Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek turi dantukų?

Mums metukai ir turime 6 dantukus smile.gif)
Atsakyti
Mano vyrukas 15 men. mes jau turim 12 dantuku smile.gif
Atsakyti
mum beveik 16men,dygsta 10dantukas
Atsakyti
Iki 9 men. neturejom ne vieno dantuko smile.gif 12-31 issikale pirmas,o tada per 27 dienas daaaaaaaar 7 lotuliukas.gif Iki dabar tuos pacius ir turim,bet burnoje jau trys savaites kosmaras darosi doh.gif
Atsakyti
Metukų turėjo 7 smile.gif
Atsakyti
Pirmieji prasikale, sulaukus 1 metuku. Dabar jau 2 metukai - turime 12 ir dar daug baltuoja smile.gif
Atsakyti
Mum iki metuku dar liko menesiukas bet jau turim 6 dantukus 4u.gif
Atsakyti
Šiandien mums metukai wub.gif turim aštuonis ir du kruminiai kalasi ax.gif vargšas mažylis, kur tik šliaužia...ten bala...taip smarkiai seilės bėga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smeltė @ 2011 04 14, 23:20)
Šiandien mums metukai  wub.gif turim aštuonis ir du kruminiai kalasi  ax.gif vargšas mažylis, kur tik šliaužia...ten bala...taip smarkiai seilės bėga  g.gif

aciu dievui ,kad dar neskauda , nes mano mazyle nuo 4 menesiu augindama kiekviena dantuka dejavo paromis kol issikale ir taip visus 20 isverkem ir isdejavom, nezmoniski skausmai buvo. niekas nepadedavo verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingulka35: 14 balandžio 2011 - 21:59
mano mazyliui metukai ir turim 9 dantukus 4u.gif
Atsakyti
Mums 13menesiuku ir turim 8 dantukus thumbup.gif Tik dar bijau duoti morkas ir obuolius unsure.gif
Atsakyti
mes 1 metukų turėjom 7 dantukus, o 1 m.2mėn. prasikalė ir krūminis dantukas. thumbup.gif
Atsakyti