Įkraunama...
Įkraunama...

madingos plaukų šukuosenos,idėjos...

QUOTE(SoKoLedine @ 2011 01 24, 02:10)
Labai gražu tokie kuodukai man  4u.gif

Tikrai, kad fantastiska drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na atsispauzdinau kuoduku fotkes, tai tikiuosi nuejus i kirpykla bus viskas ok smile.gif man darytis sukuosena tai kaip kosmaras, beveik visad tenka nusivilti biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal galetumete imesti kokiu nuorodu, kaip reikia dziovinti plaukus su tuo antkaliu kur buna apvalus ir su spygliais.Kur buna kartu su dziovintuvu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2011 01 26, 14:44)
ir dar bijau, kad nesendintu tokia sukuosena, kaip jus manote?  g.gif

nežinau, aš kaip tik šią savaitę pamačius moterį su tokia šukuosena pagalvojau, kad niekam tikęs kirpimas itin ploniems plaukams. Ir pastebėjau, kad būtent dažnai moterys su tokiais plaukais būna taip apkirptos. g.gif plaukai prilipę prie galvos, skysti visai atrodo, tie šonai kaip makaronai kabo. Na, jeigu kiekvieną rytą kažkiek juos pasiformuoti, tada kita kalba. O turint tankius plaukus, tokia šukuosena gražiai atrodytų smile.gif Na, žinoma ir nuo veido formos priklauso, nes labai įrėmina veidą, ir jį daro apvalų.
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2011 01 27, 22:07)
Merginos, gal galetumete imesti kokiu nuorodu, kaip reikia dziovinti plaukus su tuo antkaliu kur buna apvalus ir su spygliais.Kur buna kartu su dziovintuvu  4u.gif

į youtube įvesk hair diffuser, how to use a diffuser smile.gif ir tada žiūrėk pagal savo plauką ar garbanti (curly) ar tiesūs (straight) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manola @ 2011 01 24, 14:52)
Vilniuje tokių ir kitokių formų kuodų užpildų yra profesionaliose kirpyklų reikmenų parduotuvėse. Aš pirkau centrinėj universalinėj. Dar mačiau yra Norfos bazėj parduotuvė prekiaujanti tokiasi reikmenimis.


nebutina ji pirkti, galima paciai pasidaryti... as pasidariau, bet kuodo man paciai nesiejo pasidaryti verysad.gif youtube yra pavyzdziu, kaip ta uzpilda pasidaryti is kojiniu poros 4u.gif nuoroda i video
Atsakyti
Sveikos, prašau, įdėkit kokių gražių šukuosenų su tiesiais ir ilgais kipčiukais. Nieko gražaus nerandu, o visada taip pat vaikščiot nusibodo, nieko nesugalvoju prie tiesių kirpčių.. Visos gražios šukuosenos kur plika kakta.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2010 11 04, 22:39)


man grazu tokie "issidraike" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anglis @ 2011 02 13, 17:59)



man irgi tokie labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 02 13, 20:09)
man irgi tokie labai grazu  4u.gif

taip, bet tinka tik graziems ir sveikiems plaukams, kitaip baisuma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 10 09, 20:30)
stai koki bigudukai
spirales!
user posted image


Ir aš tokių noriuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Kur pirkti būna?
Atsakyti
gal kas galite pasakyti koks cia kirpimas?
http://www.youtube.c...u/7/5zkpMQM_dAQ
Atsakyti