Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek turi dantukų?

mums jau 16mėn smile.gif turim 12dantukų, metukų jau turėjom visus 8kandžius, du krūminukai prasikalė iki 15mėn, dabar vėl laukiam iltinukų smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei metukai, turi 4 dantukus, pirmas išdygo 8,5 mėn., po to kiti 3 labai staigiai, o paskui padarė pertrauką ir tik dabar sulaukus metukų berods kalasi penktas dantukas smile.gif
Atsakyti
Sūnui metai su trupučiu - turim 11 dantukų: 4 kandžiai viršuje, 4 apačioje, 2 krūminiai viršuje ir kalasi 1 krūminis apačioje. Pirmasis išdygo 5 mėn.
Atsakyti
Dukrytei metukai ir keturi menesiai - turim viso 12 dantuku, nesenai prasikale paskutiniai 2 kruminiai. O pirmasis isdygo 5,5men. 8 men turejom visus 8 kandzius. ir po ilgos pertraukos (6men) pradejo kaltis kruminiai doh.gif
Atsakyti
manajai pupai db 1.1m tai turime 7dantukus:)
Atsakyti
Dukrytė 12 mėn. turėjo 12 dantukų.(Pirmieji dantukai išdygo 6,5mėn. iš karto 4,po to tuoj pat 5 ir 6).Baigiantis 1m.5 mėn. prasikalė dar 4-tad viso 16 jau turime smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 29 balandžio 2011 - 10:35
Suneliui 1.3 m. turi 7 dantukus
Atsakyti
Mano vaikui pirmi išlindo 4 mėn., o metų jau turėjom 16 smile.gif
P.S. Kai anksčiau kas pasakydavo, kad tokio amžiaus vaikai jau dantukus augina tai manydavau, kad ufonautai biggrin.gif bet ne, pasirodo - normalūs vaikai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kucka @ 2011 05 02, 22:02)
Mano vaikui pirmi išlindo 4 mėn., o metų jau turėjom 16 smile.gif
P.S. Kai anksčiau kas pasakydavo, kad tokio amžiaus vaikai jau dantukus augina tai manydavau, kad ufonautai biggrin.gif bet ne, pasirodo - normalūs vaikai wink.gif


oho bigsmile.gif
Atsakyti
mano dukrytei lygiai metukai ir mes turime 6 dantukus , jie nuo 7 menesio pradejo kaltis tiesiog vienas paskuo kita ir jau tikriausiai geras menesiukas padare pertrauka, taigi laukiame tesinio smile.gif
Atsakyti
mums metukai turime 13 dantuku, jau isaugo visi iltiniai, kol kas turime tik viena krumini, o taip ju laukiu, kada gales gerai kramtyti smile.gif
Atsakyti
mums 1.1 metuku i turim 4 dantukus, pradejo lysti velai 11.5 men. mirksiukas.gif
Atsakyti