Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

QUOTE(brunetee @ 2005 03 20, 20:22)
hmm o gal galetumete mane apsviesti, kokiu rezimu tas pleistras vartojamas? t.y kada buna pirma diena kai reikia ji uzsiklijupti, ar nesvarbu?ar reikia laukti menesiniu pirmos dienos kaip su KT? nes nelabai ka  apie juos ismanau  ax.gif


"Cituoju" is info lapelio:
1. Pkeistras sukurtas veikti 7 d.
2. Niekad nebukit be pleistro ilgiau kaip 7 d. is eiles.
3. Vienu metu 1as pleistras.
4. Neklijuot ant padirgusios, paraudusios, įpjautos odos.
5. Tik gerai prie odos prilipes pleistras veiks tinkamai.
6. Klijuot nauja pleistra ant kitos vietos ...

Naudojimas pirma kart:
Pirma pleistra priklijuot per pirmas 24 menesiniu valandas. Diena, kai priklijuotas pleistras, vadinama 1aja diena --> "Pleistro keitimo diena" bus ta pati kiekv. savaites diena (pvz. pirmadienis).
Pleistra laikyti 7 dienas. Pirmaja "pleistro kritimo diena" - 8aja diena - nupleskite vartota pleistra, iskart priklijuokite nauja. Ir taip 3 savaites , t.y. 3 pleistrus. 4aja savaite (nuo 22 iki 28 d.) pleistro neklijuokite. Šiuo laikotarpiu turi prasidet menesines. Sia savaite busite apsaugotos nuo nestumo tik tada, jei laiku priklijuosite kita pleistra.
Kita 4 savaiciu cikla pradekite priklijuodamos naują pleistrą iprastą "pleistro keitimo dieną", dieną po 28osios dienos- neatsizvelgiant i menesiniu pradzia ir pabaiga.
Jei norite pakeisti "pleistro keitimo diena" kita savaites diena, kreipkites i gydytoja.


Tikiuos padejau
Atsakyti
Ech... Kiekvienai savo.

As sprendziu pagal savo sveikatos stovi. Baigus naudoti tabletes, ir pradejus naudoti pleistra, man ne tik, kad susireguliavo visi moteriski reikalai, bet ir baigesi skrandzio problemos, isnyko pms, eme kristi svoris, issilygino veido oda. Gal kazkam priesingai...
Del to ir sakau - kiekvienai savo. Man pleitras buvo revoliucija, o geriau indikatorius - mano kunas thumbup.gif
Atsakyti
Aš jau beveik metus su tuo pleistru, ir man visai patinka thumbup.gif Šiaip svoris pasikeite buvau 61 kg. dabar 53 kg. daug kas sako kad pagal mano ūgį 167 cm., tai per mažai, o man atrodo kad kaip tik, bet nemanau kad dėl pleistro, tiesiog tokie metai buvo cool.gif Dabar kaip ir daugiau nesikeičia. Šalutinių požymių kažkaip ir nejaučiu, atrodo visai tinka. Kai atsirado tas pleistras specialiai ėjau pas gydytoją konsultuotis ir ji man patarė pabandyt. Manau daug priklauso nuo organizmo, tai kad kiekvienai skirtingai gali veikti. Man patinka ir tiek, kartais ir pamirštu kad jis kažkur priklijuotas, bet kai nuimi, ta vieta kur buvo pleistras biški rauduona, kas po poros dienų praeina.
Atsakyti
labas pleistriuku klijuotojos, nusprendziau ir as i jusu gretas isilieti.Bet jau susiduriau su problema, gal padesit? Kai prisiklijavau pirma diena po paraso pastebejau, kad krasciukas atsiklijave ir siaip kazkokie labai papilkeje g.gif , perskaiciau, kad toki reiketu pakeisti, as taip ir padariau.dabar klausimas, tai kuri dabar mano pleistro klijavimo diena ar sekmadienis(kai pati pirma karta uzsiklijavau) ar pirmadienis, kai pakeiciau kitu? Ir dar pakuoteje liko tik vienas pleistriukas, iseina taip, kad man teks treciai savaitei pirkti nauja pakuote, ar taip galima? doh.gif nu zinokit susibalamutinau visikai ir jauciuosi labai nesmagiai bei kvailai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eri @ 2005 03 30, 11:34)
labas pleistriuku klijuotojos, nusprendziau ir as i jusu gretas isilieti.Bet jau susiduriau su problema, gal padesit? Kai prisiklijavau pirma diena po paraso pastebejau, kad krasciukas atsiklijave ir siaip kazkokie labai papilkeje g.gif , perskaiciau, kad toki reiketu pakeisti, as taip ir padariau.dabar klausimas, tai kuri dabar mano pleistro klijavimo diena ar sekmadienis(kai pati pirma karta uzsiklijavau) ar pirmadienis, kai pakeiciau kitu? Ir dar pakuoteje liko tik vienas pleistriukas, iseina taip, kad man teks treciai savaitei pirkti nauja pakuote, ar taip galima? doh.gif nu zinokit susibalamutinau visikai ir jauciuosi labai nesmagiai bei kvailai blush2.gif


Labas. Na žinok kiek nauduoju tai pas manę visalaik kraščiukai atsiklijuoja, na aišku visai nedaug, ir buna papilkėję, ir nei karto nekeičiau kitu, nes manau taip ir turi būti. Nes, kad pakeisti kitu kaip aš supratau, turi arba nesilaikyti visai, arba atsiklijuoti nemažas gabaliukas, o kai kraštai papilkėję tai naturalu, tai gi rubai ir šiaip susirenka prie kraštu nešvarumai. Ir klijavimo diena man atrodo - pirma diena kai užklijavai. Na o naujos pakuotės tai tikrai dabar prireiks, bet nieko čia tokio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doki: 30 kovo 2005 - 14:18
Man irgi buvo panašiai, tik ne kraštelis atsiklijavo, o vidury raukšlelė atsirado. Aš keičiau, pirkau tą naują pakuotę... Konsultavausi su gydytojom, viena sakė, reik keist, kita - ne...
O keist turi sekmadienį, diena gi nepasikeistė.
Atsakyti
O ar galima su pleistru eiti į soliariumą? O kaip jis reaguoja į prausimasi po dušu??
Atsakyti
Drieziuk,
nereaguoja i nieka, gali buti rami. Pti pavaikstau i soliariuma smile.gif

O duse buna taip - jis gali pradeti lengvai slidineti koki milimetra, bet tu nenusigask, tiesiog nekreipk demesio. Jis TIKRAI nenusiklijuos. Truputi gali nusiklijuoti kampuciai, bet tai irgi yra normalu. Palik ji kur yra, ir veliau tiesiog nepastebesi jo.

Tiesa. dar gali eiti ir i pirti su juo. Zodziu, viskas galima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2005 04 06, 17:13)
Ar tikrai tik vienintelis?Aš kitoje temoje skaičiau, kad perka pleistra už 38lt.O mano kainuoja 43lt.Tai va ir pagalvojau, kad kitoki,o ne EVRA perka.
O kiek jūs mokat?

vienintelis pleistras, o dėl 38 Lt kainos, tai arba užtiko kažkokioj paslaptingoj vietoj pirkt, arba seniai jau pirko, nes pastebejau, kad jis nuo atsiradimo keliais litais pabrango... tad jei kas žinot tų pigių mistiškų vietelių - praneškit, neslėpkit biggrin.gif
Atsakyti
Hmm... Gal perdaug nekantri buvau... Pleistrą panaudojau 2 su puse savaitės, bet sustreikavo skrandis, be perstojo skaudėjo galvą, pykino, apetitas tapo nevaldomas. Nuotaika taip pat - tikros hormonų audros. Dabar pačiai įdomu: gal tik sutapimas? Bet per porą mėnesių (kai numečiau EVRA) viskas sugrįžo į savo vietas.
Atsakyti
QUOTE(gieta @ 2005 04 10, 15:51)
Hmm... Gal perdaug nekantri buvau... Pleistrą panaudojau 2 su puse savaitės, bet sustreikavo skrandis, be perstojo skaudėjo galvą, pykino, apetitas tapo nevaldomas. Nuotaika taip pat - tikros hormonų audros. Dabar pačiai įdomu: gal tik sutapimas? Bet per porą mėnesių (kai numečiau EVRA) viskas sugrįžo į savo vietas.


na spręst sunku dėl tokio sveikatos pakitimo, gal tai buvo tik sutapimas arba tu esi viena iš tų, kuriai jis netinka...tad, siūlyčiau tikrai įsitikint (ne-) tinkamumu --> pabandyk dar kartą juo pasinaudot... o po to galutinai apsispręsk ar jis tau tinka ar ne... įsitikink, nes, mano manymu, tai patogiausia apsauga ..
na aš negalėčiau pasigirt negalavimu dėl, jo...
Atsakyti
Man irgi pasirodo ketvirta diena (net apie 4 val. vakaro! biggrin.gif ) . Jei naudoji pirma menesi, tai gali buti rami, tavo organizmas pratinasi prie pleistro, taip ir paaskink savo draugui mirksiukas.gif
Jei naudojai pagal instrukcijas, tikrai gyvenk kuo ramiausiai smile.gif
Atsakyti