Įkraunama...
Įkraunama...

Biologique recherche

Babauzis22, as tikrai nenorejau Jusu izeisti! Tiesiog pasirode, kad negalite uztikrintai pasakyti, kuris kremas man tinkamesnis ir tiek mirksiukas.gif Tikiuosi, kad neisizeidete smile.gif
Atsakyti
ka as zinau, bet mano nuomone, prekiaujantys profesionaliais kremai turi tureti atitinkama issilavinima toje srityje. jeigu tai butu kokie Nivea kremai, tai kitas reikalas.
Atsakyti

matote, pas mus dažniausiai ir būna, kad ateina arba konkrečiai žinodami, kokių produktų reikia, arba užsirašo į kosmetologo konsultaciją, jei oda kokia probleminė ir yra sunku nustatyti, ko būtent reikia. Aš, be abejo nesu profesionalė ir TIKSLIAI nustatyti negaliu, galiu tik patart, kadangi visgi apie šią kosmetiką kažkiek nusimanau smile.gif
Neįsižeidžiau, viskas tvarkoj mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fluty @ 2012 04 25, 12:55)
Laba diena wink.gif

na ka..isigijau pieneli VIP 02 ir losjona P50W...sakyciau super dalykai..
Deja kremo nenusipirkau, nes pardaveja pasirode pavepusi ir net negalejo patarti normaliai. Siaip sako: "gal imkit dermopurifienta, bet jums blizges oda nuo jo". Tai as pasimeciau ir nenusipirkau. Nenoriu, kad ji blizgetu, tuo labiau kad turiu misria oda, T zona blizga, o kapiliarai pavirsiuje, tai greit raodonis ismusa...
Koki jus, paneles, pasiulytumete krema?
Ir dar. Kai valotes su pieneliu, tai su vata valote ar su rankomis masazuojate?
Aciu  4u.gif  mirksiukas.gif


Sveika, Fluty,
dirbu su sia kosmetika (daugiau kuno proceduras darau) ir pati jau senokai naudoju sia kosmetika. manau kad vasarai Tau idealiai tiktu Placenta kremas, be to jis ne toks jau ir brangus. be to, noriu visoms pasakyti, kad stipriausias sios kosmetikos poveikis jauciasi kai pasirenki ir naudoji kartu su losjonu P50 (sitas produktas - butinas) ir kremu tinkamai pasirinkta seruma. Riebesnei zonai labai tinkamas Iribiol, tik jei labai plona oda, aukstai kraujagysles, gali buti per stiprus. Tuomet siulyciau seruma Tissulare - puikus misriai odai.
Pienelis gali buti naudojamas masazuojant kaip papildoma kosmetikos priemone - vietoj kaukes. tokiu atveju pienelis VIP O2 su mazyte silikonine pirstinyte veidui - spindintis, atsviezejusia spalva veidas garantuotas!
Atsakyti
Aciu, Lape199, uz atsakyma! Del placentinio kremo truputi bijau, nes kiek man kosmetologe pasakojo, tai jis tinka brandesnei odai, o pati oda nustoja pati aktyviai "veikti", tai nutraukus kremo vartojima gali pasireiksti neigiamas rezultatas (pvz truputi suglebti oda ir tt. ) Nezinau, kiek cia tiesos siuose zodziuose..
Taip pat norejau paklausti, kokia pirstinele Jus turejote omenyje? Kur ja butu galima nusipirkti ir kiek ji kainuoja? smile.gif
Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fluty @ 2012 07 19, 09:00)
Aciu, Lape199, uz atsakyma! Del placentinio kremo truputi bijau, nes kiek man kosmetologe pasakojo, tai jis tinka brandesnei odai, o pati oda nustoja pati aktyviai "veikti", tai nutraukus kremo vartojima gali pasireiksti neigiamas rezultatas (pvz truputi suglebti oda ir tt. ) Nezinau, kiek cia tiesos siuose zodziuose..
Taip pat norejau paklausti, kokia pirstinele Jus turejote omenyje? Kur ja butu galima nusipirkti ir kiek ji kainuoja?  smile.gif
Aciu! 4u.gif

sitas kremas yra skirtas jaunai pabertai, siek tiek pigmentuotai odai. Jis neskirtas vyresnio amziaus moterims su ju specifinemis problemomis. Jeigu sita krema nori vartoti moteris vyresnio amziaus, ji turetu pasirinkti stipresni seruma naudoti kartu. Cia ne to tipo placentinis kremas, jis ne nuo rauksliu, jis skirtas odos regeneracijai po berimu, riebaliniu liauku veiklos sureguliavimui, odos valymui 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, kur Kaune galima įsigyti šios produkcijos, ar internetu Lietuvoje užsisakyti?
Atsakyti
QUOTE(Lisistratė @ 2012 07 21, 16:53)
Gal kas žinote, kur Kaune galima įsigyti šios produkcijos, ar internetu Lietuvoje užsisakyti?

internetu jos nenusipirksit, reikia kreiptis i kosmetologes. As su ja dirbu 4u.gif
Atsakyti
Vilniuje su sia kosmetika dirba salonas Angel SPA prie kiausinio pylimo g. Neprisimenu vardo, bet kosmetologe labai patiko smile.gif
Atsakyti
Labai noriu pagirti sia kosmetika thumbup.gif
Jau seniai netikiu pasakom apie stebuklinga kosmetiko priemoniu poveiki, bet kazkas netoli stebuklo tikrai atsitiko biggrin.gif

As turiu P50 losjona ir krema su elastisinu.

Mano oda labai problematiska tuo, kad sausa + spuogai doh.gif

Spuogu jau galvojau neatsikratysiu, nes cia turbut is vidaus kazkas negerai(nors niekas neranda kas), tai galvojau bet nuo rauksliu reikia pradeti gintis triniti.gif Kremas su elastisinu turetu buti drekinantis kremas nuo rauksliu, taciau jis man gal kaip tik labiau sausina unsure.gif P50 losjona skiedziu per puse su roziu vandeniu (kosmetologe patare pradzioj atskiesti ji vandeniu o tik po to naudoti gryna. Bet as apsistojau ties kazkur 50 x 50)

O stebuklas tame, kad beveik nebeturiu spuogu thumbup.gif karts nuo karto kas nors iskyla, bet labai greitai nudziusta ir uzsitraukia, odos spalva labai sulygejo. Aisku mano oda tikrai dar ne stebuklas, bet net nepamenu ar kada tokia turejau thumbup.gif

Kadangi kremas su elastisinu man siek tiek sausina oda, tai dienai kartu naudoju kito gamintojo riebu krema. Taciau jam pasibaigus labai noreciau issirinkti kazka ir BR wub.gif

Gal galite kas nors rekomenduoti tikrai drekinancia ir maitinancia priemone is BR? 4u.gif

O gal kas nors bandete priemones plaukams? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2012 12 15, 13:51)
Labai noriu pagirti sia kosmetika  thumbup.gif 
Jau seniai netikiu pasakom apie stebuklinga kosmetiko priemoniu poveiki, bet kazkas netoli stebuklo tikrai atsitiko biggrin.gif

As turiu P50 losjona ir krema su elastisinu.

Mano oda labai problematiska tuo, kad sausa + spuogai  doh.gif

Spuogu jau galvojau neatsikratysiu, nes cia turbut is vidaus kazkas negerai(nors niekas neranda kas), tai galvojau bet nuo rauksliu reikia pradeti gintis  triniti.gif Kremas su elastisinu turetu buti drekinantis kremas nuo rauksliu, taciau jis man gal kaip tik labiau sausina  unsure.gif  P50 losjona skiedziu per puse su roziu vandeniu (kosmetologe patare pradzioj atskiesti ji vandeniu o tik po to naudoti gryna. Bet as apsistojau ties kazkur 50 x 50)

O stebuklas tame, kad beveik nebeturiu spuogu  thumbup.gif  karts nuo karto kas nors iskyla, bet labai greitai nudziusta ir uzsitraukia, odos spalva labai sulygejo. Aisku mano oda tikrai dar ne stebuklas, bet net nepamenu ar kada tokia turejau  thumbup.gif

Kadangi kremas su elastisinu man siek tiek sausina oda, tai dienai kartu naudoju kito gamintojo riebu krema. Taciau jam pasibaigus labai noreciau issirinkti kazka ir BR  wub.gif

Gal galite kas nors rekomenduoti tikrai drekinancia ir maitinancia priemone is BR?  4u.gif

O gal kas nors bandete priemones plaukams? ax.gif


koks Jusu odos tipas?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2012 12 15, 18:54)
koks Jusu odos tipas?

Na kaip ir rasiau ankstesneje zinuteje, mano oda sausa blush2.gif
Atsakyti