Įkraunama...
Įkraunama...

kaip švenčiat naujuosius metus?

man kažkaip keistai atrodo,kai pora švenčia atskirai, juk per šventes manau reiktų būti kartu smile.gif
Atsakyti
sventem atskyrai, manau reiketu kartu
Atsakyti
Visos šventės kartu, tame tarpe ir Naujieji metai mirksiukas.gif
Bet nieko nematau blogo tame, kuomet atskirai žmogučiai švenčia, pas mus neišsivaizduojamas šventimas atskirai, kitiems galbūt kartu g.gif
Atsakyti
QUOTE(***Žaltvykslė @ 2009 11 07, 11:32)
Nu neįsivaizduoju tokios šventės atskirai, nebent vienam reikėtų dirbti.. doh.gif

drinks_cheers.gif cia jau butu virsune jeigu MB pasiulytu svesti naujuosius atskirai,t.y. kiekvieam su savo draugais doh.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Švenčiame ar nešvenčiame (tarkim, norim tik prie TV pasėdėti) tų Naujųjų metų, bet visada būname kartu bigsmile.gif. Kitaip net neįsivaizduoju! Man net nesvarbu kur švęsti, tik kad brangusis šalia būtų tongue.gif.
Atsakyti
Nu cia dabar, aisku kartu, kaip ir visos kitos sventes.
Atsakyti


Kas per igaliojimai, spręsti iš vienos smulkmenos pasakytos, ar šeimoje viskas gerai, ar ne. Kiekvienoje šeimoje yra kitokie požiūriai ir įpročiai. Pvz mes naujųjų šventimo nesureikšminame, švenčiame kartu, bet jei tektų atskirai, tragedijos nedarytume.

Be to, ar jūs gerai jaustumėtės, jei švęsdama žinotumėt, kad vyras kompanijoje nepritampa, jam nepatinka ir panašiai. Mane asmeniškai graužtų sąžinė, kad jį čia atsitempiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Christy_: 17 sausio 2010 - 11:03
Naujieji nėra šeimos šventė ir tikrai nematau reikalo būtinai juos švęsti kartu. Galima kartu su bendrais draugais, galima atskirai su savais. Kaip tik tai normalių santykių ženklas, jei duodate vienas kitam laisvės, o ne vaikštot visur sulipę, nes "taip reikia, kaip gi atskirai".
Atsakyti
o mes svienciame sventes visada kartu
Atsakyti
QUOTE(Gabriete @ 2010 01 08, 17:54)
Švenčiame ar nešvenčiame (tarkim, norim tik prie TV pasėdėti) tų Naujųjų metų, bet visada būname kartu bigsmile.gif. Kitaip net neįsivaizduoju! Man net nesvarbu kur švęsti, tik kad brangusis šalia būtų tongue.gif.


drinks_cheers.gif Neįsivaizduoju atskirai, jokių švenčių.
Atsakyti
mes irgi stengiames sventes svesti kartu:)
Atsakyti
sventes sventas dalykas-visada kartu biggrin.gif
Atsakyti