Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(ezra @ 2010 09 17, 14:14)
Tikiu. drinks_cheers.gif
Žinau variantą, kai namie nieko nebuvo rasta, teko ieškot per darbovietę, o vaikas pas auklėtoją nakvojo. Kažkaip esu įsitikinusi, kad auklėtojos nerenka bereikalingų duomenų. Kam joms save apsikrauti?



Pagaliau priejom vieningos nuomones;) lotuliukas.gif Nematau bedos,kad Onute ar Almute zinos kur as gyvenu arba kur dirbu. blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Mergaite12 @ 2010 09 17, 15:20)
Pagaliau priejom vieningos nuomones;) lotuliukas.gif Nematau bedos,kad Onute ar Almute zinos kur as gyvenu arba kur dirbu. blush2.gif

drinks_cheers.gif Vat ir aš jos nematau, net jei žinos, kuo dirbu. biggrin.gif
Atsakyti
Na, dėl vaiko gyvenamosios vietos, tiesiog tokie reikalavimai, juk jau pasirašant pas direktorę sutartį su darželiu reikia nurodyti adresą smile.gif Tiesiog tokia tvarka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2010 09 17, 15:30)
drinks_cheers.gif Vat ir aš jos nematau, net jei žinos, kuo dirbu. biggrin.gif

drinks_cheers.gif
aš jau diskusijos pradžioj sakiau, kad aš ne paranojikė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2010 09 17, 16:04)
drinks_cheers.gif
aš jau diskusijos pradžioj sakiau, kad aš ne paranojikė schmoll.gif

gal sakau keiciam tema apie ta pati ir apie ta pati......
geriau parasykite kas darzeliuose naujo, gal kokiu idomiu bureliu pas jus atsirado?
Atsakyti
Labas mamos,ieskom mes darzelio dukrytej priesmokyklinej grupej ir nezinom kur geriau,siulo mums Traukinuka,gal galit ka apie ji papasakoti,siaip kolkas mes Melnragej gyvenam ir nezinom kur geriau doh.gif Gal padesit 4u.gif
Kaip misko rajono darzeliai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2010 09 19, 20:57)
Labas mamos,ieskom mes darzelio dukrytej priesmokyklinej grupej ir nezinom kur geriau,siulo mums Traukinuka,gal galit ka apie ji papasakoti,siaip kolkas mes Melnragej gyvenam ir nezinom kur geriau doh.gif Gal padesit 4u.gif
Kaip misko rajono darzeliai? ax.gif

Geri, tik sunkiai su vietom čia 4u.gif O Giruliuose nebandėt klaust? Gintarėly manau be šansų, bet yra dar vienas darželis, ant kalniuko - užkrito pavadinimas doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2010 09 19, 20:41)
Geri, tik sunkiai su vietom čia  4u.gif O Giruliuose nebandėt klaust? Gintarėly manau be šansų, bet yra dar vienas darželis, ant kalniuko - užkrito pavadinimas  doh.gif  g.gif

"Giliukas" matyt mirksiukas.gif , jis pačiame miške, puiki vieta vaikams smile.gif
Papildyta:
QUOTE(agnyte344 @ 2010 09 19, 19:57)
Labas mamos,ieskom mes darzelio dukrytej priesmokyklinej grupej ir nezinom kur geriau,siulo mums Traukinuka,gal galit ka apie ji papasakoti,siaip kolkas mes Melnragej gyvenam ir nezinom kur geriau doh.gif Gal padesit 4u.gif
Kaip misko rajono darzeliai? ax.gif

Pabandykit "Atžalyne" paklaust, ten dvi priešmokyklinės grupės, mažu atsiras vietelė smile.gif Nors šiaip su šiuo darželiu sunku, ten grupės dažniausiai perpildytos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiunčia @ 2010 09 19, 22:40)
"Giliukas" matyt  mirksiukas.gif , jis pačiame miške, puiki vieta vaikams  smile.gif
Papildyta:

Pabandykit "Atžalyne" paklaust, ten dvi priešmokyklinės grupės, mažu atsiras vietelė  smile.gif Nors šiaip su šiuo darželiu sunku, ten grupės dažniausiai perpildytos  smile.gif

Aciu uz patarimus,bandem varpelyje,bet deja vietu nulis schmoll.gif tad nulekem i atzalyna ir ka jus manot,priima thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sia savaite pradesim eiti smile.gif
Tikiuosi patiks ir viskas bus gerai,sake gausim jauna aukletoja.
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2010 09 20, 11:47)
Aciu uz patarimus,bandem varpelyje,bet deja vietu nulis schmoll.gif tad nulekem i atzalyna ir ka jus manot,priima thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif sia savaite pradesim eiti smile.gif
Tikiuosi patiks ir viskas bus gerai,sake gausim jauna aukletoja.




kai neveike liepos men musu darzelis 9VARPELIS0, ejom i Atzalyna,
buvom kaip tik tos grupes, kuri, kiek zinau, dabar yra priesmokykline, patalpose, BE GALO SAUNI ten yra aukletoja Regina, mano vaikis ja tiesiog isimylejo biggrin.gif ,
kita irgi faina, berods grupe vadinosi PELEDZIUKAI


o kaip darzelis Atzalynas man tikrai kad patiko, tvarka thumbup.gif , maistas thumbup.gif , ugdomoji veikla irgi liux
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2010 09 20, 10:47)
Aciu uz patarimus,bandem varpelyje,bet deja vietu nulis schmoll.gif tad nulekem i atzalyna ir ka jus manot,priima thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif sia savaite pradesim eiti smile.gif
Tikiuosi patiks ir viskas bus gerai,sake gausim jauna aukletoja.

Šaunu, kad pasisekė thumbup.gif Gerų "mokslų" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiunčia @ 2010 09 20, 21:21)
Šaunu, kad pasisekė  thumbup.gif Gerų "mokslų"  biggrin.gif

Labai aciu 4u.gif
Atsakyti