Įkraunama...
Įkraunama...

Mažius apsivertė!

pries savaite pas gine kai buvau,tai pasake,kad lelyte jau zemyn galvyte yra,na tikiuosi,kad taip isbus iki finiso blush2.gif o kaip ji apsiverte nieko as nejauciau,tik dabar visi smugiai tokie galingi buna i sonkauliuos,o svlenesti-pilvo apacioje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetė @ 2010 04 11, 19:59)
Labai bijau, bet prieš tai sakė labai gerai įvertins ar nėra užsisukus virkštelė, ar pakankamai vietos yra ir tada bandys, jei matys kad neina per jėgą nesuks. Tai nors tiek ramiau kad nedarys per negaliu, nes kitaip žinau didelė tikimybė traumuot vaikutį. Man yra rizika daryt CP, nes stuburo nervas užspaustas, epidūras ir spinalinė nejautra gali neveikti, tada reikia daryt bendrą narkozę, kas lėliukui blogiau ir man. Labai noriu pati gimdyt natūraliai, galbūt dar apsisuks pats, gal apsuks ir tada jau būtų liuks. Na žiūrėsim kaip čia baigsis.

Na tikekimes viskas bus gerai, taip kaip mes norim mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, 38 savaitę mano lelius apsivertė, pasidžiaugiau kelias dienas, darė echo ir tikrai patvirtino kad jis galva žemys, jau kiek buvo džiaugsmo nerealiai. Bet iki šiandien,. naktį vaikutis buvo neramus, dabar visi judesiai vėl ajučiasi ne taip kai jis buvo žemyn galvą doh.gif Jau kaip ima nervas, na nejaugi vėl atsisėdo... su tais lėliukais tai ramiai nepagyvensi, tai tas tai anas tam pilve, ech... na ketvirtadienį einu pas ginę, žiūrėsiu ką sakys ax.gif
Atsakyti
Na mano mazylis laaabai aktyvus smile.gif aisku tai pajutau nuo jo pirmuju juntamu judesiuku smile.gif, bet nors ir kiek jis ten besiduotu pas mn jau zemyn galvute isistaise nuo 33 sav. smile.gif ir taip iki dabar (39 s.) likes tokioj pat pozicijoj... na aisku del to mn sonkauliai taip atkenteje... nors dabar jau sonkauliu nebepasiekia nes biski zemyn pasileido bet atrodo jei prisilies bent biski staugsiu kaip nzn kas.. na zodziu sportininkas biggrin.gif
Atsakyti
as taip ir nepastebejau kada mano leliukas apsiverte smile.gif bet jau kai pasiverte, tai daugiau ne krust, taip ir prabuvo iki gimdymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(triusiene @ 2010 04 20, 12:20)
Na mano mazylis laaabai aktyvus smile.gif aisku tai pajutau nuo jo pirmuju juntamu judesiuku, bet nors ir kiek jis ten besiduotu pas mn jau zemyn galvute isistaise nuo 33 sav.  ir taip iki dabar (39 s.) likes tokioj pat pozicijoj... na aisku del to mn sonkauliai taip atkenteje... nors dabar  jau sonkauliu nebepasiekia nes biski zemyn pasileido bet atrodo jei prisilies bent biski staugsiu kaip nzn kas.. na zodziu sportininkas.


Na matyt pastovus sportininkas pas tave, juda daug, bet vienoj padėty. Mano tai negali pabūt ramiai, užtai kenčia mamos nervai. Bet va pagaliau 38 savaitės gale lėliukas vėl apsivertė žemyn galva ir jau pagal echo prisispaudė žemiau galvyte nei anksčiau blush2.gif Ech, na jau tik kelios dienos beliko iki gimdymo, jau gal neapsivers. NEs gydytoja irgi nervuojasi dėl to, sakė tokie vaikučiai labai reti, kad šitaip vartytusi ir būtent nėštumo paskutinėm savaitėm ax.gif Gerai kortelėj nurodyta viako padėtis kas antrą kartą vis kitokia smile.gif Taigi jeigu dar pas kažką sėdi ir 38 savaitę tai tikrai yra realu kad jis dar apsivers blush2.gif
Atsakyti
Va šito aš ir neįsivaizduoju, koks tai turėtų būti jausmas. Su pirmąją irgi nepajutau pačio proceso, tai tik ginekologė patvirtino
Atsakyti
kai buvau pas gin 30 sav-mazute musu sedejo ramiai, kai buvau 34 sav jau buvo galvyte zemyn-nieko nejutau ir nesupratau, nes tiesiog mazutes judesiukus jauciau visur ir virsuj ir apacioj...nors realiai kokia jos padetis man nesvarbu, nes vis tiek CP....
Atsakyti
Sveikos,keliu temele aukstyn 4u.gif
Man prasidejo 24 nestumo savaite wub.gif siandien buvau pas gine,tai sake kad mazyle jau zemin galva wub.gif bet ar neperanksti g.gif ar ji taip ir vartysis?
Atsakyti
QUOTE(*zara* @ 2010 12 28, 19:32)
Sveikos,keliu temele aukstyn 4u.gif
Man prasidejo 24 nestumo savaite wub.gif siandien buvau pas gine,tai sake kad mazyle jau zemin galva wub.gif bet ar neperanksti g.gif ar ji taip ir vartysis?


tikriausiai jau ir išbus taip iki pat gimdymo..nors dar gali ir atgal atsiversti.. 4u.gif

Aš pačio proceso apsivertimo nepajutau, bet kad apsivertė, tai tiksliai supratau..Tiesiog vieną vakarą einant miegot judesiai stiprūs buvo žemiai bambos, o kitą rytą atsikėlus labai aiškiai pasiketė jų vieta - pradėjo stipriai maltis pilvo viršuj, palei šonkaulius mamkos.. biggrin.gif
Atsakyti
laukiau laukiau, kol apsivers, bet taip ir nepajutau ax.gif
is vis kai ziurejau judesius zymet ten buvo parasyta kad o zymimi apsivertimai, bet kad as tokiu niekad ir nejutau, is pradziu nerimavau, bet nuramino ginius. ax.gif
Atsakyti
mano antrasis iki 36 savaites visaip vartesi, niekaip neapsisprende kaip ten jam geriau, o man jausmas toks tarsi mane visa is koju verstu, kai svorio centras skersai pilva biggrin.gif tiesiog fiziskai sunku buvo. kai daktarai atverte galvyte zemyn, kaip priklauso, man nesioti labai palengvejo, paskutini menesi kaip ant sparnu laksciau.
Atsakyti