Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

Nometa, labai dailūs auskarai. wub.gif thumbup.gif
Pirkote jau padarytus ar užsakinėjote pas kažką? Nors ir nemandagu klausti, bet pabūsiu nemandagi, kokia jų kaina? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
modeli sugalvojau pati , nupiesiau ir uzsakinejau.
radau mergina, kuri ispilde mano nora.
http://freimule.webs...hotoid=60908356
o kaina tai net nepamenu tiksliai apie 140 lt.
bet, tikrai, mergina su manimi labai taresi, siunte proceso nuotraukas , klause kas patinka, ka pataisyt.
likau labai patenkinta. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nometa @ 2010 01 15, 08:55)
modeli sugalvojau pati , nupiesiau ir uzsakinejau.
radau mergina, kuri ispilde mano nora.
http://freimule.webs...hotoid=60908356
o kaina tai net nepamenu tiksliai apie 140 lt.
bet, tikrai, mergina su manimi labai taresi, siunte proceso nuotraukas , klause kas patinka, ka pataisyt.
likau labai patenkinta. wink.gif

Jau ruošiausi klausti ar čia perlai su svarovskiais, kol pamačiau, kad taip ir yra. smile.gif
Kaip už tokius, su darbu ir visais perliukais, tai visai normali kaina. smile.gif Žiūriu, kad toks modeliukas man būtų labai super, galima pritaikyti klipsinius užsegimus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2010 01 13, 23:51)
sveikos,
as savo sventej dejausi seses padarytus auskarus tokius kaip sitie tik su skaidriais swarovskiais..user posted image
user posted image
super atrode blush2.gif ir elegantiskai ir subtiliai .
nepykit jei biski reklama bet mano sesuo megsta daryt tokius "vestuvinius"papuosaliukus
Melantes papuosalu skrynele
ir padaro juos greiciau nei moonlight (pas ja reik laukt begalo ilga eile ir kaina aukstoka). nepeikiu moonlight nes jos papuosalai irgi super.

negraziai cia ant Moonlight nono.gif
Atsakyti
auskarus vestuvem as uzsakinejau pas dvi merginas, bet antrieji atrode ne taip kaip isivazdavau.
http://i660.photobuc...pg?t=1247672286
na bet irgi grazus , antraja diena dejausi juos, tiko prie palaidu plauku.
o pirmuosius beabejo galima pritaikyti klipsinius, taciau reiktu pasitart su mergina kuri juos darytu, ar nebutu problemos del smukciojimo, nes jie pakankamai ilgi ir turi svorio.
Atsakyti
oi kokie idomus..kaip zvaigzdes smile.gif bet turbut sveria belekiek doh.gif
Atsakyti
o mano papuosalai buvo ranku darbo wub.gif
user posted image
bet kai pasimatavau su suknele pasirode man ju per daug, tai verinuko nesisegiau, tik auskarus
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babsi: 15 sausio 2010 - 11:03
QUOTE(Nometa @ 2010 01 15, 10:40)
auskarus vestuvem as uzsakinejau pas dvi merginas, bet antrieji atrode ne taip kaip isivazdavau.
http://i660.photobuc...pg?t=1247672286
na bet irgi grazus , antraja diena dejausi juos, tiko prie palaidu plauku.
o pirmuosius beabejo galima pritaikyti klipsinius, taciau reiktu pasitart su mergina kuri juos darytu, ar nebutu problemos del smukciojimo, nes jie pakankamai ilgi ir turi svorio.

Tikrai gražūs ir šie bigsmile.gif
Na, turiu vienus sunkius klipsinius auskarus, tai laikosi gerai. smile.gif Bet tikrai reiktų su merginom pasirati, nes kiek žinau, ne prie visų gerai laikosi ir eina pritaikyti klipsinį užsegimą. smile.gif
Labai ačiū už informaciją. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babsi @ 2010 01 15, 12:01)
o mano papuosalai buvo ranku darbo wub.gif
user posted image
bet kai pasimatavau su suknele pasirode man ju per daug, tai verinuko nesisegiau, tik auskarus
user posted image

tai juk visi (na beveik) vestuviniai dirbiniai ranku darbo ax.gif dailus komplektukas
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 01 15, 12:16)
tai juk visi (na beveik) vestuviniai dirbiniai ranku darbo  ax.gif  dailus komplektukas


na kad ne parduotuveje pirktas 4u.gif
Atsakyti
grazu. manau fainaiusia yra tai, jog papuosalas kuriams butent jums:) nesuprantu tu kurios nuomojasi papuosalaus is salonu, man ten jie tokie pobaisiai. juos juk devejo desimtys nuotaku. na nznau, noriu tik pasveikint ir pasidziaugti, kad kuriate, ir neiskote standartu.
Atsakyti
QUOTE(babsi @ 2010 01 15, 13:27)
na kad ne parduotuveje pirktas 4u.gif

supratau supratau ax.gif
Atsakyti