Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

Mūsų leliukas apsivertė apie 28 savaitę...Prisiminenu buvo pirmadienio rytas..sėdėjau darbe...tik pilvelis labaaai jau subangvao ir pajutau kad kažkas man šonkaulius skaičiuoja lotuliukas.gif Įtariau kad leliukas apsivertė...kitą dieną gydytoja echo žiūrėjo ir tikrai pasirodo lelius jau galvute žemyn buvo ax.gif
Tikiuosi nebeiks pozicijos ir viskas bus ok mirksiukas.gif
Atsakyti
as nepajutau schmoll.gif g.gif kai ejau darytis echo kazkur apie 25 savaite, jau buvo zemyn galvyte.. na tikriausiai apsiverte kai mazutis dar buvo , kad nepajauciau biggrin.gif
Atsakyti
O mum jau beveik 32sav. ir mano mazyliukas dar turbut tikrai nera apsivertes. Kai pries kelias sav ziurejo echo tai skersai pilvuko buvo.
Gal galit pasakyti kokiais pratimukais reikia skatinti ji apsivertimui. Laukiuos pirma karta ir visai neisivaizduoju ka ir kaip reikia daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zilile.c @ 2006 08 06, 12:14)
O mum jau beveik 32sav. ir mano mazyliukas dar turbut tikrai nera apsivertes. Kai pries kelias sav ziurejo echo tai skersai pilvuko buvo.
Gal galit pasakyti kokiais pratimukais reikia skatinti ji apsivertimui. Laukiuos pirma karta ir visai neisivaizduoju ka ir kaip reikia daryti  blush2.gif



Pratimuku yra, pvz. galima paguleti kelias min. ant vieno sono, po to verstis ant kito, pagulejus vel verstis ant kito ir t.t. Bet siaip labai nepergyvenk - tau dar daug laiko liko, maziukas gali apsiversti bet kuria savaite. Pvz mano mazyle apsiverte tik 38 sav., pratimuku jokiu nedariau, nes buvau forume skaiciusi kazkurios mamytes istorija - jos lelius irgi nesiverte, nors ji dare visokius pratimukus. Tik veliau, gimdymo metu isaiskejo, kad lyg tai virkstele buvo per trumpa ar apsisukusi (tiksliai neatsimenu blush2.gif ), tad mazylis kaip zinodamas nesiverte. Todel as ir ir nedariau jokiu pratimuku, laukiau, kaip nuspres mano mazyle. O ji eme ir apsiverte pati 38 sav thumbup.gif
Atsakyti
mums 32 sav., o maze taip pat dar negalvoja apsiverst. sedi sau desiniam pilvo sone isitaisius arba horizontaliai pagulineja. jau susitaikiau su mintim del cezario, jeigu taip ir neapsiverstu. na, bet laiko dar yra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastone: 07 rugpjūčio 2006 - 20:13
As nejauciau kai mazylis apsiverte, kai dare echoskopija 26 savaiciu, jau buvo galvyte zemyn. smile.gif
Atsakyti
aš irgi tokio dalyko nejutau schmoll.gif arba nesupratau, kad jis ten verčiasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(kastone @ 2006 08 07, 19:13)
mums 32 sav., o maze taip pat dar negalvoja apsiverst. sedi sau desiniam pilvo sone isitaisius arba horizontaliai pagulineja. jau susitaikiau su mintim del cezario, jeigu taip ir neapsiverstu. na, bet laiko dar yra ax.gif


na taip, man irgi tas pats. 33 savaite, o mazius - desiniajame sone. gal tau jau apsiverte?
Atsakyti
QUOTE(LYRAA @ 2005 12 22, 11:14)
Ir mano leliukas sėdi atsisėdęs nors ir ėjau į polikliniką specialius pratimus dariau jis visvien nei krust.Tai mano daktarytė pasakė kad arba jis dar apsivers , arba kojytėm į priekį gimdysiu, arba cezaris tai tikiuosi dar vis geriausio dabar mum 33sav.



o kokie yra specialūs pratimai, kad leliukas apsiverstų? Kaip psupratau vienas iš jų yra verstis nuo vieno šono ant kito, pabūti katės pozoje. O kokie yra su kojų pakėlimu, kaip juos teisingai daryti, gal galėtų kas nors patarti, pasidalinti savo patirtimi?
Atsakyti
Mano mazius apsiverte, net nejauciau kaip apsiverte. bigsmile.gif
Atsakyti
Mano mergyte vertėsi kai jau buvo 37 nėstumo savaitė.Jau nesitikėjau kad apsivers.Taigi tuo metu kai mano dziaugsmelis nusprendė pagaliau isitaisyti kaip pridera,ejom su vyru per parka.Staiga pajutau,kad stipriai sukietėjo pilvas ir ziauriai pradejo tirpti viena koja.taip stipriai nutirpo,kad net jos pradėjau nejausti,negalėjau toliau eiti,o sėstis nebuvo kur,beto buvo ziema ir visur daug sniego.Tikrai pamaniau kad gimdau verysad.gif .Kelias minutes pastovėjau i vyra atsirėmus ir kojos tirpimas pamazu atslūgo,pilvas taip pat suminkstėjo.Tada dar nesupratau kas įvyko,bet sekancia diena gydytoja apziūrėjusi echoskopu,pasakė,kad pagaliau apsivertė thumbup.gif .
Atsakyti
As nejauciau ryskiu apsivertimo pozymiu....
Atsakyti