Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliai: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

QUOTE(...Lelyte... @ 2010 06 18, 18:00)
Dirba ji Bonasforcoj  4u.gif  dazo super!  thumbup.gif

apie SOTERA galiu pasakyti irgi TIK gero thumbup.gif
Atsakyti
tai kaip ja rast?
Atsakyti
P. Višinskio g. 41-7, LT-78143 Šiauliai
Telefonas: (41) 425402
Atsakyti
QUOTE(Matti @ 2010 06 18, 19:29)
kur yra-Bonasforcoj, kaina kokia?

manau apie 100 mirksiukas.gif o kur rasti jau parase 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2010 06 19, 14:47)
manau apie 100  mirksiukas.gif o kur rasti jau parase  4u.gif

pernai vasara mokejau apie 70-80Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(exsiauliete @ 2010 06 19, 13:56)
pernai vasara mokejau apie 70-80Lt g.gif

jaunoji mokejo 100 pries savaite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brunetka @ 2010 06 18, 19:27)
hm as girdejau kalbas, kad "Prie Saules" sukuosenas daro lb graziai, bet va beda, kad jos neilgai issilaiko  g.gif
o gal girdejote atsiliepimu apie "Liepores" salona? kaip ten sukuosenas daro? dideliu nusiskundimu negirdejau g.gif  tad idomi jusu nuomone  rolleyes.gif


Aš dariausi šioje kirpykloje šukuoseną - išlaikė tobulai ir atrodė super bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(brunetka @ 2010 06 18, 19:27)
hm as girdejau kalbas, kad "Prie Saules" sukuosenas daro lb graziai, bet va beda, kad jos neilgai issilaiko  g.gif
o gal girdejote atsiliepimu apie "Liepores" salona? kaip ten sukuosenas daro? dideliu nusiskundimu negirdejau g.gif  tad idomi jusu nuomone  rolleyes.gif


Apie Liepore girdejau nekokiu atsiliepimu. Drauge tekejo pries metus, sake jai nepatiko ten nei sukuosena kaip padare nei makiazas, pagrazino ja labai paprastai, kaip ji sako- per daug paprastai, o ir makiazas trumpai laikesi, gal dar ir del to, kad buvo karsta....
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, gal kuri galėtumėt parašyti Linos Červinskienės numeriuką(ji, berods, dirba S plius televizijoj),niekaip nepavyksta jos surasti, o už poros savaičių einam į vestuves, labai norėčiau, kad ji man padarytų makiažą, nes girdėjau, kad ji kuria tikrus stebūklus thumbup.gif Prašau į až, būsiu be galo dėkinga 4u.gif
Atsakyti
4u.gif o as noriu padekot kirpejai ir salono "Deloris" savininkei kuri mane sukavo 06.19 wub.gif ejau i pirslienes ir jai teko nemenkai pavargt su manim ax.gif bet sukuosena gavos super duper thumbup.gif nes siaip as ejau galima sakyt "na-ura" pas kirpeja, kadangi as is kauno o vestuves vyko siauliuose! bet tikrai nesigailiu!!!
o makiaza man dare jusu isgirta LINA is Splius wub.gif irgi viskas nerealuuuu!!! thumbup.gif
Atsakyti
Aš šukuoseną dariausi pas Aidą iš Bonasforcos, likau lb patenkinta wub.gif thumbup.gif tikrai gerai ir gražiai padarė ax.gif
Atsakyti
Sveikos, na va ir aš pasidariau makiažą pas Linutę, be galo gražiai atrodė, niekada nesijaučiau tokia žavi, duodu 10 balų thumbup.gif
Atsakyti