Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(rita7777 @ 2009 11 20, 14:48)
o kas čia bus? na suprantu kad čia kalendorius bet ką ir kaip su juo darysite? labai patiko man jis, nesu tokio dar mačiusi  thumbup.gif

Ireminsiu ir bus mergaiciu kambaryje 4u.gif
Atsakyti
Ten paveiksle yra Vakarų Škotijos terjerai,ar Škotų terjerai ax.gif Yra baltų ir juodų ax.gif
Atsakyti
Taip, pav. vakaru Skotijos balieji terjerai, o juodi - skotu terjerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 11 20, 12:54)
Visko būna, nenukabink nosies. Man roso čia tokio veislės šuniukai, gal merginos nesupyks labai, kad įkelsiu paveiksliuką, jo schemutė yra kokybiška:


Koruklu, labai gražūs darbeliai. wub.gif


Florestina, gal galėtum man schemutę į paštą įmesti s_vlm@yahoo.com

Sone, labai gražus kalendorius. thumbup.gif Aš esu mačiusi labai gražų pleduką su šiais piešinukais. Ten buvo panaudota skiautinių technika. Atrodė, lyg kiekvienas paveikslėlis atskirai įrėmintas. Labai gražu.

Bet čia žiūriu tokia daugybė naujų nuostabių darbelių per porą dienų atsirado, vienas už kitą gražesnių. Žiūriu ir aikčioju iš nuostabos. wub.gif wub.gif Kaip jūs randate laiko ir forume parašyti ir siuvinėti ir dar darbus nudirbti? Aš kai paėmiau vieną stebuklingą schemą į rankas , tai taip darbai užgriuvo, kad siuvinėti neliko laiko verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(*SONE* @ 2009 11 20, 14:11)
Stai vakar ka baigiau



nu tikras grazumelis wub.gif wub.gif wub.gif ir spalvos tokiso ryskios thumbup.gif kaip tik vaikuciams thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal turite ideju, kaip neturint siuvimo masinos prisiuti siuvini prie pagalveles?

Koks smagus kalendorius! Ir taip gera lietuviskus menesius matyti. thumbup.gif
Atsakyti
Tik dingau keliom valandom ir vėl pilna darbelių naujų. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Koruklu @ 2009 11 20, 12:13)
Ir Kaledine dovana draugei - Kaledines eglutes. Siaip tai si dovana lyg atsiprasymas uz pries 3 metus sugadinta jos eglute

Šitas jėgiškas thumbup.gif
QUOTE(*SONE* @ 2009 11 20, 14:11)
Stai vakar ka baigiau
10 balų už idėją ir 100 už darbą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 20, 17:06)
Gal turite ideju, kaip neturint siuvimo masinos prisiuti siuvini prie pagalveles?

Koks smagus kalendorius! Ir taip gera lietuviskus menesius matyti.  thumbup.gif


niugi....imi adatele su siuliuku ir siuvi siuvi siuvi savo darbsciomis rankutemis mazulyciais dailiais dygsneliais...ir prisiuvi mirksiukas.gif

kitas budas - apgalvok, gal turi kokia kaimyne su siuvimo masina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 11 20, 22:15)
niugi....imi adatele su siuliuku ir siuvi siuvi siuvi savo darbsciomis rankutemis mazulyciais dailiais dygsneliais...ir prisiuvi mirksiukas.gif

kitas budas - apgalvok, gal turi kokia kaimyne su siuvimo masina ax.gif


O tai kokiais dygniais? Paprastais? Na kaip backstich'as? O dar imanoma su masina prisiuti jei jau yra "gatavas" uzvalkaliukas, ar ji isardyti reikia?Paziurejau siandien pardese, kokiu pagalveliu yra, tai tik prie tokio ir prisiusi.



Desine kaimyne-kirpeja be masinos, o kairys kaimynas uz machinacijas kalejime. Rimtai. O gaila, nes zydras anas, gal koks dizaineris uzsislaptines su siuvimo masina. rolleyes.gif Sorry uz offtopic'a
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 20 lapkričio 2009 - 21:36
Aciu visosms. malonu kad patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 20, 14:06)
Gal turite ideju, kaip neturint siuvimo masinos prisiuti siuvini prie pagalveles?



Kad jau rankom tingi, tai apgalvok prisiuvimo strategiją ir atvažiuok pas mane smile.gif Jei būsi gerietė ir naudosi viešąjį transportą, tai kelionei iki centro sugaiši apie valandą, tada pakeisi autobusą ir važiuosi dar valandą smile.gif
Atsakyti