Įkraunama...
Įkraunama...

Rozetės, skaitikliai, jungikliai, laidai ir pan.

Nere , ne-a , as savarankiska laugh.gif , o ka jie veikia? Namus stato ? g.gif

Tai gal tas laidu atvedimas turetu but matuojamas metrais , taigi is sienos pliki laidai kyso , o prie ju montuoji rozete g.gif , kazkaip as cia nieko nesuprantu sad.gif , ir su santechnika tas pats ... taskai g.gif
Atsakyti
Perliuk, taip, jie stato namus.Nes dabar jų pateiktoj sąmatoj aš taip pat kaip ir tu, ryškinuosi, kas yra taškas, o kas rozetė, perjungėjas ir t.t.Ir kyla aibė klausimų rolleyes.gif
Atsakyti
Tai kai issiaiskinsi kas tas taskas pasakyk ir man smile.gif
Atsakyti
tai gal taskai kiek rozeciu atvedi kambaryje tiek tasku............
Va su santechnika kai keiteme tai meistras paskui sako kodel keturis isejimus daret........ na vamzdziai privesti....... tai buvo klozetui, kriauklei, dusui ir sklbyklei.tai gal ir yra jie taskai vadinami........... taip ir su elektra gal..... atvede jungikli vienas taskas kainuojantis apie 15 Lt, rozete vienoje kambario puseje dar 1 taskas........ g.gif
Atsakyti
Norėčiau kažką pasidaryti pas save, bet neišprendžiu techninės problemos ir įdomu kaip ta lempa išimti kai perdegs smile.gif
http://www.samata.lt...to/P5020003.jpg
Ačiū už bet kokius komentarus.
Atsakyti
QUOTE(Inco @ 2005 06 04, 11:49)
Norėčiau kažką pasidaryti pas save, bet neišprendžiu techninės problemos ir įdomu kaip ta lempa išimti kai perdegs smile.gif
http://www.samata.lt...to/P5020003.jpg
Ačiū už bet kokius komentarus.



Paimi uz laido ir istrauki- jokios problemos- matosi, kad siena neaklina, o per virsu galima daubuotis.
O del lubu- neizvelgiu problemos- turbut ir tau viskas aisku.
Atsakyti
Parekomenduokite kokios firmos patartumėte pirkti rozėtes ir jungiklius? Šiai minutei yra sudetos x2, x3, x4 gatavos vidinės GKP rozėtės "Vilma". Norėtus kolidoriuje, kambariuose švietu (silpnai) jungikliai ir būtų patvarūs.
Atsakyti
Labai jau techniskas klausimas. Mes pirkome Vilmos rozetes ir jungiklius. Zinau tik tiek kad pirkti reikia visus vienodos serijos, kitaip nebus grazu. Yra baltu blizganciu, matiniu, visokiu kitokiu, geriausia tai klausti prekybos vietoj, kurios geresnes. Zinau tik kad lietuviskos niekuo nenusileidzia uzsienietiskoms, be to Vilmos produkcijai yra metu garantija. Mes pirkom reostata, tai parsivezus aptikom, kad nuluzes yra varztelis, kreipemes tiesiai i gamykla, pakeite nauja jungikli be jokiu problemu.
Atsakyti
As tai kazkaip net nesusimastydavau niekada... Pasiimdavau, kurie man graziai atrodydavo - ir tiek. g.gif doh.gif
Atsakyti
Viska pirkom Vilmos DeLuxe serijos baltus. Visko, ko mums reikejo- radom, isskrus tai, kad jie neturejo, gal jau turi, lizda internetui, telefonui ir kabalinei, kad viskas butu viename (3 kistukai viename kvadratuke). Dar tada dvigubu perjungeju neturejo, be po poros menesiu gavom.

Tiesa, jungiklius pirkome be apsvietimo, nes apsvietimas mane erzina ir ta zalia svalva niekur neisipaiso smile.gif Tik laiptinej skambuti su apsvietimu netycia nusipirkom- tai ten gerai, nes tamsoj galima rasti, tik blogai, kad kaimynu labai maziukas skambucio jungiklis, o musu didelis ir sviecia - tai dvigubai daugiau sveciu sulaukiam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 19 liepos 2005 - 13:29
Hmm Aš tai vis galvoju pirkti ne "Vilmos", o kažkokios kitokios lietuviškos firmas... g.gif doh.gif net nebepamenu biggrin.gif
Tai ten yra kaulo spalvos, ir taip pat lyg iš vidaus šviečia.
Atsakyti
Pas mus viskas firmos "Busch-Jaeger". Vokiečių gamyba. Labai patenkinti. thumbup.gif
Atsakyti