Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

Man gydytoja sakė, kad jei svoris iki 90 kg - galima klijuotis tą pleistrą.
Atsakyti
Man ginekologė aiškino, kad kontraceptinis pleistras - tai tos pačios kontraceptinės tabletės. Pliusas - nereikia kasdien prisimint ir išgert kaip tabletės smile.gif
Atsakyti
As pleistra jau 3 men. naudoju. Tai pirma menesi man taip svaigo galva cry.gif , kad net zadejau greitaja kviest. bet po to praejo. siaip tai man menesines ilgesnes nei naudojant KT, o ir PMS astresnis.

Ir spuogu man atsirado kai pradejau juos klijuot.

Bet geriau nieko nesugalvoju.
Atsakyti
As KP naudoju penkta menesi. Pirmuosius tris buvo ne kas - nei is sio nei is to po 1,5 - 2 savaites kraujavimas. Bet po 3 men. viskas susitvarke. Kadangi pries pastojima teko vartoti ivairiausiu kontraceptiniu tableciu, taciau nei vienos del kokiu nors priezasciu netiko, tai kol kas kontraceptinis pleistras man tinka. Beje jis bent jau skrandzio ir kitu virskinimo organu manyciau neveikia. Tiek mano patirties su KP. Beje klijuoju ant rankos - virsuje, netoli peties. Aisku vasara reikes kita vietele rasti. Sekmes renkantis kontraceptikus.
Atsakyti
ryt bus savaitė kai aš"pleistrininkė" g.gif truputį svaigsta galva,užtirpo ir užšalo kairė ranka,naktį pabundu nuo širdies plakimo...Kaip manot čia nuo pleistro sad.gif Gal kam buvo kas nors panašaus,o gal čia ne pleistras kaltas,ta širdelė ir taip kartais pastreikuoja,tik daktarai sako ,kad nieko blogo nėra.ar jau lup jį šalin,ar dar žiūrėt,kas toliau bus cry.gif
Atsakyti
ryt bus savaitė kai aš"pleistrininkė" truputį svaigsta galva,užtirpo ir užšalo kairė ranka,naktį pabundu nuo širdies plakimo...Kaip manot čia nuo pleistro Gal kam buvo kas nors panašaus,o gal čia ne pleistras kaltas,ta širdelė ir taip kartais pastreikuoja,tik daktarai sako ,kad nieko blogo nėra.ar jau lup jį šalin,ar dar žiūrėt,kas toliau bus

As irgi labai sunkiai isgyvenau prisiklijavusi KP, net negera darosi prisiminus... Zodziu panasiai kaip ir tau, nakti nutirpdavo ranka, nuolatinis pykinimas, susilpnejo nervai, pravirkdavau vien tik pagalvojus apie ka nors... Pakilo temperatura. As tuo metu dar biuleteni gavau...
Dabar ja viskas daug geriau smile.gif
Atsakyti
As jau 5 menesiai naudoju pleistra, iki siol jis man l. gerai laikydavosi, net kazkurioj temoj rasiau, kad nesirupinkit panos jis tikrai nenukris!
O vat sia savaite man po tuo pleistru taip nieztet pradejo, kad neislaikiau ir nusilupau. Priklijavau kitoj vietoj. Ta vieta kuria nieztejo buvo ziauriai isberta, nezinau kazkokia reakcija matyt gavosi.O naujai priklijuotoj vietoj vakare jau neberadau. Kazkur pameciau, ar kai maudziausi, ar kai i wc ejau. Tai visa laime, kad vakare kazkaip pamaciau, o tai nzn. kaip butu pasibaige. Dabar galvoju vel grizt prie savo ankstesniu piliuliu... nes kazkaip oda pradejo jo netoleruot... sad.gif
Atsakyti
Sita tema apie pleistrus paskatino mane prisiregsitruoti, vakar skaiciau skaiciau situos jusu paplepejimus jau pradzioj beveik buvau apsisprendus ji naudot bet dabar net nezinau g.gif
Siaip dabar vartoju tabletes Logest ir su jom man normaliai nei pykina nei svoris dideja (beje jau vartoju 3.5 meteliu) ir niekad nepamirstu isgert tik vot ta populiarioji beda kamuoja unsure.gif visiskai nebenoriu savo vyro doh.gif tai nusprendziau keisti kontracepcija. Blaskausi tarp pleistro ir ziedo apie juos abu paskaitinejau ir manau kad apsistosiu ties ziedu, nes kazkaip labai daug negeru salutiniu poveikiu vienam puslapyje paskaiciau, atrodo ziedas maziau tu poveikiu turi g.gif Nieko aisku nesakau blogo apie pleistrus nes nebandziau tikiu kad kai kuriom jis tinka smile.gif
Atsakyti
Mielosios... nera ko bijot pradet naudot pleistra. Teigiamu savybiu labai daug. O del blogumu, tai jei jau bus tai bus ne visoms, o kai kurioms. Jei netiks yra ir kitu apsisaugojimo priemoniu, taciau as uz pleistra. Pati audoju beveik metai..jokiu atsiklijavimu ir kitokiu baisiu mitu nesutikau... o ir pats klijavimo procesas malonus --> maniskis rupinasi jo perklijavimu (malonus jausmas, kad apsauga rupinasi abu)..ir tai jam nekelia jokiu sunkumu
Atsakyti
Sveikutės
Na aš dabar rimtai svarstau galimybe pradėt varot kontaceptinį pleistą, nes tabletes tai tikrai pamirščiau ižgerti blush2.gif
O pradedant vartoti KP tikrai nereikia kuri laika kokios papildomos apsaugos, jei prieš tai jokių kontraceptikų nevartojau? Nes lialaus dar kaip ir nesinori, o draugas gumytės "nemėgsta" švelniai tariant..
Atsakyti
QUOTE(waiduokliuke @ 2005 03 01, 01:50)
Sveikutės
Na aš dabar rimtai svarstau galimybe pradėt varot kontaceptinį pleistą, nes tabletes tai tikrai pamirščiau ižgerti  blush2.gif
O pradedant vartoti KP tikrai nereikia kuri laika kokios papildomos apsaugos, jei prieš tai jokių kontraceptikų nevartojau? Nes lialaus dar kaip ir nesinori, o draugas gumytės "nemėgsta" švelniai tariant..

pleistras tinkamai pradeda saugoti po savaites, tad pirmaja savaite draugas turetu "pamegti" gumyte...
Atsakyti
QUOTE(Minnie @ 2005 02 28, 00:15)
Pleistras klijuojamas viena karta, jei jis nukrito ar atsiklijavo gan nemazas plotelis  ---> reikia kita klijuot, to pacio nebenaudot

Taip, as ir zinau, kad jis klijuojamas tik viena karta, bet tai ka daryt kad po juo susidare alergija, nuklijavau. O kadangi kitos pakuotes pirkt nenorejau tai uzklijavau ta pati. (Be to as kelis kartus ir anksciau buvau keitus jo buvimo vieta). Dabar man aktualiau yra ne tai, kad jis nukrito (nes pati kalta), bet kad man po juo vis nieztet pradeda, o kartais tai net iki alergiju.
Isvada darausi sau: netinka nenaudok tongue.gif
Atsakyti