Įkraunama...
Įkraunama...

Biologique recherche

Jau savaite naudoju sia kosmetika p50w , seruma su kalogenu ir krema su kalogenu, ir kaip mane isbere tokiais smulkiais pulinukais. Ar jums taip buvo. Nezinau ar cia testi naudojima ar nutraukti. g.gif ar jums taip nebuvo. Mano oda yra labai jautri, kartais paberia, bet dabar ryskiai kitoks berimas, sakyciau toks alerginis. O gal valosi cia taip oda doh.gif
Atsakyti
Mrginos, po kiek jus perkat pvz krema su Placenta. Reikia atsinaujinti kosmetikos arsenala ir man patogiausia butu imti is Angel SPA, bet kazko neramu, kad ten kainos bus uzkeltos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(greta09 @ 2014 04 13, 18:39)
Jau savaite naudoju sia kosmetika p50w , seruma su kalogenu ir krema su kalogenu, ir kaip mane isbere tokiais smulkiais pulinukais. Ar jums taip buvo. Nezinau ar cia testi naudojima ar nutraukti. g.gif ar jums taip nebuvo. Mano oda yra labai jautri, kartais paberia, bet dabar ryskiai kitoks berimas, sakyciau toks alerginis. O gal valosi cia taip oda doh.gif

gal per storai tepet?

QUOTE(Dorela @ 2014 05 10, 15:43)
Mrginos, po kiek jus perkat pvz krema su Placenta. Reikia atsinaujinti kosmetikos arsenala ir man patogiausia butu imti is Angel SPA, bet kazko neramu, kad ten kainos bus uzkeltos.. g.gif

105 berods
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2011 06 17, 10:48)
aš naudoju Losjoną P50W, jis skirtas jautriai odai, padeda atstatyt ph pusiausvyrą ir matinį atspalvį. Ir kremą Dermopurifiante riebiai odai. Patinka man tai, kad nesausina odos, naikina raudonas dėmeles smile.gif

O kokia losjono P50W ir kremuko Dermopurifiante kainos?
Atsakyti
QUOTE(Cinamonas* @ 2015 02 10, 22:45)
O kokia losjono P50W ir kremuko Dermopurifiante kainos?

Losjonas P50W - 50 ml.- 17 eur.;
Kremas Dermopurifiante 50 ml.- 53 eur.

Galite užklausti prekių kainininko oficialiame puslapyje 4u.gif
Atsakyti
o ką pasiūlytumėte šviesiems sausiems, pažeistiems plaukučiams įsigyti? ir ar verta dėmesio? 4u.gif taipogi, gal kažką patartumėte nuo randų, kurie likę po spuogų? g.gif
Atsakyti
Ar perkate sia kosmetika Idzumi? Gal ten kosmetologes konsultuoja del priemoniu?
Atsakyti
Labas mergaites, gal zinote kur geriausios kainos sios kosmetikos?
Atsakyti
sveikos, kokie salonai vilniuje dirba su sia kosmetika? randu tik angel spa g.gif
Atsakyti
Išbandžiau kosmetologės parinktą odą šviesinančią ir epidermį atstatančią procedūrą su "Biologique recherche" kosmetika. Labai labai patiko thumbup.gif. Visu pirma kosmetologė maloni ir labai švelniomis rankomis. Nuprausė veidą prausikliu, tepė odą šviesinančią kaukę balto molio pagrindu, vėliau raminančią kaukę, galiausiai serumą su placenta ir drėkikliu bei kremą ir apsauginį kremą nuo saulės. Jaučiasi, kad oda labai gerai pridrėkinta, pamaitinta, stangresnė, tokia "pilnesnė", lygesnė, gražesnė... Rezultatas iškart pasimatė, o dar sakė šiandien veido nebeprausti, nes priemonės suteiks gydomąjį poveikį iki pat ryto. Neabejoju, kad vyresnėms moterims būtų dar ryškesnis poveikis smile.gif. Pati gavau komplimentų dėl odos. blush2.gif
Padovanojo įvairių procedūrai naudotų priemonių ir kitų mėginukų- bus smalsu ir namie išmėginti. rolleyes.gif
Atsakyti
Naudoju dabar akių makiažo valiklį ir paakių kremą. Nejaučiu jokio poveikio. Manau, kad kaina neatitinka kokybės unsure.gif
Atsakyti
Per nemažai metų esu išbandžiusi pačios įvairiausios odos priežiūros kosmetikos ir gaminių - nuo vardinės "Dior", etc., profesionalios saloninės iki rūgštinės, lietuviškos, bet galiu pasakyti, kad "Biologique Recherche" paliko tikrai ryškų įspūdį - manau, vienos geriausių priemonių, kurias esu kada nors naudojusi thumbup.gif. Veido procedūra su šia kosmetika buvo tiesiog superinė, nes odą labai gerai pridrėkino, atgaivino - tikrai jautėsi išskirtinis poveikis, o įvairius man parinktus gaminius dar iki šiol naudoju namuose. Superinis P50W losjonas švelniam šveitimui ir valymui - po jo oda lygutėlė, švelnutėlė, paskui tepu "Oxygen" drėkinančią kaukę ir naudoju šios linijos drėkinantį kremą. Mano oda labai atsigavo ir tiesiog švyti thumbup.gif. Aišku, šios priemonės turi būti pritaikomos pagal odos tipą bei poreikius smile.gif. Sakyčiau, kad norinčioms gero ir matomo efekto, tikrai verta investuoti - gaila, kad aš turiu sukaupusi kosmetikos dar metams į priekį biggrin.gif, bet "Biologique Recherche" tikrai nepamiršiu - manau, turėtų pasitarnauti ir vyresniame amžiuje. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 03 balandžio 2016 - 21:38