Įkraunama...
Įkraunama...

1997m gimusių paaugliukų mamos

labas rytas

maniškis šiandien jau išėjo į mokyklą po pusantros savaitės karantino,gal jau vyks pamokos
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2009 11 25, 17:40)
schmoll.gif o aš nesuprantu tokio valdžios žingsnio - juk gruodį prognuozuoja didžiausia gripo protrūkio mastą - kaip tik tuo metu vaikai gryš į mokyklas  unsure.gif  Jokios naudos - geriau būtų paansktine Kalėdines atostogas ir nuo gruodžio kokios 7 išleidę iki kalėdų, tuo pačiu prisidėjus Kalėdinėms atostogoms - vaikai į mokyklas gryžtu jau nuslūgstant gripui.
Juolab kad darželiai savarankiškai sprendžia, kas užsidaro - kas ne.  doh.gif Tai ką daryt dirbantiems tėvams, kurių vaikai nebeturi galimybės lankyti ugdymo įstaigų - šiuo metu manau mažai kas iš darbdavių norės leisti darbuotojus vaiko priežiūros atostogų unsure.gif

Protingai mastai.
Man gerai, kad uošvienė jau pensijoj, gali prižiūrėt mažę iš bėdos. Bet nereikia - daržely po kol kas visi sveiki pilna grupės komplektacija thumbup.gif
viktune --> svarbu, kad viruso nepasigautų, juk po karantino ne visi sveiki vis tiek ateis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 11 26, 16:56)
Protingai mastai.
Man gerai, kad uošvienė jau pensijoj, gali prižiūrėt mažę iš bėdos. Bet nereikia - daržely po kol kas visi sveiki pilna grupės komplektacija thumbup.gif
viktune --> svarbu, kad viruso nepasigautų, juk po karantino ne visi sveiki vis tiek ateis verysad.gif

blush2.gif tai kad protingai turėtų mastyti tie, kas valdžioje sėdi- o mano balsas į dangų neina ax.gif
Manau vienaip ar kitaip visi gripu prasirgsim, stipriau ar lengviau. Dabar mąsiškai vaikams nustatinėja pūlingas anginas, kurias lydi temperatūra, kartais vėmimas - man tai labiau panašu į gripą g.gif
Ryt pati važiuoju pas gydytoją doh.gif - kadangi aš iš tų, kurios nekarščiuoja net ligos metu, man sunku suprasti kuom sergu wacko.gif, bet jau visai negerai jaučiuosiu unsure.gif

sako nauja gripo banga pareis gruodžio viduryje - sausio pradžioje ir bus stipresnė, bei virusas bus mutavęs unsure.gif ; antivirusiniai gali nebepadėt unsure.gif Pažystami jau į Londoną skrenda, kad pasiskiepyti blink.gif doh.gif
O šiaip kaip ir prie bet kokio gripo, siūloma palaikyti pastovų organizmo rūgštingumą, t.y. pastoviai kelis kart dienoj vartoti vit.C ir gerti daug skysčių, nelaukiant kol susirgsi smile.gif

Manau po šitų atostogų ateis dar daugiau sergančių nei dabar buvo unsure.gif ..pfu pfu pfu, sunki žiema laukia cool.gif
Atsakyti
laikykimes, nesirkim 4u.gif

Mes su dukryte šiandien pas ortodontę einam. Laurai pirmas vizitas, ji labai laukia. man tai jau eilinis, breketų priežiūra user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 11 27, 09:49)
laikykimes, nesirkim  4u.gif

Mes su dukryte šiandien pas ortodontę einam. Laurai pirmas vizitas, ji labai laukia. man tai jau eilinis, breketų priežiūra  user posted image

user posted image o mes breketus atidėjom, kol nuslūgs epidemija cool.gif , be to man šiandien diagnozavo bronchitą - tai vienaip ar kitaip kelionės atkrito ax.gif

Labas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mums i mokykla gruodzio 2 d doh.gif pusantros sav nejom i mokykla + savaite sirgom doh.gif jau greiciau baigtusi tie karantinai nes vaikai namie proteja doh.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
o maniškė kaip tik liūdna, kad "ir vėl į mokyklą" doh.gif
prisimasto veiklos ana su klasiokėm ir namie, nereik anai mokslų irnesakyk.gif
O dėl ortodontinės konsultacijos, panelė dar vieną pieninį dantuką turi, eisim traukt gruodžio 2 d., o kai išlys nuolatinis po 4-6 mėn., tik tada bus plokštelė bigsmile.gif
Atsakyti
Niu va, šeštokei vėl visą savaitę į mokyklą nebereikės. Apsipatenkinus nerealiai visa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 11 30, 13:36)
Niu va, šeštokei vėl visą savaitę į mokyklą nebereikės. Apsipatenkinus nerealiai visa  biggrin.gif

tai pas jus prates4 karantina

pas mus jau visose mokyklose pamokos vyksta,na pas mus mieste pirmiausia ir uždarė mokyklas,tai pirmiausia ir atidaro ax.gif
Atsakyti
Laisvadienių proga merginai vakar kirpykloj padailino plaukus, šiandien pieninį dantuką pas dantistą palikom thumbup.gif
Rytojui dar nieko nepriplanavau ax.gif
Atsakyti
o mes tai dar i mokykla neisim,nes po operacijos jau, aciu dievui praejo gerai
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 12 02, 14:05)
Laisvadienių proga merginai vakar kirpykloj padailino plaukus, šiandien pieninį dantuką pas dantistą palikom  thumbup.gif
Rytojui dar nieko nepriplanavau ax.gif


į mokyklą grįš pasigrazinusi smile.gif
QUOTE(irinju @ 2009 12 02, 20:40)
o mes tai dar i mokykla neisim,nes po operacijos jau, aciu dievui praejo gerai


šaunu,kad gerai praėjo,o kaip jis jaučiasi dabar

labas rytas 4u.gif

vyksta pamokos pilnu tempu čia mano bernužėlio mokykloje
o va pas mergaitę tai liūdna mokykloje,nes iš jos mokyklos mirė berniukas pirmokėlis verysad.gif tai šiandien tik tris pamokos,o rytoj gal visai nebus.kaip sunku tiem tėveliam verysad.gif
Atsakyti