Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

As taip pat visai nepajutau, kada apsiverte, bet kai jau buvo apsivertes tapo akivaizdu, nes t aip pradejo sonkaulius spardyti, kartais net kvapa uzimdavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laurusha* @ 2010 02 22, 14:03)
As taip pat visai nepajutau, kada apsiverte, bet kai jau buvo apsivertes tapo akivaizdu, nes t aip pradejo sonkaulius spardyti, kartais net kvapa uzimdavo  wub.gif

aha,turbut ir pas mane jis apsiverte g.gif
nes visai kitoki smugiai i pilva blink.gif kaip sykis penktadieni eisiu pas gine,tai paziuresim
Atsakyti
Kai 29 savaaite buvau pas ginekologe tai ji pasake, kad manasis jau apsiverte, tai as net nustebau, nes nieko isvis nepajutau, ir beto vistiek juda skirtinguose sonuose........hmm........ g.gif Tai gal tuose sonuose kojytes ar rankytes judina?nesuprantu..
Atsakyti
Man nesijaute kada apsiverte, bet tikrai anksciau nei 30 sav.
Atsakyti
Kai dare 20 savaite echo tai vaikelis buvo galva zemyn, o dabar kai padare pasake, kad sedi mano begedis, tai dabar irgi ieskosiu kokius ten pratimukus daryt, kad apsiverstu taip kaip reikia, nes nenoreciau CP.
Atsakyti
Maniskis sedejo iki 34 sav., o kada apsiverte nepajutau... g.gif Dabar dare echoskopija, jis galvyte zemyn ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnuze1 @ 2010 04 01, 00:58)
Maniskis sedejo iki 34 sav., o kada apsiverte nepajutau...  g.gif  Dabar dare echoskopija, jis galvyte zemyn  ax.gif

thumbup.gif as irgi tikiuos, kad maniskis apsivers irgi ax.gif
Atsakyti
Man jau 37 savaitės o lelka sėdi doh.gif Gulėjo galva žemyn iki 32 savaitės ir tada atsisėdo ax.gif Jokie pratimai kiek darau nepadeda ... bus kaip bus, bet va kartais jie ima ir atsisėda tada kai jau atrodo neturėtų sėdėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetė @ 2010 04 08, 22:30)
Man jau 37 savaitės o lelka sėdi  doh.gif Gulėjo galva žemyn iki 32 savaitės ir tada atsisėdo  ax.gif Jokie pratimai kiek darau nepadeda ... bus kaip bus,  bet va kartais jie ima ir atsisėda tada kai jau atrodo neturėtų sėdėt  blush2.gif

Linete o kokius pratymus darai?
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2010 04 08, 22:17)
Linete o kokius pratymus darai?


Na man gyd. liepė stovėt keturiom, tik rankos turi būt žemiau nei klubai, tai galvą paguldau o užpakalį atkišus stovių taip biggrin.gif Passtovėjus kažkiek laiko reikia atsigult ant šono pagulėt kelias minutes, poto vėl keturiom, tada gult ant kito šono. Dar sakė labai gerai gulėt ant nugaros ir kuo aukščiau pakelt klubus, na tipo žvakę daryt, tik pagalvių pagalba. Sako ne visoms galima tuos pratimus daryt, reiktų pirma jums su ginėm pasikonsultuot.Bet man jie nepadeda. Kitą savaitę eisiu vėęl pas gyd. tada sakė spręs dėl mechaninio apsukimo doh.gif Va ir vargstu vis su tuo lelium, užsispyręs labai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetė @ 2010 04 11, 11:22)
Na man gyd. liepė stovėt keturiom, tik rankos turi būt žemiau nei klubai, tai galvą paguldau o užpakalį atkišus stovių taip  biggrin.gif Passtovėjus kažkiek laiko reikia atsigult ant šono pagulėt kelias minutes, poto vėl keturiom, tada gult ant kito šono. Dar sakė labai gerai gulėt ant nugaros ir kuo aukščiau pakelt klubus, na tipo žvakę daryt, tik pagalvių  pagalba. Sako ne visoms galima tuos pratimus daryt, reiktų pirma jums su ginėm pasikonsultuot.Bet man jie nepadeda. Kitą savaitę eisiu vėęl pas gyd. tada sakė spręs dėl mechaninio apsukimo  doh.gif  Va ir vargstu vis su tuo lelium, užsispyręs labai  blush2.gif

Nebijai to mechaninio apsukimo? Man tai kazkaip niekaip atrodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2010 04 11, 12:09)
Nebijai to mechaninio apsukimo? Man tai kazkaip niekaip atrodo  unsure.gif


Labai bijau, bet prieš tai sakė labai gerai įvertins ar nėra užsisukus virkštelė, ar pakankamai vietos yra ir tada bandys, jei matys kad neina per jėgą nesuks. Tai nors tiek ramiau kad nedarys per negaliu, nes kitaip žinau didelė tikimybė traumuot vaikutį. Man yra rizika daryt CP, nes stuburo nervas užspaustas, epidūras ir spinalinė nejautra gali neveikti, tada reikia daryt bendrą narkozę, kas lėliukui blogiau ir man. Labai noriu pati gimdyt natūraliai, galbūt dar apsisuks pats, gal apsuks ir tada jau būtų liuks. Na žiūrėsim kaip čia baigsis.
Atsakyti