Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliai: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

QUOTE(Chardonnay @ 2010 04 20, 21:10)
Ieškau kirpėjos vestuvinei šukuosenai (kukliai, ne tortinei raizgalynei). Skambinausi į Bona Sforca, tai pasakė, kad AIDA gerai šukuosenas daro. Gal kas kokių atsiliepimų turi?

Aida neblogai sukuosenas daro. Pati nesidariau, bet esu macius. Jei esi facebooke prisiregistravus, tai ten yra bonasforca, ten galima pamatyti ir keleta jos darytu sukuosenu. Ikelciau cia, bet numanau, kad nelabai galima taip be atsiklausimo publikuoti... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gražias šukuosenas daro salone "salto" Rima- savininkė, tik pas ją labai didelės eilės būna
taip pat grožio salone "vijola"(lyg toks pav), čia euro gym, tos pačios patalpos - Sabina. Visada lieku patenkinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiliuxxx @ 2010 05 14, 16:56)
Sveikos,  smile.gif

Gal kas turi atsiliepimu apie salona "Grozio paslaptis" ir ten daromas sukuosenas?  g.gif

Apie sukuosena nezinau nieko,bet jau jie su klientais bendrauja,tai tiesiog truksta zodziu,vienu zodziu pasnekejus telefonu ir praejo ir noras ten eiti darytis sukuosena. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(brunetka @ 2010 05 27, 16:37)
gal zinote kaip daro sukuosenas kirpeja Kristina salone "Ptie Saules"? beje, gal kas girdejote atsiliepimu apie makiaza ten pat? smile.gif


as pas ja uzsirasiau sukuosena darytis vestuvems. Nzn kaip pamatysiu biggrin.gif veliau. Bet kiek girdejau kad gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *drauge*: 01 birželio 2010 - 09:57
Galiu pasidalinti patirtim, jau dabar biggrin.gif Sukuosena dariausi mazoj, mamos drauges kirpyklelej "Vija" vytauto gatvej tarp draugystes prospekto ir ezero gatves, pas kirpeja Lina, mokejau 60lt ax.gif makiaza dare namuose visaziste Monika is "prie saules" uz 40lt. Zinokit superine mergaite, nes daze ir mane ir mama ir sese ir visos labai patenkintos buvom, tikrai rekomenduoju, beje ji ir manikiura nuostabu daro thumbup.gif tai vat, tikrai neturetumet nusivilti smile.gif
keleta nuotraukyciu galiu parodyti http://public.fotki....terra/vestuves/ tik neradau tokios kur aiskiai makiazas matytusi, nes dar ne visas foto turiu, tik keleta smile.gif
Atsakyti
As pamerge,bet dariausi paprasta pynima pas Aida(Bonasforca). Daro graziai,pasiulo pagal veido forma, turi visokiu variantu,aisku atsizvelgia i jusu norus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Lelyte...: 15 birželio 2010 - 23:51
Sveikos. smile.gif
Na jei kalbant apie makiaza, tai nuostabu makiaza daro Inga Romanoviene ( daze STV i eteri einanciuosius, siuo metu grimuoja Naisiu vasaros aktorius). Makiazas pas ja kainuoja 60 lt. Pati uzsirasiau pas ja vestuviniam makiazui. Kaskart matydavau drauge po eterio, tai nu neraliai graziai isdazo thumbup.gif

O sukuosena darys mano kirpeja "Prie Saules" kirpykloje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brunetka @ 2010 05 27, 15:37)
gal zinote kaip daro sukuosenas kirpeja Kristina salone "Ptie Saules"? beje, gal kas girdejote atsiliepimu apie makiaza ten pat? smile.gif

as pas ja dariaus,tikrai graziai padare wub.gif mokejau 70lt, 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

na, prabego jau beveik metai nuo tos didziosios dienos, bet prisiminimai niekur neisbleso, tai noriu pasidalinti savo patirtimi, gal kam pravers...
MAKIAZAS - buvo FANTASTISKAS thumbup.gif kuri dare visaziste - SOTERA (vardas) ji dirba ir kazkuriam salone, bet as ejau asmeniskai ax.gif as turiu riebia oda, tai visa gyvenima galvojau, kad neimanoma padaryti, kad makiazas nenubegtu, o oda neblizgetu... bet pasirodo, kad imanoma bigsmile.gif makiazas puikiai issilaike net ir antra diena rolleyes.gif pas ja grazinosi ir dvi mano pamerges, tai taip pat liko laaabai patenkintos thumbup.gif ji man net paskolino savo asmenini lupu blizgi, kad reikalui esant galeciau lupytes paryskinti ax.gif zodziu, makiazui ir visazistei duodu 10balu su + thumbup.gif
SUKNELE - nuomavausi is salono "GRACIJA" kur prie neopolio... aptarnavimas tikrai patiko, isgirdau ne viena patarima dar besirenkant suknele, o ir galutinis rezultatas buvo tikrai puikus thumbup.gif duodu 10balu thumbup.gif P.S. aplankiau ne viena salona, tai netgi viena mergina, kuri birutes salone paliko uzstata, baisiausiai dziaugesi aptarnavimu ir modeliais Gracijos salone ir netgi paliktas uztatas jau neberupejo doh.gif
ŠUKUOSENA - plaukus daziau sruogelemis ir sukuosena dariau salone, kuris yra vilniaus gatveje netoli buvusio buratino, bet nepamenu pavadinimo g.gif berods, is "D" raides g.gif ir ale pas geriausia kirpeja unsure.gif tai rezultatas toks, kad bedazant plaukus dazais istepe bliuskute, o uz padaryta sukuosena suplojau 160Lt, nors ji man buvo verta maximum 100Lt. o dienos metu net viena sukuosenos sruoga issprudo, tai teko taisyti "spilkomis"... zodziu rezultats nuotaikos nesugadino, bet ir nepridejo... duociau 7balus g.gif
GĖLĖS - visos puokstes ir papuosimai is Jurfloros, likau tikrai patenkinta smile.gif o mano puokstele puikiai issilaike apie 2savaites bigsmile.gif tai pamerge, kuri pagavo laaabai dziaugesi ax.gif zodziu 10balu

nezinau, gal dar ka ir praleidau, bet manau, kad jau gana ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2010 04 20, 19:10)
Ieškau kirpėjos vestuvinei šukuosenai (kukliai, ne tortinei raizgalynei). Skambinausi į Bona Sforca, tai pasakė, kad AIDA gerai šukuosenas daro. Gal kas kokių atsiliepimų turi?

Taip pat domintų atsiliepimai apie Tatjaną (Divalis) ir Oksaną (Aurora). Domina ne kaip kerpa ir dažo, bet kaip šukuosenas daro.


pabandyk Rima is Salto prie Piarnu, dariaus sukuosena ir net per lietu neisileido, o mano plaukai tai ziauriai nelaiko
Atsakyti
QUOTE(exsiauliete @ 2010 06 17, 09:47)
Sveikos,

na, prabego jau beveik metai nuo tos didziosios dienos, bet prisiminimai niekur neisbleso, tai noriu pasidalinti savo patirtimi, gal kam pravers...
MAKIAZAS - buvo FANTASTISKAS thumbup.gif kuri dare visaziste - SOTERA (vardas) ji dirba ir kazkuriam salone...
zodziu, makiazui ir visazistei duodu 10balu su + thumbup.gif

Dirba ji Bonasforcoj 4u.gif dazo super! thumbup.gif
Atsakyti
hm as girdejau kalbas, kad "Prie Saules" sukuosenas daro lb graziai, bet va beda, kad jos neilgai issilaiko g.gif
o gal girdejote atsiliepimu apie "Liepores" salona? kaip ten sukuosenas daro? dideliu nusiskundimu negirdejau g.gif tad idomi jusu nuomone rolleyes.gif
Atsakyti