Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

Man tai irgi kazhkaip neitiketina... blink.gif
manau dar tai priklauso nuo gydytojo pozhiurio... Ash del tu pleistru irgi tariausi su savo gydytoja... shiaip ji ishvis nera kontraceptiku gerbeja, bet kai ash pasiteiravau apie pleistrus - jipasake, kad jie lygiai tas pats kas ir geriamosios tabletes. Tiek dar pliusas - kad skrandi tausoji!
netikiu, kad gali pakenkti vaisingumui... (tfu tfu tfu) Tada kiekvieni kontraceptikai gali! tikrai nemanau, kad nebutu info apie juos....

na nezhinau... doh.gif kogero ishvis geriausia ne smileysex.gif ...

cool.gif
Atsakyti
Sveika Zuikiausia,

norejau pasiklaust del Vaidotienes--minejai kad pas ja eini KMUK.
As ir pas ja kelis kart lankiausi ir AA klinikoj ir KMUK--man ji visai nieko, bet noriu tavo komentaru isgirst.. gal ilgiau pas ja lankais ir pan. Mane domina kompetencijos ir pasitikejimo klausimai. Pvz. del kontraceptiku jos poziureis kaip ir teigiamas-na ji nemano kad jie gali paveikti vaisinguma ateityje.. bet man vis tik neramu..
juk KT gaminancios kompanijos tikrai nesuinteresuotos neigiamos ingo skleidimu ir tikrai pasirupina kad ta neigiama info neplistu...
ka manot?
Atsakyti
Sakykit, ar pradedant klijuoti pleistra pirma karta, butinai tai reikia daryti pirma menesiniu diena? Ar galima pradeti klijuot ciklo vidury? Ir ar apsauga garantuota nuo pirmos priklijavimo dienos, ar savaite dar reikia papildomai saugotis?
Atsakyti
pleistra reikia klijuoti pirma menesiniu diena, o ne per viduri.
o jei pries nenaudojus jokiu kontraceptiniu tableciu ir uzsiklijavai pleistra, tai pagal mane reikes saugotis visa menesi.
o jei keiti tabletes i pleistra, tai apsaugos nereikia. heart.gif
Atsakyti
QUOTE (rasukas @ 2004 12 03, 12:48)
pleistra reikia klijuoti pirma menesiniu diena, o ne per viduri.
o jei pries nenaudojus jokiu kontraceptiniu tableciu ir uzsiklijavai pleistra, tai pagal mane reikes saugotis visa menesi.
o jei keiti tabletes i pleistra, tai apsaugos nereikia. heart.gif

doh.gif Visai nera svarbu ar pries pleistra naudojai tabletes ar ne! Svarbiausia pleistra klijuoti pirma menesiniu diena ir tada jokios papildomos apsaugos nereikia. Jei pleistra uzsiklijavai antra ir trecia diena, tuomet 7 dienas reikia papildomos apsaugos. smartass.gif Ir jokiu saugojimusi visa menesi tikrai nereikia!!! doh.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE (rasukas @ 2004 12 06, 12:53)
is savo patirties as jo nerekomenduociau biggrin.gif

O as kaip tik is savo patirties rekomenduociau. Man ne karto neatsiklijavo, nepastojau, svarbiausia, kad tik karta reikdavo klijuoti i savaite. Bet cia keikvienai skirtingai. Mano organizmui tiko, RAsuko - ne. Juk ir ne visos KT iskart tinka zmogui....
O toks labai neigiamas kai kuriu dakatru poziuris, man nepatinka. Tarsi tai, kad yra nauja, iskarto yra labai blogai....tarsi keikviena naujove yra kaip koks mirtinas virusas.....Man pvz ginkeloge rekomendavo, ir kaip jau akzkuri cia rase, kad tai yra tas pats kas KT, tik apienama kepenys ir nereikia gerti kasdien clap.gif
Atsakyti
QUOTE (deva @ 2004 12 07, 13:14)
o kaip del to pleistro patikimumo. as kazkaip juo nelabai pasitikiu

patikimumas kaip ir tableciu apie 99 %, manau,kad pleistras 100 kartu geriau biggrin.gif
Atsakyti
skaitau as atsiliepimus apie KT ir pleistra ir man toks klausimas iskilo: o jei pastoji ohmy.gif ar nekenkia vaisiui tie hormonai? Gal kam yra taip atsitike ar girdejo gydytoju nuomuone. Butu idomu suzinot
Atsakyti
Naudoju pleistra jau trecias menuo, ir sikart pamirsau po pertraukos ji uzsiklijuot laiku. Pavelavau 7 valandas. Tai jau man dabar sia savaite reikia papildomos apsaugos?
Atsakyti
Joy, atrodo, instrukcijoj raso, kad paveluoti galima iki 12 h, todel manau, Tavo atveju, viskas OK, papildomos apsaugos nereikia biggrin.gif
Atsakyti
As girdejau pletku kad su tuo pleistru menesines buna ilgesnes, nei vartojant KT. ar tiesa? Gal gali parasyt tos kurios jau bande?
Atsakyti
QUOTE(Smally @ 2004 12 27, 17:32)
As girdejau pletku kad su tuo pleistru menesines buna ilgesnes, nei vartojant KT. ar tiesa? Gal gali parasyt tos kurios jau bande?

as kaip naudojau tai man nebuvo menesines ilgesnes megalol.gif
Atsakyti