Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sužinojote, kad Jis jau TAS?

QUOTE(mirara @ 2009 03 02, 10:45)
O kodėl galvoji , kad tu jam neesi TA ? smile.gif  Galbūt tai tik tavo fantazija ? blush2.gif


Na, tiesiog ir intuicija sako, ir aplinkybes rolleyes.gif jeigu buciau TA, manau butu pas mane verysad.gif be to, is issiaiskinti viska sudetinga, ir kartu pabuti nelabai iseina, nes jis uz 4 val kelio...
Tai vat taip va ir sudelioja gyvenimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isimylejus @ 2004 04 17, 22:21)
Kaip jus suzinojote ar pajutote, kad jusu vaikinas  buvo TAS vienintelis?

Kaip tik su kokiu vaikinu draugaudavau,vis atrodydavo kad jau Jis paskutinis ir vienintelis doh.gif .Neįmanoma žinoti ar jau Tas paskutinis schmoll.gif .Gyveni,draugauji,metai eina(na gal mėnesiai) ir ko labiau pažįsti tą žmogų,tuo vis aiškiau darosi,skirtas jis tau ar ne.
Atsakyti
As netikiu visais tai "tas vienintelis ir man skirtas"... As tikiu zmoniu noru ir pasiryzimu gyventi kartu, viskuo dalintis... Jei to noro nera, jei pasilakstymo poreikiai stipresni nei pareigos jausmas ir atsakomybe vienas uz kita bei uz bendrus vaikus, jokie "tas" ar "anas" nepades...

Ir dar - vyras isdaves viena seima ir ja metes... greiciausiai ta pati padayrs ir su kita...
Atsakyti
As pajauciau, nemoku to paaskint jausmo, bet jis labai geras (jausmas) thumbup.gif
Atsakyti
Man tai gali būti Tas, bet va klausimas ar aš jam būčiau Ta. biggrin.gif Tų buvo, bet ta nebuvau. smile.gif
Atsakyti
nevienas nebuvo zmogus sukelias to jausmo, isskyrus vaiko teva
Atsakyti
niekada gyvenime niekas nevyksta šiaip sau smile.gif tiesiog pajunti kad taip ir ne kitaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KM @ 2009 03 03, 23:08)
As netikiu visais tai "tas vienintelis ir man skirtas"... As tikiu zmoniu noru ir pasiryzimu gyventi kartu, viskuo dalintis... Jei to noro nera, jei pasilakstymo poreikiai stipresni nei pareigos jausmas ir atsakomybe vienas uz kita bei uz bendrus vaikus, jokie "tas" ar "anas" nepades...

Ir dar - vyras isdaves viena seima ir ja metes... greiciausiai ta pati padayrs ir su kita...

Labai teisingai pasakyta. Netikiu, kad būna tas stebuklingasis TAS, kurį sutikus savaime viskas išsisprendžia. Galima svaiginančiai įsimylėti, jausti, kad nerealiai gera kartu ir nėra buvę geriau, BET nepaisant visa to žmonės išsiskiria dėl įvairiausių priežasčių. Ir vietoj TO mistiškojo išrinktojo tiesiog veda/išteka už tų, kur ne tiek tos meilės, o gal labiau bendri interesai, požiūris į gyvenimą. Daug tokių pavyzdžių gyvenime yra.
Atsakyti
QUOTE(Belle_fleur @ 2011 11 11, 16:02)
Labai teisingai pasakyta. Netikiu, kad būna tas stebuklingasis TAS, kurį sutikus savaime viskas išsisprendžia. Galima svaiginančiai įsimylėti, jausti, kad nerealiai gera kartu ir nėra buvę geriau, BET nepaisant visa to žmonės išsiskiria dėl įvairiausių priežasčių. Ir vietoj TO mistiškojo išrinktojo tiesiog veda/išteka už tų, kur ne tiek tos meilės, o gal labiau bendri interesai, požiūris į gyvenimą. Daug tokių pavyzdžių gyvenime yra.

drinks_cheers.gif Pritariu šimtu procentų smile.gif Svarbiausia jaustis,kad esi gerbiamas ir gerbi kitą smile.gif ,kad gali pasitikėti ir pasitiki tavimi ax.gif vaikai jaučiasi saugūs ir laimingi ,smagu lesti krtu laisvalaikį ir nesinori atostogų vienam ir dar daug dalykų visko net neišvardinsi... mirksiukas.gif
Atsakyti
va va, buna, kad su TAIS nepasiseka, vienas poroje kitam yra tas, o kitas nelabai tas, arba dar kokios aplinkybes.. Gal sakysit tikrai meilei aplinkybes nesvarbios, bet as nesutikciau, jei dar ir protas veikia tai vien meiles neuztenka (cia kalbu apie zalingus vyru yprocius pvz), arba likimas taip sudelioja, kad neimanoma buti kartu. Tada atsiranda kiti tie arba beveik tie, kai protas sako kad turetu but gerai, bet sirdy dar like virpuliai apie anksnesniji (-uosius) ta(-uos).
As normaliai galvoju kad sutikau TA, bet kai susipykstam as jo kartais tiesiog nekenciu, tai va nezinau ar tas ar ne tas.. g.gif unsure.gif
Atsakyti
Gražios čia jūsų istorijos, bet pastėbėjau, kad auguma čia paminėjo tas situacijas, kurios buvo prieš arba draugystei tik prasidėjus, bet gi visos žinom, kad tai pats apgaulingiausias periodas... Būtų įdomu po daugiau metų išgirsti ar vis dar "tas" liko "tuo" smile.gif
Aš pati dar prieš porą metų būčiau papaskojus krūvą situacijų, kuomet įsitikindavau, kad čia jau tikrai tas, bet dabar aplanko vis daugiau abejonių verysad.gif
Atsakyti
esu su zmogumi jau 3 metus, bet visdar nezinau..... kartais atrodo, jog negaleciau buti su kitu, kartais pati rodos mintyse lauki to kito verysad.gif kazkaip labai tai liudina. nesinori apgaudineti nei saves nei kito zmogaus, daznai delioju pliusus ir minusus, meginu isivaizduot ateiti ir niekaip negaliu sau atsakyti i ta klausima. o rodos taip paprasta turetu buti ..... verysad.gif
Atsakyti