Įkraunama...
Įkraunama...

kaip švenčiat naujuosius metus?

Jei jau man pasiūlytų švęsti atskirai, suprasčiau, kad viskas baigta ar bent jau eina link to, nes taip nepriimta pas mus. Nebent supykęs taip pasakytų... Mes visada švenčiam tik dviese, išskyrus vienus naujus metus, kuomet jis dirbo, tai aš buvau su juo darbe, sutikom naujus tuomet su jo kolegėm kartu.
Atsakyti
Net minciu nekyla atskirai svesti. O pasirodo ir taip buna... g.gif
Atsakyti
Keista, bet net nesugalvočiau tokio klausimo... g.gif Ko gero ir vyras nesuprastų, jei sakyčiau švenčiam atskirai wub.gif schmoll.gif
Atsakyti
Net neaįsivaizduojama, kad atskirai smile.gif

temos autorei reiktų pasikalbėt su vyru, nes tai nėra normalu doh.gif
Atsakyti
Visada tik kartu,kitaip net ir nepagalvojom unsure.gif
Atsakyti
Tai aisku, kad kartu, kitaip ir neisivaizduoju..
Atsakyti
QUOTE(Milra @ 2010 02 04, 15:33)
Keista, bet net nesugalvočiau tokio klausimo...  g.gif  Ko gero ir vyras nesuprastų, jei sakyčiau švenčiam atskirai  wub.gif  schmoll.gif

drinks_cheers.gif nu aš irgi nesuprasčiau g.gif
Atsakyti
Ne tik naujus metus,bet ir visas kitas sventes svenciame kartu.
Atsakyti
tik kartu
Atsakyti
aisku kartu. suprantu, jei svenciama atskirai del darbo,atstumo ar pan. bet tada susitinki kad ir sausio 3 pvz, ir sventi naujuosius.dviese smile.gif
Atsakyti
Mes dar tik vieną kartą šventėm naujuosius, ta prasme, pirmą. Ir, žinoma, tik kartu. Man nebuvo jokios dingsties jam siūlyti švęst atskirai, o jei būtų pasiūlęs tai jis, tai irgi suprasčiau, jog kažkas santykiuose jo netenkina ir tokiu (ne)subtiliu būdu bando tai parodyti.
Atsakyti
Visas sventes ir naujus metus svenciam tik kartu,ne mintis nekyla svesti atskirai.
Atsakyti