Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos Universiteto auklėtinės (KU)

QUOTE(electra @ 2010 02 16, 10:06)
Sveikos, aš praeitą savaitę apsigyniau baigiamąjį darbą, širdis dreba iki šiol, jau matyt įprato prie drebėjimo visą pusmetį  lotuliukas.gif  dabar taip gera, laisvo laiko daug, nežinau net kur jį dėti, o juk studijavau neakivaizdžiai  smile.gif Darbo rašymas išsiurbė visas jėgas, grafiko derinimas pagal darbo vadovę, knygų ieškojimas, stresas..jeezau kaip dabar gera  biggrin.gif  kovo diplomų teikimas, laukiu nesulaukiu  blush2.gif

Sveikinimai 4u.gif Nepakartojamas jausmas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos klaipedos studentes, koleges 4u.gif
Gal kuri galetu ir man padeti. Rasau kursini darba tema: prievartos problema pedagogikoje. Jei kanos panasaus esat rasiusios, buciau laaabai dekinga uz pagalba ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites ir labas vaikinukai! wink.gif

Gal truputį nesąžiningai aš čia, bet labai norisi, kad visi išgirstų puikią naujieną... Mes kaip ir kiti universitetai, įsteigėme savo ALUMNI klubą! 4u.gif
"KU Alumni" iniciatyva šiuo metu kuriama Klaipėdos universiteto
absolventų duomenų bazė, kurios tikslas informuoti KU absolventus apie
rengiamus absolventų susitikimus, pateikti kitą, jiems aktualią
informaciją, palaikyti tarpusavio ryšį ir pasidalinti idėjomis "KU
Alumni" veiklai. Visus Klaipėdos universiteto absolventus kviečiame
registruotis šiai duomenų bazei el.p. KUAlumni.registracija@gmail.com
nurodant savo: vardą, pavardę, fakultetą, kuriame studijavote ir
dalyką, kurį baigėte bei studijų baigimo metus ir elektroninį paštą,
kuriuo norėtumėte gauti absolventams skirtą informaciją. Kviečiame šią
žinutę nusiųsti ir savo draugams, kurie yra studijavę Klaipėdos
universitete bei norėtų gauti tokio pobūdžio informaciją.

Klaipėdos universiteto absolventų klubas „KU Alumni“
Atsakyti
labas visoms, klaipedieciu temuke mirsta, gal gaivinam mirksiukas.gif ax.gif

Va arteja nauja sesija ir kartu egzaminai doh.gif Gal kuri gali papasakoti apie siuos destytojus, kokie ju egzaminai? ax.gif mirksiukas.gif
A Kairys_paskaitu metu atrode nieko toks, bet keik girdejau jo egzaminai kieti g.gif
lekt. R Gedutiene- paskaitu metu maloni moteriske, bet taip ir nepaaiskino aiskiai kokia forma vyks egzaminas schmoll.gif
Prof. Tijuneliene g.gif
Doc. Grineviciene g.gif
Atsakyti
Grineviciene - ku ku, daznai pamirsta, kas buvo kalbeta ir kas tartasi. Kaip tik pas ja turim atsiskaityma is laisvalaikio organizavimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 03 kovo 2010 - 15:32
QUOTE(#tagra# @ 2010 03 03, 16:03)
labas visoms, klaipedieciu temuke mirsta, gal gaivinam mirksiukas.gif  ax.gif

Va arteja nauja sesija ir kartu egzaminai doh.gif Gal kuri gali papasakoti apie siuos destytojus, kokie ju egzaminai? ax.gif  mirksiukas.gif
A Kairys_paskaitu metu atrode nieko toks, bet keik girdejau jo egzaminai kieti g.gif
lekt. R Gedutiene- paskaitu metu maloni moteriske, bet taip ir nepaaiskino aiskiai kokia forma vyks egzaminas schmoll.gif
Prof. Tijuneliene g.gif
Doc. Grineviciene g.gif

pas grineviciene - nelaikem egzo, pasiule pazymi uz refa.
tjuneliene - ziurint koks egzas, testai atviro tipo pas ja, siaip jai mokinais issilaikysi
gedutiene - irgi testas buvo kiek pamenu, siaip faina destytoja labai
Atsakyti
Dažnai būna, kad Gedutienė duoda atvirus klausimus ir pakankamai daug priklauso nuo lankomumo. Nors atrodo nesižymi, bet turi laaaaabai gerą atmintį. Grinevičienė šiaip šauni moteris, bet kaip jai pasibosto... Jei su ja gražiai, tai ir ji gražiai smile.gif O šiaip ne kartą yra iš oro pažymius surašius. Mano grupę labai mylėjo, tai mažiausias pažymys buvo 8 ax.gif
Atsakyti
Labas,
gal kam yra teke tureti akademine skola?
kaip vyksta skolos perlaikymas?
turiu pas Dvoraka...
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(alyvine:D @ 2010 03 04, 12:05)
Labas,
gal kam yra teke tureti akademine skola?
kaip vyksta skolos perlaikymas?
turiu pas Dvoraka...
verysad.gif

Oi, nei tu pirma pas jį su skola, nei tu paskutinė irnesakyk.gif Nesijaudink, išsiimsi kovo 15 skolos lapuką dekanate ir per tam tikrą laiką turėsi išsilaikyti (pasakys dekanate tiksliai per kurį laiką, man rodos, per mėnesį).
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 03 04, 15:57)
Oi, nei tu pirma pas jį su skola, nei tu paskutinė irnesakyk.gif Nesijaudink, išsiimsi kovo 15 skolos lapuką dekanate ir per tam tikrą laiką turėsi išsilaikyti (pasakys dekanate tiksliai per kurį laiką, man rodos, per mėnesį).


aciu, nuraminai trupuciuka, nes kazkaip vis sirdi kirminas griauzia unsure.gif
as jau karta neislaikiau su tuo lapeliu, tai dabar jau akademine skola, kaip as suprantu. ir dar, kiek girdejau nemazus pinigelius perlaikyti kainuoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(alyvine:D @ 2010 03 04, 16:06)
aciu, nuraminai trupuciuka, nes kazkaip vis sirdi kirminas griauzia  unsure.gif
as jau karta neislaikiau su tuo lapeliu, tai dabar jau akademine skola, kaip as suprantu. ir dar, kiek girdejau nemazus pinigelius perlaikyti kainuoja  verysad.gif

Tai tu pas Dvoraką dabar trečią kartą eisi laikyti?
Beje, kokį dalyką?
Geriausia, kad nesijaudintum be reikalo tiesiai eik į savo fakulteto dekanatą ir viską išsiaiškinsi. Svarbu, nenusimink, nes sakau, laaaabai daug kas pas jį neišlaiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 03 04, 16:37)
Tai tu pas Dvoraką dabar trečią kartą eisi laikyti?
Beje, kokį dalyką?
Geriausia, kad nesijaudintum be reikalo tiesiai eik į savo fakulteto dekanatą ir viską išsiaiškinsi. Svarbu, nenusimink, nes sakau, laaaabai daug kas pas jį neišlaiko 4u.gif


taip, trecia... doh.gif
finansai ir biudzetas...
buvau dekanate, nelabai susisnekejom, tai eisiu darsyk.
aciu uz nuraminima 4u.gif
Atsakyti