Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos Universiteto auklėtinės (KU)

sveikos 4u.gif mane domina magistranturos studijos, edukologija/seimos edukologija ir vaiko teisiu apsauga. gal kas nors studijuoja?

ir apskritai nelabai susigaudau kokios salygos i magistrantura stojant blush2.gif ar yra nemokama magistrantura? jei yra, ar galima bandyti stoti TIK i nemokama?
gal kvaili klausimai, bet nebesusigaudau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dee @ 2011 01 11, 11:43)
sveikos  4u.gif  mane domina magistranturos studijos, edukologija/seimos edukologija ir vaiko teisiu apsauga. gal kas nors studijuoja?
ir apskritai nelabai susigaudau kokios salygos i magistrantura stojant  blush2.gif  ar yra nemokama magistrantura? jei yra, ar galima bandyti stoti TIK i nemokama?
gal kvaili klausimai, bet nebesusigaudau..  blush2.gif

Paskambinat i KU ir pasiklausiat:
http://www.ku.lt/pf/
Atsakyti
Sveikos, merginos, jungiuos prie jusu, pati prie kelis metus esu baigus ku politikos mokslus, na po pertraukeles planuoju stot i magistrantura ku, renkantis is verslo vadybos ir rinkodaros vadybos studiju? Zadu stot i dienini skyriu. Gal yra studijavusiu, studijuojanciu, galinciu patart kuri is minetu dalyku rinktis, kur maziau matematikos biggrin.gif, kur geresni destytojai, ar sunku ir pan? Labai lauksiu Jusu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif . Aš ir Ku auklėtinė biggrin.gif . Gal yra, kurios pedagoginiam šį penktadienį ginsis bakalaurą? ax.gif Papanikuotumėm drauge unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas susiduret su dekretu besimokant KU, neuzilgo tapsiu mama, ar verta imti akademines atostogas, o gal eina susiderinti, ar destytojai sukalbamesni tokiu atveju, patarkit prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglelapas @ 2011 01 21, 02:09)
Gal kas susiduret su dekretu besimokant KU, neuzilgo tapsiu mama, ar verta imti akademines atostogas, o gal eina susiderinti, ar destytojai sukalbamesni tokiu atveju, patarkit prasau  4u.gif

Ziurint kokiose studijose.as kai studijavau neakivaizdiniame,tai buvo nesunku suderinti ir tikrai neapsimokejo prarasti metu. Tik po to,kai vaikutis gime truputi buvo sunkiau,nes nelabai turedavau kur palikti. Destytojai irgi tolerantiskai ziuri i tai ax.gif . Man per egzaminu sesija gimdyti reikejo,tai visus egzus susitariau kad anksciau issilaikysiu. Tai ejau individualiai atsiskaitineti doh.gif . Bet viskas thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas kartais studijavo psichologija ir zino ka reikia per ta praktika daryti? ar koki patarima numesti kaip prasisukti?? blush2.gif
Atsakyti
Jei norit suktis - nereiketu studijuoti.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2011 01 23, 21:03)
Jei norit suktis - nereiketu studijuoti.


aciu uz patarima... bet kita karta pasilaikykite ji sau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapricija @ 2011 01 24, 14:15)
aciu uz patarima... bet kita karta pasilaikykite ji sau  4u.gif

Pasilaikysiu, kai matysiu esant reikalinga. Pati studijuoju pedagoginiam ir nemegstu tokiu pseudostudenciu, stojanciu tik del popieriuko ir bandanciu minimaliom pastangom prasisukti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 24 sausio 2011 - 16:03
ei merginos kiekvienas studentas skirtingas ir su ne visais dalykais taip gerai einasi... vienus norisi prabegti, kitus idomu ir issamiau pastudijuoti.. taip kad baikit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2011 01 24, 17:03)
Pasilaikysiu, kai matysiu esant reikalinga. Pati studijuoju pedagoginiam ir nemegstu tokiu pseudostudenciu, stojanciu tik del popieriuko ir bandanciu minimaliom pastangom prasisukti.


Idomiai, manes ne nepazistate, o jau kvepia ivertinimais - pseudostudente...
Galiu paklausti kodel? nes a manau, kad tai tiesiog zmones, kurie del vienokiu ar kitokiu priezasciu negali viso laiko skirti mokslam. Ne visu teveliai turtuoliai ir apmoka vaiku saskaitas, kitiem patiem dirbti ir uzsidirbti reikia. Pastangu galima ideti ir maximaliai, tik vat, kad laiko minimaliai kartais...
Atsakyti