Įkraunama...
Įkraunama...

noriu parduoti rankdarbius

QUOTE(Niktė @ 2010 09 20, 19:47)
Nu jeigu per mėnesį uždirbi tuos 400 tada taip, bet ne visos tokias sumas uždirba. .
.
.
Jeigu klystu pataisykit mane, bet internete berods galima tik su individualia veikla  g.gif
Papildyta:

Šitas bus taikoma toms, kas išeis nuo 2011 m liepos mėn į vaiko priežiūros atostogas. Man dabar neapsimoka nieko daryti, nes vistiek užstabdžiusi esu, kai mažylė yra tiesiog nespėčiau


As kalbejau ne apie menesini, o apie metini mokesti, as esu is rajono, o rajono gyventojams tas pats patentas kainuoja tik 440 Lt metams, kai tuo tarpu pacio Kauno miesto gyventojams jis kainuoja 1462 Lt, ar kazkas panasaus. Vaiko auginimo atostogose esu jau penkti (!!!) metai, kadangi viens po kito gime abu vaikuciai. VMI niekur niekas nieko nesikabineja, viskas zinoma, sodroj - taip pat, o vat jeigu buciau sugalvojusi vietoj patento individualia veikla vystyt - tada butu teke atsisveikinti su pinigeliais.
Beja, nepamirskite tokiu smulkmenu: pensininkams patentas 50 proc. pigesnis. Patente gali buti irasyti ir seimos nariai: sutuoktinis, tevas, mama, vaikai nuo 14 m.
Gal but jusu tevai gali issiimti kuris nors patenta, kuriam tai atsieina pigiausiai, o jus busit irasyta tik kaip seimos narys, taciau mugej stovet turesit pilnai teises, reikia tik patento, asmens dokumentu ar kitokiu gimines rysi irodanciu dokumentu (esant kitokioms pavardems).
Beja, konsultuotis su VMI telefonu praktiskai neapsimoka, nes konsultantas nenesa jokios atsakomybes uz savo zodzius.
Karta tuo paciu klausimu kreipiausi 4 kartu, is principo, kadangi du pirmus gavau visiskai skirtingus doh.gif Kuo tikrai galima but ramiai, tai kai pateiksi klausima rastu ir i ji gausi normalu rastiska atsakyma, tada galima tikrai ramiai kazkuom uzsiimti.

Beja ax.gif ar butina auginant vaika imtis individualios veiklos, kai patentu klasifikatorius toookiu ivairiu sriciu verslu uzsiimti leidzia g.gif Tiek siuvimas ivairiausiu gaminiu, tiek bizuterijos gamyba, tik ir tie patys dekupazo darbeliai - viskas ten galima pagal tam tikras verlo liudijimo kategorijas, tik reik gerai ta klasifikatoriu issistudijuot mirksiukas.gif

Tikiuosi kazkiek pagelbejau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varla: 20 rugsėjo 2010 - 20:44
QUOTE(varla @ 2010 09 20, 21:34)

Tikiuosi kazkiek pagelbejau  mirksiukas.gif

Informacija kažkam tikrai bus naudinga mirksiukas.gif Galbūt ir man pačiai, bet kol pupytė dar visai maža daug nesigilinu, nes laiko nėra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2010 09 20, 21:34)
Tikiuosi kazkiek pagelbejau  mirksiukas.gif



Pamirsote pamineti, kad kai tik baigs sodra moketi jums pinigelius uz vaikucius, jus sodrai kiekviena menesi turesite susimoketi 72Lt PSD arba 864Lt/metus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kenguriukas @ 2010 09 22, 11:13)
Pamirsote pamineti, kad kai tik baigs sodra moketi jums pinigelius uz vaikucius, jus sodrai kiekviena menesi turesite susimoketi 72Lt PSD arba 864Lt/metus.  mirksiukas.gif

Oi doh.gif paminet tai tikrai pamirsau, bet Jus neteisi siek tiek biggrin.gif sodrai moketi reikia visada, nepriklausomai nuo to, ar gaunant pinigelius uz vaika ir jau nebegaunant, toks kvailas istatymas ...jeigu gauni pajamas - mokek valstybei... Mano vaikui jau 2,5, o tuos 72 Lt/men. moku jau gal beveik du metus ar kazkas panasaus, nuo uzpernai, kai ta mokesti ivede verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2010 09 22, 11:56)
Oi  doh.gif paminet tai tikrai pamirsau, bet Jus neteisi siek tiek  biggrin.gif  sodrai moketi reikia visada, nepriklausomai nuo to, ar gaunant pinigelius uz vaika ir jau nebegaunant, toks kvailas istatymas ...jeigu gauni pajamas - mokek valstybei... Mano vaikui jau 2,5, o tuos 72 Lt/men. moku jau gal beveik du metus ar kazkas panasaus, nuo uzpernai,  kai ta mokesti ivede  verysad.gif

vat ir kitaip. mokėti nereikia jei stovi darbo biržoj. bet jei išsiimi verslo liudijimą (patentą) savo vardu iš biržos išbraukia. tada mokėti reikia.
Atsakyti
Niu bet tai buti vaiko auginimo atostogose ir tuo paciu metu stoveti darbo birzoje gi neimanoma...
Jeigu budamas darbo birzoje pasiimi patenta, moki jo ten gal tik 20 proc. realios sumos, bet cia taip prasisukti galima tik viena karta.
Atsakyti
O man įdomu būtų sužinoti, kaip jūs žiūrite į rankdarbių parduotuvę -komisą, kur būtų galima rinkti iš merginų darbus, išstatyti salone ir prekiauti jais, turėti vizitinių mezgėjų, kurios pagal individualius užsakymus megztų ir t.t.
Aišku priedu siūlais, audiniais prekiauti, bent jau pradžiai mano tokios mintys.
Tik kaip suprantu reikia UAB kad galėtum turėti parduotuvę. Kalbu ne apie internetinę, o parduotuvę-saloną.
Padiskutuokim, ar reikalinga tai?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2010 09 28, 07:52)
O man įdomu būtų sužinoti, kaip jūs žiūrite į rankdarbių parduotuvę -komisą, kur būtų galima rinkti iš merginų darbus, išstatyti salone ir prekiauti jais, turėti vizitinių mezgėjų, kurios pagal individualius užsakymus megztų ir t.t.
Aišku priedu siūlais, audiniais prekiauti, bent jau pradžiai mano tokios mintys.
Tik kaip suprantu reikia UAB kad galėtum turėti parduotuvę. Kalbu ne apie internetinę, o parduotuvę-saloną.
Padiskutuokim, ar reikalinga tai??  g.gif

O kodėl gi ne? Bet jeigu neklystu tai tos merginos turėtų turėti veiklą išsipirkusios g.gif
Atsakyti
QUOTE(varla @ 2010 09 20, 20:34)
As kalbejau ne apie menesini, o apie metini mokesti, as esu is rajono, o rajono gyventojams tas pats patentas kainuoja tik 440 Lt metams


Kaip keista, kad dar kazkur yra toks mokestis blink.gif . O labiausiai keista, kad Kauno rajone . As is Siauliu rajono, tai pas mus gal keliais Lt maziau nei mieste. O vyras ima verslo liudijima Kelmes rajone, tai irgi beveik sulyginta su Siauliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 09 28, 15:07)
Kaip keista, kad dar kazkur yra toks mokestis blink.gif . O labiausiai keista, kad Kauno rajone . As is Siauliu rajono, tai pas mus gal keliais Lt maziau nei mieste. O vyras ima verslo liudijima Kelmes rajone, tai irgi beveik sulyginta su Siauliu  unsure.gif

Nieko keisto, taip yra skatinamas kaimo zmoniu verslumas. Cia savivaldybes reikalas. Uzsikele kitu rajonu kainas patentams, o kas juos tada perka g.gif schmoll.gif
VMI galima pasiziureti bet kokio miesto ar rajono visu imanomu patentu kainas tiek menesiui, tiek metams mirksiukas.gif
Tik esme tame, kad uz ta maza mokesti, t.y., kai perki tik toj konkrecioj savivaldybej o ne visoj Lietuvoj galiojanti, tai su tokiu patentu po muges nepavazinesi. Bet kai mano prekyba ne po muges, o stacionar (t.y. tik pastu)i, gamyba taip pat toje pat vietoje, tada citas variantas ciki thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varla: 28 rugsėjo 2010 - 15:07
mat kaip. O tai pastu nesiskaito, kad visur?
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 09 20, 19:47)
Nu jeigu per mėnesį uždirbi tuos 400 tada taip, bet ne visos tokias sumas uždirba. Be to, pas mus mieste metinis yra 1600 jeigu niekas nepasikeitė. Man tokią sumą tikrai neapsimoka mokėti  schmoll.gif

Jeigu klystu pataisykit mane, bet internete berods galima tik su individualia veikla  g.gif

nežinau ar priklauso nuo to kuo užsiimi, nes kiekvienas verslo liudijimas išduodamas pagal tai ką veiki (pvz., yra drabužių siuvimas ir yra tekstilės siuvimas- čia jau dvi skirtingos sritys), bet man (mano liudijimas- tekstilės siuvimas) paaiškino, kad pati prekiauti galiu, bet parduoti kitai parduotuvei, kuri irgi "siuva tekstilę" negaliu, nes veikla ta pati. Bet galiu parduoti tai, kuri tik prekiauja, bet pati nesiuva. Tikiuosi nelabai painiai paaiškinau blush2.gif

Mano mama irgi dirba pgl verslo liudijimą. Nuėjo į biržą, paėmė pažymas, kad dirba tik pagal verslo liudijimą ir gavo lengvatas (nuolaidas) pačiam liudijimui ir mokesčiams.
Atsakyti