Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

Manau, kad svarbiausia su papuošalais lazdos neperlenkti. Aš turėjau ant kaklo vieną mažą Swarovski, na dar, aišku, sužadėtuvių ir vestuvinį žiedą ir papuošalų buvo per akis. Man atrodo, geriau mažesnis, kokybiškesnis negu tiesiog iš salono pasikolinta bižuterija...
Atsakyti
sveikos,
as savo sventej dejausi seses padarytus auskarus tokius kaip sitie tik su skaidriais swarovskiais..user posted image
user posted image
super atrode blush2.gif ir elegantiskai ir subtiliai .
nepykit jei biski reklama bet mano sesuo megsta daryt tokius "vestuvinius"papuosaliukus
Melantes papuosalu skrynele
ir padaro juos greiciau nei moonlight (pas ja reik laukt begalo ilga eile ir kaina aukstoka). nepeikiu moonlight nes jos papuosalai irgi super.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ribosiuke: 13 sausio 2010 - 22:52
QUOTE(Mazgelis @ 2010 01 13, 12:48)
ne mano skonio tas kolje  ax.gif  apskritai nemegstu kaklo papuosalu, bet ant kitu grazu paziureti..  smile.gif  manau koncentruosiuos per vestuves i auskarus ir apyranke


man apyrankes kazkodel neleido detis, neva ispesios suknele, bet man papuosalu buvo per akis ir taip smile.gif auskarai, papuosalas ant kaklo, suzadetuviu ziedas ir vestuvinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2010 01 13, 22:51)
sveikos,
as savo sventej dejausi seses padarytus auskarus tokius kaip sitie tik su skaidriais swarovskiais..user posted image

Šitie nuostabūs wub.gif wub.gif Kažko panašaus labai norėčiau. Jei nesunku, parašyk kainą į až. Reikės rimtai pagalvot wub.gif
Atsakyti
Labai gražūs auskariukai 4u.gif pastebėjau, kad vis daugiau nuotakų būna su ilgais auskarais ir be kaklo papuošalo, man tai taip gražu ax.gif ko gero ir pati tokį variantą pasirinksiu, tik jau norisi rasti kažką ypatingo... kaip ir viso kito kas be ko biggrin.gif ehh kaip tai moteriška biggrin.gif
Atsakyti
kadangi ant kaklo nedejau jokio kolje,nelabai ju megstu, o peciai buvo atviri, tai norejau ilgu auskariuku. uzsakiau padare taip kaip isivazdavau. labai patiko. thumbup.gif
bandysiu idet maniskius, tik nzn kaip padaryt mazesnes foto doh.gif

user posted image
Atsakyti
Nometa labai dailus auskarai ir makiazas thumbup.gif
Atsakyti
Nometa Jusu auskariukai lb grazus ir jums lb tinka wub.gif
Atsakyti
user posted image
kokie faini, labai labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nometa @ 2010 01 14, 17:04)

labai dailu ir elegantiska, beje nespejau sukuosenu temoj pagirti jusu sukuosenos, labai patiko wub.gif
Atsakyti
aciu labai 4u.gif
Atsakyti
user posted image

buvau tik su auskarais
Atsakyti