Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(Donalita @ 2009 11 21, 13:53)
Daili pagalvėlė  4u.gif  Kaip su užvalkaliuko skalbimu?
Aš prisiuvau piešinuką prie mažiaus užvalkalo. Sakiau, kad nesiterliosiu ir rankom neskalbsiu, juolab, kad jis nedidukas ir planuose daug daugiau tokių ant užvalkalo prisiuvinėt. Skalbiu skalbenkėj 40 laipsnių. Po pirmo skalbimo kanva susitraukė ir šiek tiek užvalkalą suraukė, bet su paveiksliuku tai viskas tvarkoje. Sakau, gal išsiuvinėjus darbiukus iškart išskalbt juos skalbenkėj, tada prisiūt - jau daugiau jie nebesitrauks  g.gif

na as visada darbeli skalbiu, nes ka norit ta sakykit, bet vistiek pasiterlioja, nes rankos prakaituoja, o jei pasidazius, ranka brukstelni per veida, po to siuvini ciupineji ir tikrai pasiteplioja, na nebent tokie siuvinukai kur per valanda , gal ir nera reikalo skalbt, bet vistiek geriau, graziau issilygina.
o ta paveiksleli kuri ruosiuosi kazkur prisiut butinai pamirkau karstam vandeni (50-60 laipsniu), susitraukia ir manau veliau plaunant su 40 laipsniu vandeniu neturetu kilt problemu
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2009 11 21, 02:02)
laba naktuka 4u.gif
na ir naktibaldos merginos jus 4u.gif nesimiega?kryziukas po kryziuko grozius kuriam thumbup.gif
na tai pasirodau su greitu darbeliu,kuris ka tik uzbaigtas ax.gif


tik foto ne kokia doh.gif ,bet esme ta pati 4u.gif



Prabangu thumbup.gif thumbup.gif grazus paveikslelis ir nuostabus remelis wub.gif
Atsakyti
Mano dviejų dienų darbas - dovana močiutei smile.gif
Esu labai patenkinta rezultatu, rėminau pati. Mama kai pamatė, tai paprašė , kad ir jai išsiuvinėčiau šias rožes ir dar kitas puokštes iš šios serijos. smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2009 11 21, 18:17)
Mano dviejų dienų darbas - dovana močiutei  smile.gif
Esu labai patenkinta rezultatu, rėminau pati. Mama kai pamatė, tai paprašė , kad ir jai išsiuvinėčiau šias rožes ir dar kitas puokštes iš šios serijos.  smile.gif



Labai gražu ir puiki dovana. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 21 lapkričio 2009 - 18:25
QUOTE(Florestina @ 2009 11 21, 18:25)
Labai gražu ir puiki dovana. wub.gif

Ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės, parodysiu savo paskutinio darbelio darbo vaisius smile.gif

http://img169.images...i/dsc04432.jpg/
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2009 11 21, 18:17)
Mano dviejų dienų darbas - dovana močiutei  smile.gif
Esu labai patenkinta rezultatu, rėminau pati. Mama kai pamatė, tai paprašė , kad ir jai išsiuvinėčiau šias rožes ir dar kitas puokštes iš šios serijos.  smile.gif

puikus darbas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, airiska kaimika. drinks_cheers.gif (pamirsau pacituoti).

Dovyda, labai labai aciu uz saunias nuorodas.

Rugseje, tau irgi labai labai. Dar nepabaigiau siuvineti. Issitraukiau liepa pradeta ir numesta darba, manau per savaite tikrai uzbaigsiu, nes paprastutis jis, o tada bandysiu daryti pagalvele.

Dar keli pagalviniai klausimukai:
1. Kaip geriausia itempti darbeli (o gal jis kazkaip savaime issitemps?)
2. Rugseje, kaip tu ta juostele prisiuvai? Priderinai panasu siuliuka ir durei per viska ar kaip? O kaip krasciukus keturkampio apipavidalinai?

O dar siaip klausimukas kitoms? Kaip jums siuvinejasi darbukai, kuriuos daug daug kartu matete sitoje temoje.
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 21, 23:26)
Aciu, airiska kaimika. drinks_cheers.gif (pamirsau pacituoti).

Dovyda, labai labai aciu uz saunias nuorodas.


1. Kaip geriausia itempti darbeli (o gal jis kazkaip savaime issitemps?)
2. Rugseje, kaip tu ta juostele prisiuvai? Priderinai panasu siuliuka ir durei per viska ar kaip? O kaip krasciukus keturkampio apipavidalinai?

O dar siaip klausimukas kitoms? Kaip jums siuvinejasi darbukai, kuriuos daug daug kartu matete sitoje temoje.


ner uz ka mirksiukas.gif vistiek tau iki grabo lentos skolinga drinks_cheers.gif

darbeli itempti siuvant ant pagalveles tu klausi? manau, adateles tau turetu padeti. Galima i vidu koki kieta daikta ikisti, kad ir knyga atitinkama, kad dygsniuoti patogiau butu ax.gif
Del matytu darbeliu.... g.gif net nezinau, nieko dar nesiuvinejau tokio isimintino, ka kitos siuvineja (bet vienas ant sakos oiiiii kaip laukia pradedamas), bet manau, kad nieko tokio, i kitus namus, kiti zmogeliukai dziaugiasi, gal ir nieko rolleyes.gif

ai va, dar imetu savo tiulpanu nuotraukyte rolleyes.gif siandien jau ketvirta, paskutiniji lapa pradejau ax.gif cia nemazai uzsukta, tai matosi dali tik, sorriux tingejau itempinet is naujo blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 21 lapkričio 2009 - 23:05
Grabo lentos, ania? lotuliukas.gif Bliamba, kiek tau mazai reikia. biggrin.gif

O jums neatsibosta jusu paciu siuvineti paveikslai? Man tai jo. blink.gif Na cia as apie issiuvineta ir ireminta.

As jums jau nusibodau, bet ar teoriskai imanoma prisiuti paveiksla su siuvimo masina prie susiuto uzvalkalo? Man siaip idomu. blush2.gif

Kaip jums sekasi Kaledinis siuvinejimas? Mano nuslopo ir isbleso.
Papildyta:
As ta paveiksla su tulpem ne karta maciau, bet man ten panasiau i bijunus kazkodel. blush2.gif
Jezau, kiek roziniu atspalviu, susipainiociau ir nusisauciau. Bliamba, Dovyda, cia toks marytiskasmelnikaitiskas darbas. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 22, 01:08)
O jums neatsibosta jusu paciu siuvineti paveikslai? Man tai jo.  blink.gif Na cia as apie issiuvineta ir ireminta.

Kaip jums sekasi Kaledinis siuvinejimas? Mano nuslopo ir isbleso.

toks marytiskasmelnikaitiskas darbas.  blink.gif


Mano darbai man dar neatsibodo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kaip man patinka smile.gif numečiau dabartinius ir siuvinėju viską kalėdoms biggrin.gif

Ką tas reiškia? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 22, 00:08)
Grabo lentos, ania?  lotuliukas.gif Bliamba, kiek tau mazai reikia.  biggrin.gif

O jums neatsibosta jusu paciu siuvineti paveikslai? Man tai jo.  blink.gif Na cia as apie issiuvineta ir ireminta.

As jums jau nusibodau, bet ar teoriskai imanoma prisiuti paveiksla su siuvimo masina prie susiuto uzvalkalo? Man siaip idomu.  blush2.gif

Kaip jums sekasi Kaledinis siuvinejimas? Mano nuslopo ir isbleso.
Papildyta:
As ta paveiksla su tulpem ne karta maciau, bet man ten panasiau i bijunus kazkodel.  blush2.gif
Jezau, kiek roziniu atspalviu, susipainiociau ir nusisauciau. Bliamba, Dovyda, cia toks marytiskasmelnikaitiskas darbas.  blink.gif



ir as taip maniau, kol nepradejau jo, bet dabar...kai i pabaiga....nera taip jau ir sunku blush2.gif niu bet aciu, pakylejai mane uch - kokia KIETA jauciuosi thumbup.gif

siaip darbai ant sienu pas mane asmeniskai nekaba istisus metu metus, as juos nukabinu, pakeiciu kitais, apskritai mano daiktai namuose labai priprate keliauti ratais, nuo vienos sienos prie kitos, is vieno kambario i kita mirksiukas.gif
turiu viena savo pati pirma dideli darba siuvineta, ilgai jis kabojo ant sienos, o dabar ruosiuosi is jo pagalvele padaryt arba tasiuka gal lotuliukas.gif va imesiu, gal ka patarsit, ideju gal jusu protingos galvos man pametes drinks_cheers.gif siuvineta ant MILZINISKOS kazkokios vilnones vokiskos aidos ir dar siulais vilnoniais, is burdos zurnalo schema, pries kokius 15 metu lotuliukas.gif mokiausi dar tuo laiku blush2.gif
user posted image
dabar galvoju, gal jau rodziau jums g.gif blyn forumu kruvos, neatsimenu doh.gif

Kaledos pas mane irgi uzstrigo lotuliukas.gif bet zadu ant saldytuvo magnetuku dovanelems seiminyksciams padaryt biggrin.gif ai va klausimas!!! o is kur magnetuku gaut? lotuliukas.gif na , kad tie plastikiniai siuviniai prikibtu prie tu saldytuvu lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(ssamantaa @ 2009 11 22, 00:23)

Ką tas reiškia?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


ssamantele, tu dar jauna tai ir nezinaiiiiiiiiiiiiiiiii matyt lotuliukas.gif Maryte Melnikaite buvo tokia pasileidus merga lotuliukas.gif siaip tai partizane, kovotoja drasi tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti