Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sužinojote, kad Jis jau TAS?

Tiesiog jauti smile.gif o jei jau kyla dvejonės, svarstymai, tai greičiausia, kad ne TAS. Nes kai būna TAS, tu žinai ir nekyla jokių klausimų.
Atsakyti
Tiesiog pajauti ir viskas, aš kito paaiškinimo neturiu smile.gif Mes dar nebuvom pradėję oficialiai net draugauti, o aš jau galvojau, kad jis - tas kuris man skirtas, ir neapsirikau thumbup.gif
Atsakyti
Tada, kai ant jo galvos uzgriuvo dideles bedos.. tada man tapo aisku, kad 'ir varge' ...
Atsakyti
supratau kad tas jau per pirma pasimatyma:) nes seip vaikinu neprisileisdavau net per arti atsistoti o dabartiniui vyrui per pirma pasimatyma ir bucki daviau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
as negalvojau niekad apie tai ar cia tas vienintelis, man skirtasis..net nezinau ar tuo tikiu:)) tiesiog draugavom, laikas bego, kalbejom apie buvima kartu, tai taip ir gavosi:) tik pagalvodavau, apsvarstydavau jo budo savybes, del kuriu as noriu but su juo ir kurios man labai svarbios renkantis vyra gyvenimui......roziniu akiniu jau seniai neturiu, o tokios savybes kaip norejimas ir mylejimas vaiku(matau kaip bendrauja, uzsiima su draugu vaikais, mano pusseserem), augimas grazioje ir tvirtoje seimoje, istikimybe ir pan. man yra labai svarbios ir butent del ju as ir galvoju, kad jis man bus puikus vyras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesta1234 @ 2012 04 19, 20:06)
Tiesiog jauti  smile.gif



QUOTE(jauna mamytė @ 2012 04 20, 21:19)
Tiesiog pajauti ir viskas,


kai sutikau savo ex vyra, buvau 100% isitikinus, kad cia JIS, TAS. ir viskas is vidaus sauke apie tau, bet... praejo metai, ir pasirodo, kad visai ten ne JIS buvo biggrin.gif
o dabar dideleje kryzkeleje, nes yra zmogus, ir vel pradedu galvoti, kad cia JIS, bet kazkaip nesiklijuoja mums...
Atsakyti
smile.gif
Kaip fainai rašot, pajutot. rolleyes.gif Aš kažkaip nepajutau, net negalvojau tas ar ne. Draugavom, į santykius žiūrėjom rimtai taip ir išėjo biggrin.gif . Vat pirmam seksui pajutau, kad tas, kad noriu jo, kad pasitikiu smile.gif
Atsakyti
Aš iškart nesupratau biggrin.gif Pats suvokimas atėjo palengva - tiesiog ėmiau jausti, kad man nebereikia stengtis kai būnu šalia jo. Nereikia galvoti, kur galime išeiti, ką įdomaus padaryti, nes kartu galim nieko neveikti visą dieną ir būti patenkinti.

Taip pat supratau, kad niekuo taip nepasitikiu ir kad ištikus bėdai jis visad bus tas žmogus, kuriam pirma skambinsiu.

O daugiau net nežinau... Tiesiog jeigu jauti, kad gera būti kartu, tikriausiai esi su tinkamu žmogumi!
Atsakyti
Nežinau, kaip sužinoti ar TAS, bet kad NE TAS -sužinoma greitai angel_sadangel.gif
Atsakyti