Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 80 tema

QUOTE(Toli @ 2009 11 21, 21:08)
As jums jau nusibodau, bet ar teoriskai imanoma prisiuti paveiksla su siuvimo masina prie susiuto uzvalkalo? Man siaip idomu.  blush2.gif


Manau, jei užvalkalas kaip lietuviškas - kvadratinis - tai drąsiai. Ir aišku, kuo didesnis, tuo geriau. O jei pailgas siauras airiškas tai neišbandęs nepasakysi, nors iš principo turėtų būti įmanoma. Aš savo mažulytę pandą prie dekiuko užvalkalo prisiuvau pačiame viršuje (t.y. galvūgalyje, priešingoje pusėje nuo sagų). Įsivaizduoji, kaip man visą užvalkalą per ilgumą reikėjo adatą pasikėlus prakišt? Manau kad įmanoma, tik iš pradžių aišku reikia stipriai rankomis prikabinti, kad paskui nereikėtų knebinėtis.
Ir žinoma, iš pradžių išskalbk, jau su rugseje aptarėm tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 22 lapkričio 2009 - 01:49
QUOTE(Džeinė @ 2009 11 21, 22:10)
puikus darbas  thumbup.gif

Dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kartais kas turit kokią filmuotą nuorodą, kur būtų parodyta, kaip pačiai įsirėminti paveikslą g.gif
Atsakyti
Kokie Tulipai wub.gif
Cia rinkta, ar iš rinkinio?
O čia jau kaip ir paruoštas rėminimui ir saldainių kabinimui kalendorius:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daktarienė B @ 2009 11 22, 10:11)
Kokie Tulipai wub.gif
Cia rinkta, ar iš rinkinio?
O čia jau kaip ir paruoštas rėminimui ir saldainių kabinimui kalendorius:


thumbup.gif thumbup.gif Super 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ale ir tempai pas jus atrodo tik neseniai parodė kampitį, o dabar jau visą paruoštą... Baltai užpavydėjau tokių greičių lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 11 21, 22:26)

2. Rugseje, kaip tu ta juostele prisiuvai? Priderinai panasu siuliuka ir durei per viska ar kaip? O kaip krasciukus keturkampio apipavidalinai?


as siuvau siuvinka, tai prisiuvau paveiksleli su uzlenktais krasciukais (1cm) i vidu ir ant virsaus dejau juostele, kuria prisiuvau kazkur 1mm nuo krasto, po to kita krasta juosteles prisiuvau, na cia gavosi taip, kad ta juostele prisiuta 2 eilem siuliu, paprastu dygsniu. juostele dejau taip, kad medziagos krastas butu ties juosteles viduriu
siuliuka mazdaug pagal juostele atrinkau is to ka turejau.
jei kazkas neaisku rasyk i pm kad neterst eterio, gal kitoms neidomia tema smile.gif

QUOTE(Toli @ 2009 11 21, 23:08)

As jums jau nusibodau, bet ar teoriskai imanoma prisiuti paveiksla su siuvimo masina prie susiuto uzvalkalo? Man siaip idomu.  blush2.gif



siaip teoriskai imanoma viskas tongue.gif , nelygu koks ivilkimo krastas paliktas, bet visada galima kazkiek praardyt krasta jei neina prieit "ant gatavo"
Atsakyti
Kiek jūs nuostabių darbelių prisiuvinėjot ir dar siuvinėjat wub.gif
rugsėje, labai ačiū už paaiškinimą, kaip prisiūt paveikslėlį prie pagalvėlės thumbup.gif Kaip tik šiandienai esu susiplanavusi pagalvėlės siuvimą, tik panašu, kad teks baigt tik kitą savaitę, nes juostelę tai lygią atlasinę nusipirkau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 11 22, 01:35)

Papildyta:
ssamantele, tu dar jauna tai ir nezinaiiiiiiiiiiiiiiiii matyt lotuliukas.gif Maryte Melnikaite buvo tokia pasileidus merga lotuliukas.gif siaip tai partizane, kovotoja drasi tongue.gif  lotuliukas.gif


Aišku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tulpės jūsų labaaaai gražios 4u.gif 4u.gif


Daktarienė B
Kaip fainai sumastyta 4u.gif smile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 22 lapkričio 2009 - 11:45
QUOTE(dovyda @ 2009 11 21, 23:35)
ssamantele, tu dar jauna tai ir nezinaiiiiiiiiiiiiiiiii matyt lotuliukas.gif Maryte Melnikaite buvo tokia pasileidus merga lotuliukas.gif siaip tai partizane, kovotoja drasi tongue.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
mano dukra taip pat dar nieko nežino apie MARYTE MELNIKAITE... biggrin.gif
o mes turbut jau 5 kl. apie ja mokinomės eilėrašti rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džeinė: 22 lapkričio 2009 - 12:21
QUOTE(Džeinė @ 2009 11 22, 12:20)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif
mano dukra taip pat dar nieko nežino apie  MARYTE MELNIKAITE...  biggrin.gif
o mes turbut jau 5 kl. apie ja mokinomės eilėrašti  rolleyes.gif  lotuliukas.gif

Aš irgi nežinau, man tiek pat metų kiek Samantai, mes klasiokės, tai va lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Melnikaitė, pamenu eilėraštį, fui,kaip jis man nepatiko,nes labai jau sunkiai sekėsi jį išmokti blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuoles 4u.gif

Ar kam teko iš kauniečių apsilankyti kasiulų naujoje parduotuveje? ax.gif Man įdomu ar parduotuveje tos pačios kainos, kaip internetineje ju parduotuveje? g.gif Konkrečiai domina kiek kainuoja DMC siuliukai? Subludijau ir vienoje iš siūlų parduotuvių nusipirkau 20 spalvų po 2 lt doh.gif Ir dabar galvoju ar negalejau pigiau kur rasti blush2.gif

Dar turiu klausima ant ko siuvinejasi šiti angeliukai kad juos po to galima kabinti kaip žaisliukus ant eglutes?

user posted image
Atsakyti