Įkraunama...
Įkraunama...

madingos plaukų šukuosenos,idėjos...

QUOTE(Iceland @ 2011 04 21, 14:40)
Gal kas žinote kokį nors puslapį kur įdedi savo foto ir gali modeliuoti kirpimą? Labai labai noriu į kirpyklą, bet nežinau nei ko norėti, nei ko prašyti kirpėjos  blush2.gif


Aš vieną žinau- http://www.taaz.com/
Atsakyti
user posted image

paprasta, bet sakyčiau ne prasta smile.gif tik įdomu kaip kitoje pusėje atrodo g.gif
Atsakyti
vienas puslapiukas, kur gali kelti savo nuotrauka ir bandyt sukuosenas ir kirpimus ivairius smile.gif Hair Styles
Atsakyti
user posted image

user posted image

Atsakyti
ta netvarkinga kasa labai graziai atrodo, bet bent jau man praejus gatve, po 10 min vel is naujo sukuotis reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2011 04 18, 10:38)
kaip toki pasidaryti?
user posted image


Na, mane taip pat labai sudomino, kaip tokią pasidaryti. Panaršiau tos merginos bloge ir štai ką radau: Ji naudoja dirbtinių plaukų sruogą, tik spalva visiškai atitinka, todėl jai labai gerai atrodo. smile.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
[quote=izabele.margarita,2011 04 29, 16:37]
Na, mane taip pat labai sudomino, kaip tokią pasidaryti. Panaršiau tos merginos bloge ir štai ką radau: Ji naudoja dirbtinių plaukų sruogą, tik spalva visiškai atitinka, todėl jai labai gerai atrodo. smile.gif

gal gali imesti nuoroda jos blogo?
labai aciu
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele.margarita @ 2011 04 29, 16:37)
Na, mane taip pat labai sudomino, kaip tokią pasidaryti. Panaršiau tos merginos bloge ir štai ką radau: Ji naudoja dirbtinių plaukų sruogą, tik spalva visiškai atitinka, todėl jai labai gerai atrodo.  smile.gif

user posted image

user posted image

geras. aciu!
suprantama.
Atsakyti
QUOTE(jujuka @ 2011 04 30, 21:55)
gal gali imesti nuoroda jos blogo?
labai aciu
blush2.gif


http://www.anouskaproettabrandon.com štai jos blogas smile.gif
Atsakyti
Mergaites, dar pridedu šukuosenų idėjų smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
prietarai ir vel cia su savo tiesiog nerealiu skoniu ir nuotraukomis, kurios man labai aktualios bigsmile.gif
Atsakyti
O gal turit kokių suveltų,"netvarkingų" kuodukų foto? Nes kiek žiūrėjau nelabai yra foto unsure.gif 4u.gif
Atsakyti