Įkraunama...
Įkraunama...

mamos ir vaiko kambarys

teko pabuvoti Kauno AKROPOLY thumbup.gif tik, gal vietos galetu but daugiau,nes ten tik du mamukai tilptu,bet svaru,kranas(ciaupas)su dusu,stalas atsivercia ir NET kartais pampersyu vaikam padeta,gaila,kad tik rytines mamytes ju prisikrauna doh.gif
Buvau uzsukus i MEGA doh.gif baisu,padeta taburete prie jos atlenkiamas stalas,o salia unitazas doh.gif ,ten jau vos viena su leliuku ilysi,bet man pasirode ten baisu,nemanau,kad ten lankysiuos,jau geriau eisiu i masina unsure.gif
Atsakyti
[quote=vaitjovi,2008 12 04, 19:02]
O ka manote apie maitinimo kambariu nebuvima vaiku ligoninese, poliklinikose?
Butinai reikalingi.karta teko Kauno klinikose vaiku poliklinikoje lankytis del klubu su sunum,tai ten apie 3 val prabuvm,ir kai atejo metas pamaitint ,sesutes klausiu kur galeciau ta padaryt,o ji ramiai sako:buvo kazkada maitinimo kambarys,bet panaikinom doh.gif ,tai sakau gal galeciau i kokia nuosalesne vietele rasti? o ji vel ramiai sako:ne,maitinkit cia koridoriui!!!! blink.gif o zmoniu laukiamajam pilna doh.gif nebuvo kur detis tai ir maitinau,tik vat zmones tai galetu bent supratingesni buti ir taip nespoksoti ir vaikams paaiskinti kad nereik taip jau ikyriai ziuret smile.gif
Atsakyti
Kauno klinikose vaikų akių kosultacinėje poliklinikoje yra poilsio kambarėlis, lankėmės ten ir pasinaudojom thumbup.gif Nieko ypatingo, mažutis, minkštas kampas, kėdė, stalas, paruoštas pervystymui, net stalčiuose radau vienkartinių patiesaliukų bigsmile.gif thumbup.gif už sienos kriauklė ir, rodos, wc yra g.gif žodžiu, buvau gana maloniai nustebinta biggrin.gif Maitinom tam kambariuke dviese, mano jau nemažas buvo, o kitos mamytės dar visai mažuliukas naujagimis, ji labai gėdinosi, sukosi, slėpėsi unsure.gif nors aš tikrai nespoksojau, tuo labiau, kad maitinimas man ne naujiena buvo... vat dėl tokių mamyčių, kurios yra labai kuklios, galėtų ir kokia širma būti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(triušė @ 2008 12 04, 23:03)
Buvau uzsukus i MEGA doh.gif  baisu,padeta taburete prie jos atlenkiamas stalas,o salia unitazas doh.gif ,ten jau vos viena su leliuku ilysi,bet man pasirode ten baisu,nemanau,kad ten lankysiuos,jau geriau eisiu i masina unsure.gif

drinks_cheers.gif tik kad mašinoj baisiai nepatogu pakeist sauskelnes doh.gif
Atsakyti
butu thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Vilyte80,2008 12 05, 14:55]
[quote=vaitjovi,2008 12 04, 19:02]
O ka manote apie maitinimo kambariu nebuvima vaiku ligoninese, poliklinikose?
Butinai reikalingi.karta teko Kauno klinikose vaiku poliklinikoje lankytis del klubu su sunum,tai ten apie 3 val prabuvm,ir kai atejo metas pamaitint ,sesutes klausiu kur galeciau ta padaryt,o ji ramiai sako:buvo kazkada maitinimo kambarys,bet panaikinom doh.gif ,tai sakau gal galeciau i kokia nuosalesne vietele rasti? o ji vel ramiai sako:ne,maitinkit cia koridoriui!!!! blink.gif o zmoniu laukiamajam pilna doh.gif nebuvo kur detis tai ir maitinau,tik vat zmones tai galetu bent supratingesni buti ir taip nespoksoti ir vaikams paaiskinti kad nereik taip jau ikyriai ziuret smile.gif
[/quote]

tai gal kokia nauja seselė dirbo, kad nežino kur blink.gif specialaus maitinimo kambario ten gal ir nėra, bet yra HIGIENOS KAMBARYS...jis randasi beveik priešais vaikų priėmimo kambarį, tame pačiame pirmame aukšte mirksiukas.gif aš ten jau daug kartų ir maitinau, ir pervysčiau savo vaiką smile.gif vietos ten mažoka, bet užtenka ir tiek, svarbu, kad atokiau nuo žmonių akių mirksiukas.gif
Atsakyti
dar neteko lankytis, bet idomu ar klaipedoj tik akropoli yra tas kambarys g.gif
Atsakyti
visur jie daugiau ar maziau panasus,gal Panoramoj,toks tvarkingiausias pasirode
Atsakyti
Manau, kad tokiu kambariu Lietuvoje labai reiketu kuo daugiau. Jau del to, kad daugelio zmoniu toks neigiamas poziuris i kudikio zindyma.
Gyvenu Vokietijoj ir nesuku galvos, kaip pamaitinti vaika viesoje vietoje. Maitinau daugelio miestu centruose, visur, kur tik budavo suoliuku, kavinese, parduotuvese, poliklinikoj, pilnoj zmoniu...
Sulaukiau iki siol tik palaikymo is aplinkiniu. Ne uz ilgo vaziuosim i Lietuva, tai bus baisu maitint viesumoj. Gerai, kad dukryte jau didele ir nebutina jai duot MP, kai isalksta. Bet mamytes su kudikeliais tai labai uzjauciu del to, kad reikia sleptis.

Vaziuojancioms i Vokietija su kudikiais labai rekomenduoju DM parduotuves. Jos nedideles, bet beveik kiekvienoje buna vystymo stalas su nemokamom servetelem, ivairiu dydziu vystyklais, kremais ir pan. Be to, daznai buna ir zaidimu kampelis didesniems vaikams, tinkamas ir kudikiui maitinti. Dar puikios salygos baldu parduotuvese IKEA , labai geri, dideli ramybes kambariai su kedem, sofutem, vystymo stalais, kriaukle, kartais ir WC.
Atsakyti
Klaipeda BIG'e, netoli vaiku zaidimu kambario. su vystymo lenta, foteliu.. visi patogumai. thumbup.gif
Atsakyti
man tai keista kaip antakalnio baseinas neirengia tokio kambario... doh.gif niekaip nesuprantu doh.gif
Atsakyti
kaune visuose pagrindiniuose prekybcentriuose yra. idomu suzinot kur dar yra? akropolyj yra, megoj yra ir 1am aukste ir antram, mole irgi yra. kur dar atradot? dar kokius pora menesiu maitinsiu, tai man patogu tokie kambariai, jei namo tingisi eiti ir nuosalios vietos neissirenku. smile.gif
Atsakyti
geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti