Įkraunama...
Įkraunama...

mamos ir vaiko kambarys

Nikolia, (ar s.w.a.t pagal stilių) aš tik išsakiau savo nuomonę kur MAN atrodo nepriimtina lįsti ir tiek. Kalba ėjo apie Kauno Akropolį, kur yra pakankamai visokių erdvių savo reikalui susitvarkyt. O be to kažkaip pamąstau kad jei jau man blogai ir kartais būna kad nu labai labai reikia, o tam žmogeliui dar reik iš ratukų išsiropšt-tai ir tiek. Todėl ir tvarkausi kaip man priimtina. O atvirai tai dar neteko sėdėt niekada nes žmogus mato kad vežimas tai ir nelenda pažiūrėt ar aš ten tupiu ar stoviu lotuliukas.gif
Atsakyti
na, kad jums tai nepriimtina lyg priestaravimu is mano puses nebuvo, o siaip man sudetinga isijausti i jusu pamastymus ir isivaizdavimus kaip turetu jaustis invalidai ratukuose besinaudojantys tualetais, tiesiog sprendziant is tu keliu extra kartu, kai teko man paciai pasinaudoti Akropolio neigaliuju tualetu, bunant su vezimuku - neturejau progos ju paciu sutikti, nei prie duru, nei viduj, nei isejus - tad neturiu pagrindo del to jaustis kazkaip blogai ar sukelus nepatogumu jiems ar pernelyg galvoti kas butu buve, jei butu buve..nes nieko nebuvo. Viskas gavosi graziai, kad ir kaip tai jums atrodo negrazu. Man negrazu taip, kaip elgiates jus..tiesiog nemalonu..kazkaip nesmagu..pats faktas nemalonus, koks skirtumas kaip jus ten isiranget i ta tulika..
ir ka gi man dabar del to daryti, jumis piktintis..negaliu..
Mes patys savo proto deka sukeliam sau ivairius apribojimus, realus zmones tokiu apribojimu mums nesuteiktu ir tokiu ivairiu tabu, kokius mes prisigalvojame savo galvose mums nepasiulytu.

Tad manau rezultate lieka viltis, kad kazkada mamos tures atskirus tualetus ir tokiems atvejams 4u.gif

QUOTE(RSTT @ 2012 08 05, 10:47)
Nikolia, (ar s.w.a.t pagal stilių) aš tik išsakiau savo nuomonę kur MAN atrodo nepriimtina lįsti ir tiek. Kalba ėjo apie Kauno Akropolį, kur yra pakankamai visokių erdvių savo reikalui susitvarkyt. O be to kažkaip pamąstau kad jei jau man blogai ir kartais būna kad nu labai labai reikia, o tam žmogeliui dar reik iš ratukų išsiropšt-tai ir tiek. Todėl ir tvarkausi kaip man priimtina. O atvirai tai dar neteko sėdėt niekada nes žmogus mato kad vežimas tai ir nelenda pažiūrėt ar aš ten tupiu ar stoviu  lotuliukas.gif

Atsakyti
Žinot ką Nikolia-aš tokiu laiku kai jūs rašot postus miegu. Nes mano vaikas mažas ir man miegas kol kas aukso vertės. Matau jūs norit dėmesio-o kodėl jums nenuėjus apsikabinti savo seniai parpiančio B, vietoj kybojimo SM? Nes dabar tik matau norit kad kažkas jus išgirstų su jumis padiskutuotų... kiek leidžia suprasti mano psichologinės žinios tai liūdno žmogaus būsena, pati esu kažką panašaus praėjus (jei jūs esat jūs o ne koks Andrius Užkalnis tongue.gif ). Neketinu leistis į tolesnes diskusijas apie tualetus-tik parašiau savo nuomonę, tuo postas ir baigėsi. O kad jūsų nuomonė ne tokia-nu nesiplėšykit, visų temų neperskaitysit, visų neapdiskutuosit, yra kaip yra. Ir pasaulio nepakeisit. SM yra nuomonių portalas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RSTT: 06 rugpjūčio 2012 - 07:27
jus teisingai pastebejot - forumas yra ta vieta, kur dalinames nuomonemis drinks_cheers.gif Vieni nuomones raso, kiti - skaito..
Ir gimsta tokiuose apsikeitimuose Tiesa.
Zmones skirtingi, kartais prireikia ir astresnes diskusijos:)

Ir labai idomu, kai atsiranda pasnekovas, kuris i tavo nuomone pazeres savuju argumentu gali ja kardinaliai pakeisti i kita puse. Tai imanoma:) ir vercia pasitempti, tobuleti, moko buti lanksciam..ryztingesniam ir veikti arba nieko nedaryti:)

Nezinau kaip jus ziurit i tai, kad gyvenime turim nuolat mokytis, stengtis kiek imanoma placiau pazinti tai, kas idomu ir gal nelabai idomu, bet reikia apie tai zinoti daugiau.priimti kai kuriuos dalykus, kaip svarbias Pamokas ir nesielvartauti ir neieskoti kaltu....

Va taip pasaulis ir keiciasi, tiksliau keiciames mes, musu poziuris i pasauli ir automatiskai pasaulis aplink mus tampa Kitoks.


Rasinejausi tol su jumis, kol meginom apginti kiekviena savuosius argumentus ir zinoma, jei jus jau kardinaliai nuo temos sokat i asmeniskumus, vadinasi argumentu i tema savajai nuomonei apginti jums pritruko.
Trauktis katana man nesinori mirksiukas.gif baigiam.

Ka gi susitiksime kitoj temoj, galbut, ir man pasitaikys proga pakeisti savaja nuomone i artimesne jusiskei, RSTT 4u.gif



QUOTE(RSTT @ 2012 08 06, 07:26)
Žinot ką Nikolia-aš tokiu laiku kai jūs rašot postus miegu. Nes mano vaikas mažas ir man miegas kol kas aukso vertės. Matau jūs norit dėmesio-o kodėl jums nenuėjus apsikabinti savo seniai parpiančio B, vietoj kybojimo SM? Nes dabar tik matau norit kad kažkas jus išgirstų su jumis padiskutuotų... kiek leidžia suprasti mano psichologinės žinios tai liūdno žmogaus būsena, pati esu kažką panašaus praėjus (jei jūs esat jūs o ne koks Andrius Užkalnis  tongue.gif ). Neketinu leistis į tolesnes diskusijas apie tualetus-tik parašiau savo nuomonę, tuo postas ir baigėsi. O kad jūsų nuomonė ne tokia-nu nesiplėšykit, visų temų neperskaitysit, visų neapdiskutuosit, yra kaip yra. Ir pasaulio nepakeisit. SM yra nuomonių portalas  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Nikolia @ 2012 08 03, 15:07)
kokios problemos, einat i invalidams skirta kabina ir susitvarkot..ne karta taip buvo juolab, kad tos kabinos paprastai buna tuscios..labai retai kas uzeina.

Geras patarimas. Kaip visi suauge karatais palaukiam eilutese, taip ir tas vezymelyje zmogus palauks,jei reikes, nieko neatsitiks. O siaip nejau prekybos centre sunku padaryti bent viena kabina dviguba ? g.gif Airjoj,kai gyvenau tai tokios budavo ir ne tik su vezimuku, bet kai eini su dviem vaikais gana patogu, nes irgi nesinori ju vienu uz duru palikti.
O del parkavimo vietu,kur vietos tevam su vaikais? irgi su tais paciais vezimukais su pavargusiais vaikais, su jais gana pavojinga per visa aikste pedinti iki parduotuves, o dar atgal su prekemis doh.gif unsure.gif
O del pacio zindymo tai irgi tas pats, kai bus daugiau kreipiama demesio i mamu , vaiku patoguma, aprasytas situacijas, kai bus pozytyvesnis poziuris i zindancia mama, tai ir zindyti bus paprasciau viesai, tikrai nei vienai, nesinori nuogintis ir rodytis viesai, bet kai nori ilgai zindyti ir nesedeti uzsidariusi namie, tai kartais buna neisvengiama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2012 08 08, 15:02)

O del parkavimo vietu,kur vietos tevam su vaikais? irgi su tais paciais vezimukais su pavargusiais vaikais, su jais gana pavojinga per visa aikste pedinti iki parduotuves, o dar atgal su prekemis  doh.gif  unsure.gif


Maksimose padaryta nemažai šeimos vietų-tai man patinka, daug vietos ir kėdutę galima prisegt ir vežimuką išsiimt. Man patinka-nebūtina bet smagu.
Atsakyti
QUOTE(RSTT @ 2012 08 09, 21:20)
Maksimose padaryta nemažai šeimos vietų-tai man patinka, daug vietos ir kėdutę galima prisegt ir vežimuką išsiimt. Man patinka-nebūtina bet smagu.

GAl kada ir iki mazu miesteliu atkeliaus sitai ir mamos ir vaiko kambariai. O dabar net tualeta nevisada randi smile.gif O tai miestelis grazinasi , remontai vyksta, aikstes naujas kloja, bet pagal tai ka daro, tai miestelis kaip pensininku miestas, su kartais atvaziuojanciais anukais. Dare centre zaidimu aikstele vaikams, tai net 2 supynes pastate ir 1 ciuzykla biggrin.gif JAu apie zindancias motinas, kad kas pagalvotu doh.gif Didziausia poliklinika, nei vienos atskiros kazkokios patalpos ar kampelio ,kad galetum pazindyti, o jau kitur gali su kudikiu nevaziuoti, o i poliklinika, tai reikia tavaziuoti, o kol eiles suauki, tai tikrai reikia pazindyti...o stalai pervystimui, tai tame paciame kolidoriuje ,kur pediatrai, kur zmones sedi ir laukia...
Smagu ,kai kazkas pagalvoja, apie mamas su vaikais smile.gif
Atsakyti
Nežinau apie kokį miestą kalbat, bet į Kauną irgi kažkiek panašu. Nors-padėtis ne tragiška kai pažiūriu kitur. Einam į privačią kliniką, tai leliukai turi atskirą apžiūrų kambarį, nelaukiam bendroj eilėj, pamaitint ten irgi galima, žodžiu super. Dainavos ir Šilainių poliklinikose kaip ir sakėt-koridoriuj maždaug perrenk jei nori ir tiek, ir tyrimus ima ten bendrose eilėse ir tt-žodžiu nieko gero, jau seniai pabėgom. Prekybcentriai kaip visada savu stilium, kur mažesni tai net klientų tualeto nebūna, tai va kol laukiausi tai eidavau tik ten kur tokią įstaiga būdavo ax.gif dabar tai kažkaip dzin iš tikro, pilna nuošalių koridorių kur tiesiog vežime pampį pakeičiu ir tiek. Mažai to bereikia.
Va kas mane labiausiai siutina tai šaligatviai, bordiūrai-su lengvu vežimuku tai gali vaiką sukratyt, arba išvis pamest doh.gif norėjom dviračiui priekabą pirkt bet po to sakau-o kur tu su ja važiuosi? be šansų. Va čia man ir kilo tokia žiauri mintis vieną dieną-kad vis tik labiausiai gyvenime bijočiau netekti kojų nes tada-viskas. Mums tai kas, dar pusmetis ir vežimukus mesim šalin, o tie žmonės juose sėdi visą gyvenimą. Ir dabar labiau nei bet kada suprantu kodėl niekur nematyti žmonių su neįgaliojo vežimėliais, jei net į tokias vietas kaip neįgalumo nustatymo komisija ar ambulatorija tu negali įvažiuoti?
Antra kas mane siutina tai tos pačios maksimos. Na gerai, Nidoj suprantu, ten tokia jau pastatų specifika, nu gal ir neina kitaip. Bet Druskininkai (o ir kitų žinau miestų)-***** meras tai giriasi net žandai plyšta, o sauskelnių ir leliuko maisto mamos turi į antrą aukštą kopti - nėra jokio lifto, eskalatoriaus, nieko panašaus, tik dvi eilės stačių laiptų. Užtat alkoholis pirmame aukšte doh.gif žodžiu vis tik mūsų prioritetai labai aiškūs doh.gif ir pofig tos šeimos vietos-jei tėvelis dirba o tau reikia pampersų tai kakok į palas arba samdyk žmogų vaikui dabot kol apsipirksi...
Atsakyti
QUOTE(RSTT @ 2012 08 13, 08:11)
Nežinau apie kokį miestą kalbat, bet į Kauną irgi kažkiek panašu. Nors-padėtis ne tragiška kai pažiūriu kitur. Einam į privačią kliniką, tai leliukai turi atskirą apžiūrų kambarį, nelaukiam bendroj eilėj, pamaitint ten irgi galima, žodžiu super. Dainavos ir Šilainių poliklinikose kaip ir sakėt-koridoriuj maždaug perrenk jei nori ir tiek, ir tyrimus ima ten bendrose eilėse ir tt-žodžiu nieko gero, jau seniai pabėgom. Prekybcentriai kaip visada savu stilium, kur mažesni tai net klientų tualeto nebūna, tai va kol laukiausi tai eidavau tik ten kur tokią įstaiga būdavo  ax.gif dabar tai kažkaip dzin iš tikro, pilna nuošalių koridorių kur tiesiog vežime pampį pakeičiu ir tiek. Mažai to bereikia.
Va kas mane labiausiai siutina tai šaligatviai, bordiūrai-su lengvu vežimuku tai gali vaiką sukratyt, arba išvis pamest  doh.gif norėjom dviračiui priekabą pirkt bet po to sakau-o kur tu su ja važiuosi? be šansų. Va čia man ir kilo tokia žiauri mintis vieną dieną-kad vis tik labiausiai gyvenime bijočiau netekti kojų nes tada-viskas. Mums tai kas, dar pusmetis ir vežimukus mesim šalin, o tie žmonės juose sėdi visą gyvenimą. Ir dabar labiau nei bet kada suprantu kodėl niekur nematyti žmonių su neįgaliojo vežimėliais, jei net į tokias vietas kaip neįgalumo nustatymo komisija ar ambulatorija tu negali įvažiuoti?
Antra kas mane siutina tai tos pačios maksimos. Na gerai, Nidoj suprantu, ten tokia jau pastatų specifika, nu gal ir neina kitaip. Bet Druskininkai (o ir kitų žinau miestų)-***** meras tai giriasi net žandai plyšta, o sauskelnių ir leliuko maisto mamos turi į antrą aukštą kopti - nėra jokio lifto, eskalatoriaus, nieko panašaus, tik dvi eilės stačių laiptų. Užtat alkoholis pirmame aukšte  doh.gif žodžiu vis tik mūsų prioritetai labai aiškūs  doh.gif ir pofig tos šeimos vietos-jei tėvelis dirba o tau reikia pampersų tai kakok į palas arba samdyk žmogų vaikui dabot kol apsipirksi...

Atsakyti
QUOTE(RSTT @ 2012 08 13, 09:11)

Turejau omeny mazesni miesteli pas mus tik viena poliklinika, aisku yra tu privaciu dabar, bet jos is vis mazytes, dauguma butuose irengtos ir rinkausi pagal gydytoja :)Padare pas mus rekonstrukcijas, buvo atskira vaiku poliklinika , tai ne reformavo, dabar tenka i 3cia auksta pedinti, yra liftas, bet tikrai ne visi vezimukai i ji tilptu, taip ir maciau palieka momos salia vezikus doh.gif
Su viskuo polnai sutinku. Pamenu viena parduotuve, dabar jau uzsidariusi, tai is vis buvau lengvai nustebusi , ieiti su vezimuku buvo is vis neimanoma, nes prie iejimo toks suktuas, kur tik po viena zmogu praeina. doh.gif Ejau pro kasas, tada pagalvojau irgi ,o kaip neigaliesiems unsure.gif kazkokia diskriminacija, daugiau ten nebesilankiau, gal todel ir bankrutavo unsure.gif Dar pas mus superine savivaldybe, auksciausi laiptai,yra ale liftas neigaliem, visada uzrakintas(gal ten is anksto reikia susitarti,kad ateisi doh.gif ), o apie mamas niekas negalvoja. Ejau gimimo liudyjimo,tai dar stebisi,kad oi kiek tu vaikiuku su lopsiukais mamos atsinesa, o buni po gimdymo...Taip ir norejosi uzrekti ,o ka... daryti? bigsmile.gif O ligoniu kasose,kai lankiausi nescia ir paklausiau kur tualetas, labai nepatenkinta pasake,kad yra bet darbuotojams, ileido susiraukus doh.gif
Nu tikekimes padetis taisysis. Zoiurekit, jau vaiku teisiu kontroliere skelbia zinias apie miestus, kur truksta vaiku zaiimu aiksteliu, po mazu zmonbes atkreipia demesi i vaikus 4u.gif
Atsakyti
kaip idomiai diskutuojat:) kazkaip...jei yra salygos tai naudojames jomis, jei ne, tada tvarkomes kaip iseina...niekas dar nera priejes ir pasakes ka jus cia darote...nei viesumoje maitinant nei pasikeiciant sauskelnes...susipakuiji kamputyje, niekas per daug demesio nekreipia...

del wc...tai is viso karta prasiau, kad i tarnybini isileistu...ir ka...isileido:)
Atsakyti
man tai tie mamos ir vaiko kambariai labai jau nepatrauklus schmoll.gif schmoll.gif Gal tik pora kartu ten pampi keiciau - jau geriau kazkur i kamputi paeinu.
O jau zindyti tokiuose man ne i galva tokia mintis nesaudavo....jau eidavau geriau i kavinuke, nuosaliau atsisesdavau, uzdengdavau vaikiuka skara ir gurksnodavau arbata rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti