Įkraunama...
Įkraunama...

1997m gimusių paaugliukų mamos

QUOTE(Gitusia @ 2009 11 17, 15:46)
Kaip faina! O ką planuojat aplankyti? Miegosit viešbuty?
Mes Latvijoj tik po vandens parką ir namučio ax.gif

aš dar tiksliai nežinau,sakė bus duotas kažkoks planas ką aplankys,minėjo,kad įžymias vietas thumbup.gif

pas mus visos mokyklos uždarytos,tai maniškis kai neserga tai atostogauja,o va mergaitė mano serga gripu,jau nuo sekmadienio prastai jaučiasi,temp jau šiandien nėra,bet vis skundžiasi kad silpna ir kosti verysad.gif
Atsakyti
Labuka, linkejimai Nuo Andriaus biggrin.gif sveikstam ,jau zymiai geriau jaucias tik pakosti dar g.gif bet dar kita savaite neleisim i mokykla nes ten beveik visi serga blink.gif
Atsakyti
Siaubas su tom ligom blink.gif
Mes dar laikomės thumbup.gif biggrin.gif smile.gif
Tik kiek ilgai, kai aplink visi serga sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 19 lapkričio 2009 - 14:56
g.gif o mano dičkis pirmas šeimoje pasigavo "peršalimą", bet lengvai prasisuko - jau lyg ir viskas gerai būtų, tik kosulys likęs unsure.gif
Tai dabar MB pilnu tempu serga, bet dirba cool.gif
Mažius 1,5mėn sėdėjo namie, tik išleidau į darželį - kitą dieną pradėjo kosėt, čiaudėt, nosis užgulta; manau čia bacila namuose pagavo unsure.gif doh.gif - dar einam į daržą, bet abejoju ar kitą savaitę leisiu g.gif
Ir aišku aš kelinta para jau wacko.gif
Šiandien parsivežiau tuos deficitinius antigripinius vaistus mega_shok.gif - normalią algą vaistinėj palikau doh.gif
verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 19 lapkričio 2009 - 22:06
mes irgi dar laikomes,bet vienas i mokykla neina,nes treciadieni turi operuot ,tai bijom kad nesusirgtu iki 25,o kita i darzeli
Atsakyti
QUOTE(irinju @ 2009 11 20, 17:13)
mes irgi dar laikomes,bet vienas i mokykla neina,nes treciadieni turi operuot ,tai bijom kad nesusirgtu iki 25,o kita i darzeli

unsure.gif aš pirmadienį skambinsiu atšauksiu breketų dėjimą iki kokio sausio blush2.gif , nesinori trankytis niekur, kai tokia situacija LT cool.gif
Mažas nuo pirmadienio nebeis į darželį, išėjau nemokamų unsure.gif - sėdėsim namie unsure.gif
Žiūrėsim kaip čia mums seksis doh.gif Pažystamos mergaitę turėjau ant dienų operuoti - gripas, atsikelti gavo į vasario pb, nes nėra vietų - vis atsikelia operacijas unsure.gif
Atsakyti
jau baisu darosi su tom ligom doh.gif
vakar vedžiau mergaitę pas gydytoja,tai visos gyd.desutės su kaukėm,prie odontologų kabinetų nei vieno žmogaus,kai visalaik budavo labai daug,skiepijimų,įvairių procedūrų kabinetai uždaryti doh.gif

mokyklon vaikam dar nereikia iki ketvirtadienio
Atsakyti
pasmus iki 30 nereikia,o dukra tai gal po naujuju i darza eis
Atsakyti
O Mažeikiuose situacija dar kontroliuojama, kelios mokyklos sirguliuoja, bet kur dičkė eina, dar laikosi. Nors penktadieni klasėj iš 27 buvo 14 vaikų. Kaži kaip šiandien g.gif
Mažė irgi išėjo į darželį. Tikiuosi nepasigaus kiaulinio, nes teveliams į darbus reik, nėra mažės kur palikti cool.gif
Atsakyti
Tai va, LT gripo epidemija, dičkei į mokyklą nereik eit šią savaitę, atostogos neplanuotos thumbup.gif
Atsakyti
mano vaikai jau antra savaite neeina į mokyklą,mokyklos uždarytos,nors mergaitė ir sirguliavo
rytoj jau vyresniajam reikia į mokyklą
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 11 25, 13:04)
Tai va, LT gripo epidemija, dičkei į mokyklą nereik eit šią savaitę, atostogos neplanuotos  thumbup.gif

schmoll.gif o aš nesuprantu tokio valdžios žingsnio - juk gruodį prognuozuoja didžiausia gripo protrūkio mastą - kaip tik tuo metu vaikai gryš į mokyklas unsure.gif Jokios naudos - geriau būtų paansktine Kalėdines atostogas ir nuo gruodžio kokios 7 išleidę iki kalėdų, tuo pačiu prisidėjus Kalėdinėms atostogoms - vaikai į mokyklas gryžtu jau nuslūgstant gripui.
Juolab kad darželiai savarankiškai sprendžia, kas užsidaro - kas ne. doh.gif Tai ką daryt dirbantiems tėvams, kurių vaikai nebeturi galimybės lankyti ugdymo įstaigų - šiuo metu manau mažai kas iš darbdavių norės leisti darbuotojus vaiko priežiūros atostogų unsure.gif

Atsakyti