Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Laba diena...
Norėčiau išgirsti atsiliepimus apie l/d "Švyturėlis" ir "Alksniukas"...
Prašau negailėti komentarų....
Atsakyti
4u.gif aš su klausymėliu tokiu ax.gif Sloguojančio vaiko prašo nevest į darželį,o auklėtojos sloguojančios gali eit??? unsure.gif Čia visur taip???
Atsakyti
QUOTE(kri$tina @ 2010 10 13, 10:06)
4u.gif  aš su klausymėliu tokiu ax.gif Sloguojančio vaiko prašo nevest į darželį,o auklėtojos sloguojančios gali eit??? unsure.gif Čia visur taip???


aukletoja galetu ir neateit, bet klausimas ar bus kam but su vaikais, o beto, aukletoja suauges ir labiau protaujantis zmogus, nekisa tikriausiai kitu vaiku buteliuku, piestuku, ir dar bala zino ko i burna, plaunas rankas, ciaudos uzsidengus ir taip toliau ir pan. Aisku blogai, bet kaip tikriausiai del slogom vaikam neduoda mamoms bilioteniu, tai taip ir aukletojom smile.gif
Atsakyti
Auklėtoja negali neateiti ir nedirbti. Nes auklėtojai nedarbingumo TIK dėl slogos niekas neduoda.
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2010 10 13, 12:59)
Auklėtoja negali neateiti ir nedirbti. Nes auklėtojai nedarbingumo TIK dėl slogos niekas neduoda.

kaip ir dirbantiems tėvams mirksiukas.gif
tai pasakyt,kad neveskit su sloga.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kri$tina @ 2010 10 13, 11:06)
4u.gif  aš su klausymėliu tokiu ax.gif Sloguojančio vaiko prašo nevest į darželį,o auklėtojos sloguojančios gali eit??? unsure.gif Čia visur taip???


Pirmą katrą girdžiu tokį bajerį blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kri$tina @ 2010 10 13, 11:06)
4u.gif  aš su klausymėliu tokiu ax.gif Sloguojančio vaiko prašo nevest į darželį,o auklėtojos sloguojančios gali eit??? unsure.gif Čia visur taip???


ir teisingai daro. mano mazoji niekada galima sakyti neturejo slogos, o kai pradejo lankyti darzeli nuo rugsejo,tai tris kartus jau spejo sirgti. pati maciau grupeje sloguojanciu ir baisiai kosinciu vaiku. tai ar sazininga kitu vaiku atzvilgiu vesti serganti vaika i darzeli? as tai galiu aukoti savo darbus ir nevesti vaiko i darzeli, o kita ne? ir sedziu trecius metus vaiko atostogose, tik vardan vaiko. po pirmu metu manau igaus imuniteta ir bus paprasciau.

ir pati pagalvokit, kol vesim sloguojancius vaikus, tai ir aukletojos sloguos. jei grupej aukletoja pastoviai turi kelis sloguojancius vaikus ir turi jiems valyti snarglius ir taip istisai, tai kazi kas nesusloguotu pats tokiom salygom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elze1: 13 spalio 2010 - 13:58
gerai sloga tai sloga. bet va vaikas ryte atvestas apsivėmė. mama jį toliau rengė, auklytė tuoj bėgo pavalyti.
ryte ne aš vaiką vedžiau, tai sužinojau post factum tokį dalyką, beje tą patį vaiką ir vakare radau darželyje. ačiū die, kad tai vaikui tik nerviniu pagrindu. o jei liga? apsivėmė ir sedėk grupėj toliau?
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2010 10 13, 14:16)
gerai sloga tai sloga. bet va vaikas ryte atvestas apsivėmė. mama jį toliau rengė, auklytė tuoj bėgo pavalyti.
ryte ne aš vaiką vedžiau, tai sužinojau post factum tokį dalyką, beje tą patį vaiką ir vakare radau darželyje. ačiū die, kad tai vaikui tik nerviniu pagrindu. o jei liga? apsivėmė ir sedėk grupėj toliau?


na mama jei zino kad cia nerviniu pagrindu delto ir paliko, butu buves koks rotas, nebutum to vaiko radus vakare darze, nes butu toliau vemes ir viduriaves ir tevai butu iskviesti pasiimti.
Atsakyti
na suprantu jei vaikas visada vemia susinervines, o jei ne, tai is kur zinot, kad tai nerviniu pagrindu? mano vyro mama dirba aukletoja, tai kai papasakoja kokiu tik vaiku tevai neatveda ir kokie abejingi jie viskam, tai baisu blink.gif zinoma ne visi, bet daug tokiu yra verysad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti