blink.gif 
Ir supykau ant jo ir nuliudau ir issigandau, nes mums jau 37 sav.
Tai tu sansu apsiversti su kiekviena diena mazeja (taip gydytoja sake)
Liepe moraliskai ruostis cezariui  cry.gif  o as jo taaaaip nenoriu schmoll.gif
Vis viliuosi, kad busiu is tu laiminguju, kuriu maziai paskutine minute apsivercia
Darau pratimukus, ikalbinejam ji kartu su teciu, bet didziausias kauburiukas - galvyte kol kas virsuje ... verysad.gif
Glostau as ja  wub.gif ir myliu vistiek savo neklauzada - kulverstuka....


Mano atvejis analogiskas tavajam. neapsiverte schmoll.gif patikek, as irgi kiek prisinervinau del to, kad laukia Cezaris. as tai norejau gimdyti pati! dabar kai pagalvoju, tai juokas ima... smile.gif antra vaikuti irgi noreciau per Cezari gimdyt, nors, aisku, bus kaip bus biggrin.gif
Nzn, kaip tavo atveju, bet mano tai siauras dubuo ir pati smulkaus kuno sudejimo esu, tai gydytoja pasake, kad sansu, jog persivers - 0... (apsiverte mazius i 8-ojo men. pabaiga; iki tol, padetis buvo taisyklinga, t.y. zemyn galva).
Mano patarimas butu ruostis Cezariui moraliskai. patikek, nera taip baisu, kaip atrodo schmoll.gif
Sekmes thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už palaikymą ir bandymą įtikint kad tai nieko baisaus. 4u.gif
Bet aš vis dar už natūralų gimdymą, dar kad ir mažius taip galvotų....
Nes noriu juo pat pradžių rūpintis, o ne gulėti su prapjautu pilvu ir negalėt pasijudint.... schmoll.gif
Aišku, teks tai teks, jei jau taip numatyta...ką aš bepakeisiu, bet vilties dar neatsisakau!
Lauksiu stebuklo, o labiausiai tai savo STEBUKLĖLIO, kad ir kokiu būdu jis ten gimtų.
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2005 11 13, 01:24)
Bet aš vis dar už natūralų gimdymą, dar kad ir mažius taip galvotų....
Nes noriu juo pat pradžių rūpintis, o ne gulėti su prapjautu pilvu ir negalėt pasijudint.... schmoll.gif

Aš irgi už natūralų. Iš viso širdies mirksiukas.gif. Todėl kad jis natūralus. Ir pati tokio labai norėjau (ir bandžiau blush2.gif ).
Tik pvz. antrą dukrytę gavau vos parvežta iš operacinės, kažkaip visai pavyko iš pat pradžių pamaitinti, atitirpus kojoms - greit atsisėdau, taigi ir po tokių operacijų rūpintis įmanoma, nes vaiko lovelė stovėjo šalia. O stotis jau kitą dieną tenka biggrin.gif
Personalo pagalbos žinoma prireikia pvz.sauskelnes keičiant, bet to reikia dažnai naujai mamytei nepriklausomai nuo gimdymo būdo. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 13 lapkričio 2005 - 11:22
Mano leliukas irgi sedi. Gal galit pasidalinti kokius pratimukus daret kad priversti maziu apsiversti?
Atsakyti
Ir mano leliukas sėdi atsisėdęs nors ir ėjau į polikliniką specialius pratimus dariau jis visvien nei krust.Tai mano daktarytė pasakė kad arba jis dar apsivers , arba kojytėm į priekį gimdysiu, arba cezaris tai tikiuosi dar vis geriausio dabar mum 33sav.
Atsakyti
QUOTE(plonyte_linija @ 2005 10 22, 10:02)
Sveikos, nesu iš tų, kurioms pavyko apversti neklaužadą smile.gif Bet vis dar tikiuosi, kad pavyks. Iki gimdymo 2 savaitės, bet lelka įstrižai įsitaisęs. Bent šiok toks pasiekimas, nes prieš kelias dienas tupėjo vertikaliai. Darau pratimukus ir tikiuos, kad apsivers. O Jūsų pasakojimai, tik padrąsina smile.gif

Mano mažoji irgi istrižiukė buvo kurį laiką, bet paskui apsisuko, pati tongue.gif
O kaip daba bus, vienas dievas žino g.gif tongue.gif
Atsakyti
Tai musų mažius turi profesiją - akrobatas bigsmile.gif, nes vartos kaip padukęs. Per visą dieną judesiukus jaučiu keliaujančius per visą pilvą. O jei dar tėtis uždeda ranką - tai apspardytas kiekvienas centimetras. Nutarem, kad mėgsta bendrauti.

O pratimus reikia pradėti daryti, 28 savaitė. g.gif Tai trauks mamytė apsimetinėti banginiu už uodegos laikomu, pilvą kilnoti teks, kai kojos uždėtos ant kėdės ir t.t. nestuke.gif
Atsakyti
Sunus atsisedo, kai jau buvo 32 sav., daktare sake, kad viskas, jokiu sansu gimdyti naturaliai verysad.gif , bet as nepasidaviau smile.gif ir kazkur internete radau pratima "kate", kuriuo deka lialiukas apsiverte po 6 dienu, taigi pagimdziau naturaliai 4u.gif
Atsakyti
Mano mažiausias irgi ilgą laiką sėdėjo, tai klausinėjausi gydytojų kiek tik sutikau biggrin.gif . Vat ir nuramino mane, kad padėtis nusistovi 38 savaičių. Va, tada tikimybė, kad apsivers išties lieka maža unsure.gif .
Atsakyti