Įkraunama...
Įkraunama...

Private Practice

Sveikos, na va, prasidėjo. bigsmile.gif Vienas reikalas pradžiugino nesvietiškai. Kitas šokiravo ir privertė juoktis iki ašarų, na o trečias sad.gif nebuvo toks jau smagu, bet kad netikėtas, nepasakyčiau. Laukiu Jūsų įspūdžių jei jau matėt pirmą seriją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 26 rugsėjo 2012 - 15:37
As irgi jau paziurejau thumbup.gif Dziaugiuosi labai Addison pasirinkimu wub.gif Gaila aisku del Pete`o, bet jau buvo zinoma, kad jis nebevaidins siame seriale schmoll.gif Serija buvo ydomi, tik tokia truputy sokinejanti, bet pagaliau vel rodo thumbup.gif Laukiu Grei Anatomijos cool.gif
Atsakyti
Aš vakar irgi jau pasižiūrėjau thumbup.gif wub.gif
O man patiko, kad Charlote laukiasi, tik kaip visada ji tuo nesidžiaugia... doh.gif unsure.gif
Laukiam kitos serijos, ir rytoj Grey anatomijos starto. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2012 09 27, 13:27)
Aš vakar irgi jau pasižiūrėjau  thumbup.gif  wub.gif
O man patiko, kad Charlote laukiasi, tik kaip visada ji tuo nesidžiaugia...  doh.gif  unsure.gif
Laukiam kitos serijos, ir rytoj Grey anatomijos starto.  rolleyes.gif


Laukias tai laukias, bet ne vieno juk, tai trigubas sokas moterytei biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 27 rugsėjo 2012 - 15:03
QUOTE(Egliukasz @ 2012 09 27, 15:03)
Laukias tai laukias, bet ne vieno juk, tai trigubas sokas moterytei biggrin.gif

Na šokas tai šokas, bet reikia tikėtis, kad jis praeis be pasekmių. biggrin.gif
Atsakyti
Buvo tikrai stipri serija, daaaug geresnė už pirmąją.
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2012 10 03, 17:20)
Buvo tikrai stipri serija, daaaug geresnė už pirmąją.

Jau yra 2serija, busiu pražiopsojus doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Na ir serija, tikrai labai stipri emocionaliai, net dabar sukresta esu... brrr...
Atsakyti
o man kaip tik silpnoka blush2.gif per mažai matyt įsijaučiu į veikėjus.
Atsakyti
man antroji serija irgi stipresne uz pirmaja pasirode, as ensuprantu Add- ji taip isimylejusi Jake'a - kad vaiksto visa paraudusiais is meiles skruostais ir kazkokiais saules nublukintais plaukais?smile.gif)
Atsakyti
Kur žiūrovės išsilakstė? Taigi baigiasi jau mūsų serialas. unsure.gif verysad.gif Bet užtat koks serijų gražumas. thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tikrai taip wub.gif laukiu antradienio labai dabar wub.gif
Atsakyti