Įkraunama...
Įkraunama...

madingos plaukų šukuosenos,idėjos...

QUOTE(Lenuska03 @ 2010 10 29, 11:23)
thumbup.gif  ciotkai atrodo, o kur tokius galima nusipirkti?

tikrai neblogi suktukai atrodo good.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2010 11 04, 23:39)


Kokia plauku spalva wub.gif ir plaukai ispudingi 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors esate naudoję tokį kuodo užpildytoją ar kaip jį pavadinti?
http://beatulia.blog...las-kuodas.html

Kur pirkote? ar reikia storų plaukų, kad jį paslėptum kuode? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M_ergina @ 2011 01 23, 16:00)
Gal kas nors esate naudoję tokį kuodo užpildytoją ar kaip jį pavadinti?
http://beatulia.blog...las-kuodas.html

Kur pirkote? ar reikia storų plaukų, kad jį paslėptum kuode? smile.gif


Turejau toki. Puikus dalykas wub.gif Labai tvarkingas kuodukas atrodo. Svarbiausia, kad ilgi plaukai butu, kad prasukti kelis kartus aplinkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meeeta @ 2011 01 23, 17:39)
Turejau toki. Puikus dalykas  wub.gif  Labai tvarkingas kuodukas atrodo. Svarbiausia, kad ilgi plaukai butu, kad prasukti kelis kartus aplinkui  4u.gif



Mano plaukai siekia krūtinę tik iškarpyti, bet gal nieko tokio. Kur pirkote, kiek mokėjote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 10 09, 19:30)
stai koki bigudukai
spirales!
user posted image



as galiu perlesit toki rinkinuka jei kam reikia. Siaip labai fainai garbanojasi ir lengva paciai pasidaryt, bet mano plaukai per ilgi ir ju per daug.
Atsakyti
Ka manot apie tokias sukuosenas? reik kazko diplomu iteikimui, kadangi ziema norisi kuoduko ax.gif Pyniu jau nebenoriu nes jau turejau per bakalaura ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai gražu tokie kuodukai man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M_ergina @ 2011 01 23, 14:00)
Gal kas nors esate naudoję tokį kuodo užpildytoją ar kaip jį pavadinti?
http://beatulia.blog...las-kuodas.html

Kur pirkote? ar reikia storų plaukų, kad jį paslėptum kuode? smile.gif

Vilniuje tokių ir kitokių formų kuodų užpildų yra profesionaliose kirpyklų reikmenų parduotuvėse. Aš pirkau centrinėj universalinėj. Dar mačiau yra Norfos bazėj parduotuvė prekiaujanti tokiasi reikmenimis.
Atsakyti
kuodukai ir man grazu bet kokia proga wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mulate*: 24 sausio 2011 - 15:01
QUOTE(M_ergina @ 2011 01 23, 20:49)
Mano plaukai siekia krūtinę tik iškarpyti, bet gal nieko tokio. Kur pirkote, kiek mokėjote? smile.gif

Man rodos pirkus buvau Europos pozeminiam praejime (link Cup'o). Tikrai patogus daikciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hecate @ 2010 01 16, 17:18)
user posted image
user posted image
man sitie kirpimai tai uch kokie grazus.pati taip noriu nusikirpt smile.gif o kokia jusu nuomone?



man jie nerealiai grazus 4u.gif
pati jau kirpcius tokius turiu, belieka laukti kol susilygins iskarpyti plaukai ir kirpsiuos butent taip... tik truputi bijau, kad reiks daug prieziuros is ryto, nes mano plaukas labai lankstus, be tiesinimo niekaip tikriausiai sad.gif ir dar bijau, kad nesendintu tokia sukuosena, kaip jus manote? g.gif
Atsakyti