Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

Šiandien buvau pas ginekologę, tariausi dėl kontracepsijos. Kadangi turiu problemų su kojų venomis, tai pleistro rinktis nepatarė, nes ten didesnis kiekis estrogeno (jei neklystu), negu tabletėse.
Atsakyti
As irgi jau baigiu ketvirta pleistro vartojimo menesi ir esu labai patenkinta jais. Vienintelis dalykas, kas nepatinka, tai kad menesinem susergi ta savaite, kai pleistro nenaudoji, ir tai gali atsitikti belekuria diena. O su tabletem budavo viskas aisku, kaip laikrodukas. Nepykino, tik gal pirma naudojimo savaite maude pilva taip kaip per menesines..jau galvojau, kad gal pleistras neveikia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
paprastai akcentuojama, kad pleistra klijuoji tik kas savaite, todel mazene tikimybe, kad pamirsi... O man atrodo priesingai... Man lengviau prisiminti kasdien (automatiskai), kad laikas isgerti tablete, o ne kas savaite...
Atsakyti
QUOTE (Laura_k @ 2004 04 23, 10:29)
dar girdejau kad gerai tiems kas su skrandziu ir kepenim turi problemu nes jis tiesiog apeina juos ir nekenkia thumbup.gif

Aha as irgi taip maniau. Ta pati pasakiau savo gydytojai, kai tik suzinojau, kad yra budas, kaip per skrandi ir kepenis nebeleist tu tableciu. O ji sako, ne velnio. Atseit vistiek viskas koncentruojasi kepenyse. Tai dabar ir nezinau.....
Atsakyti
QUOTE (Atėnė @ 2004 08 02, 17:02)
Aha as irgi taip maniau. Ta pati pasakiau savo gydytojai, kai tik suzinojau, kad yra budas, kaip per skrandi ir kepenis nebeleist tu tableciu. O ji sako, ne velnio. Atseit vistiek viskas koncentruojasi kepenyse. Tai dabar ir nezinau.....

Kadaiase emiau interviu is gyd. V.Klimo sia tema... Jis man pasake, kad cia ta pati kontracepcija, tik per skrandi neina. Ir patvirtino, kad kepenis veikia taip pat kaip tabletes. Nes juk ir pleistre esanti medziaga patenka is karto i krauja... koks skirtumas ar ji i krauja pateks zarnyne ar per oda... Vienintelis dalykas, kuris anot jo neveikia kepenu ir inkstu - vietine kontracepcija, t.y. Pharmatex visokios zvakutes, kempineles, kremai ir t.t. Nors sis metodas man labaididelio pasitikejimo nekelia...
Atsakyti
O jums nieko tuos pleistrus nusipleshti? nes man tai buvo kancia.... kaip depiliacija karshtu vasku tik dar stipriau - nes labai stipriai prisiklijuoja, tai kai plesdavau pasikeisti tai su visais pukeliais nuo kuno... brrr.... mad.gif tai vel gryzau prie tableciu.... nu aisku man dar ir alergija tiems pleistrams atsirado, t.y. baisiai nieztedavo ta vieta kur priklijuotas pleistras - siaubelis, viena kart ant menties zemokai vyras priklijavo, pati nepasiekiau normaliai pasikasyti, tai namuose su shepeciu.... laugh.gif
Atsakyti
As girdejau kad pleistras gali "nelabai suveikti" jei sveri link 90kg.Idomu ar tai tiesa? g.gif
Atsakyti
QUOTE (NERA @ 2004 08 10, 06:51)
Noriu pakeisti, nes labai jau nėra to lytinio potraukio unsure.gif , nu kažkaip net ant širdies negera.

Man nuo Diane-35 irgi tas pats bvuo. Vos ne fiziskai supykindavo pagalvojus apie smileysex.gif . Taigi, atsiprasiau savo Gracial, kurias buvau metus, nes atrode, kad noras sumazejo (o pasirode, kad tai buvo tik gelytes... ) ir grizau atgaliop prie ju. Noras gal kiek ir pasitaise, bet vistiek ne taip, kaip buvo iki KT sad.gif
Atsakyti
Viskas, metu lauk ta kontraceptini pleistra. Svoris auga (na gal cia ir ne tik jo kalte...), noras smileysex.gif dingsta. mad.gif
Atsakyti
Na turbūt čia ne pleistras kaltas, o pats organizmas. Vartoju pleistrą jau kokie 5 mėnesiai, viskas normaliai. Nei svoris auga (nors man ir taip neauga, matyt, toks kūno sudėjimas), nei pykina, sirgimas normalus, neatsiklijuoja, ir pradėjau anksčiau visai nieko nevartojusi, tai nustojo kamuoti skausmai mėnesinių metu. Vienu žodžiu, tik pliusai thumbup.gif
Atsakyti
pleistra vartoju jau apie pusmeti ir esu labai patenkinta rolleyes.gif pleistras laikosi puikiai, jokiu salutiniu poveikiu nepastebejau wink.gif o menesinkiu sistema irgi jau perpratau laugh.gif bent jau as tai susergu trecia diena po pleistro nuemimo smile.gif tiesa, brangus tas pleistras, bet as tikrai patenkinta, tuo labiau, kad dingo menesiniu skausmai smile.gif
Atsakyti
Ar teko kam nors pastoti su pleistru?

To Rusnyte:
O kai pagalvoji apie tai kaip geriami kontraceptikai veikia kepenis ohmy.gif

Pleistra leidzia naudoti ir nedideles kardiologines problemas turincioms moterims.
Atsakyti