Įkraunama...
Įkraunama...

madingos plaukų šukuosenos,idėjos...

QUOTE(convict @ 2011 04 08, 11:37)
Jie nera nei tiesus visiskai nei garbanoti. Taciau jeigu tik isdziovinus fenu, visa tokia pasiputus kaikur bangom nuejus, kaip kur tiesiai doh.gif  tokia totali betvarke doh.gif

Nežinau ar gautųsi, bet bandyčiau su putom pažaisti, gal gražios garbanėlės netikėtai gautųsį ir sėkmingai plaukučiai ataugtų.
O niekad nebandėt tiesinti ant tų lipnių didelių suktukų? man jie labai patinka norint papurinti plaukus.
Na, bet jei jau ar taip ar taip tiesinat tai kirpkit tą ilga bobą, plaukai tvarkingai atrodys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 08, 12:25)
Nežinau ar gautųsi, bet bandyčiau su putom pažaisti, gal gražios garbanėlės netikėtai gautųsį ir sėkmingai plaukučiai ataugtų.
O niekad nebandėt tiesinti ant tų lipnių didelių suktukų? man jie labai patinka norint papurinti plaukus.
Na, bet jei jau ar taip ar taip tiesinat tai kirpkit tą ilga bobą, plaukai tvarkingai atrodys wink.gif


As isikalus kad man netinka jokios garbanos blush2.gif
Nors teko karta fotosesijoj dalyvauti kada padare garbanas, na nuotraukose visai nieko gal, bet pati nenoreciau taip vaiksciot blush2.gif retkarciais gal ir gerai biggrin.gif
O suktuku neturiu jokiu isvis namie bigsmile.gif reiktu pabandyti kada nusipirkt ir ismokti su jais zaist bigsmile.gif

Ai kirpsiu jauciu as tuos plaukus, buvo nebuvo, ataugs gal biggrin.gif nors nuresiu visus nusiurusius galus, gal greiciau ir augti prades g.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 04 08, 12:32)
Ai kirpsiu jauciu as tuos plaukus, buvo nebuvo, ataugs gal biggrin.gif  nors nuresiu visus nusiurusius galus, gal greiciau ir augti prades g.gif

Kaip paskutinį kartą man kirpėja sakė: "plaukai turi savybę ataugt" smile.gif Aš už pokyčius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 08, 12:42)
Kaip paskutinį kartą man kirpėja sakė: "plaukai turi savybę ataugt" smile.gif Aš už pokyčius smile.gif


Bet zinote kaip n metu tik taip ir ne kitaip plaukus nesioju tai baisu biski doh.gif be to kad ir ka dryciau kad ir kaip stengciausi, ilgensiu plauku niekad neuzsiauginu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 08, 13:25)
Nežinau ar gautųsi, bet bandyčiau su putom pažaisti, gal gražios garbanėlės netikėtai gautųsį ir sėkmingai plaukučiai ataugtų.
O niekad nebandėt tiesinti ant tų lipnių didelių suktukų? man jie labai patinka norint papurinti plaukus.
Na, bet jei jau ar taip ar taip tiesinat tai kirpkit tą ilga bobą, plaukai tvarkingai atrodys wink.gif


kokie čia tie suktukai?
Atsakyti
QUOTE(vabalauskiene @ 2011 04 08, 13:47)
kokie čia tie suktukai?

user posted image
Šitie paprastieji, tik didelio skersmens reikia imti. Ir nesuprantu kaip kitoms isivelia i plaukus, nes ir ilgus turėdama sėkmingai naudojau ,ir sesei, kurios iki juosmens plaukai kuo puikiausiai susuku. Tik ne garbanoms, o būtent puriai šukuosenai išgauti naudoju.
Atsakyti
Nesuprantu kam tų plaukų taip gailėti, ypač, jei dejuojat, kad nutriušę, tai kirpkit žemėn ir bus gerai, juk ne ranką ne koją nupjauną - ataugs. Aš pavyzdžiui nusikerpu trumpai, paskui pusę metų neinu kirptis, plaukai atauga, atsibosta - pradeda veltis, prie galvos prisiploja, galiu nešiot tik surištus, supykstu nueinu vėl trumpai nusikerpu ir tvarka. Ir dejuot niekam nereikia, kaip man blogai, kaip čia baisiai atrodau.
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 04 08, 09:50)
Na jo kazko tokio ir noriu. O ir jeigu einu is namu visada tvarkausi plaukus su tiesintuvu, nes be jo tai plaikai kiekvienas kas sau doh.gif
Na jo kaip pataise nuoroda biggrin.gif
Papildyta:
Man sita labai  wub.gif
user posted image

Bet tikriausiai galas smarkiai iskarpytas unsure.gif

sweet sweet cool.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Deja neisejo man nusikirpti kaip noriu verysad.gif nezteko ilgio plauku priekyje, beto ir atauge isslinke mazyciai plaukai viska maiso doh.gif taciau gerokai galiukus patrumpino rolleyes.gif
Atsakyti
gal uzmatete kas nors graziu "gofruotu plauku" suokuosenu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 08, 14:08)
user posted image
Šitie paprastieji, tik didelio skersmens reikia imti. Ir nesuprantu kaip kitoms isivelia i plaukus, nes ir ilgus turėdama sėkmingai naudojau ,ir sesei, kurios iki juosmens plaukai kuo puikiausiai susuku. Tik ne garbanoms, o būtent puriai šukuosenai išgauti naudoju.

ot velnias doh.gif
as vis galvoju ko man jie nesugarbanoja stambiom sruogom,nes plauku ilgio lyg ir pakaktu, pora kart apsuku aplink,o garbanu isleidus nematau biggrin.gif

o as vakar paeksperimentavau su savais plaukais - issiplovus galva dregnus plaukus ant virsugalvio i kuoda susukau, ryte issileidus dar lengvais judesiais pasklaidziau ir rezultatas toks pats kaip su difuseriu... ir plauko zaloti nereikia..
Atsakyti
kaip toki pasidaryti?
user posted image
Atsakyti