Įkraunama...
Įkraunama...

Crocs avalynė vaikams

Sveikos mamytės. Noriu dukrytei žieminukus prikti, patarkit kuris modelis geresnis mūsų orams, kurį jūs rinktumėtės: Nadia ar Powder?? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*kakava* @ 2010 11 29, 21:45)
na, kaip per šalčius nešiojasi šie batukai?
user posted image
ar nešąla kojytės?

mano abu vaikai siuos nesioja thumbup.gif
liuks nes lengvuciai,neperslampa
dedu tik ant pedkelniu arba tik ant kojines, ir musu kojos buna slapios sad.gif supratau ,kad prakaituoja vadinasi juose,tai nesiojam kas antra diena,nes kita diena dziuna ant radiatoriaus unsure.gif o va maziuku neprakaituoja,gal del to kad jis nejuda o vezime sedi g.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2010 12 14, 21:39)
aš tai tokius galvoju dukrai nupirti. turime kamik sniego batus, bet su jais tik itin šaltu oru, o pati turiu žieminius kroksus, tai žiauriai gera. lengvi, kojai šilta ir neprakaituoja.

masciau irgi pirkti,bet turbut atsisakau sios minties.Daug atsiliepimu cia,SM,kad vaiko koja ir prakaituoja ir sala siame modelyje,ne viena ir pardavinejo del sios priezasties apynaujus siuos batus.Gal Nadia modelyje kitaip?

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 12 16, 12:56)
mano abu vaikai siuos nesioja  thumbup.gif
liuks nes lengvuciai,neperslampa
dedu tik ant pedkelniu arba tik ant kojines, ir musu kojos buna slapios sad.gif supratau ,kad prakaituoja vadinasi juose,tai nesiojam kas antra diena,nes kita diena dziuna ant radiatoriaus  unsure.gif o va maziuku neprakaituoja,gal del to kad jis nejuda o vezime sedi  g.gif

Ir liuks,ir ne liuks g.gif
Kas gi gero,jei kojos slapios g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 16 gruodžio 2010 - 16:07
QUOTE(mano_svajone @ 2010 12 14, 14:01)
Nesk atgal,taigi garantija yra  mirksiukas.gif 


Kur nuneši, kad internetu pirkau doh.gif O vaikui juk batų reikia, nesėdės namie, kol naujus batus atsiųs. Sutvarkė batsiuvys nepriekaištingai.
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2010 12 16, 16:06)
masciau irgi pirkti,bet turbut atsisakau sios minties.Daug atsiliepimu cia,SM,kad vaiko koja ir prakaituoja ir sala siame modelyje,ne viena ir pardavinejo del sios priezasties apynaujus siuos batus.Gal Nadia modelyje kitaip?
Ir liuks,ir ne liuks g.gif
Kas gi gero,jei kojos slapios g.gif

kad lengvi ir neperslampa mirksiukas.gif
nesiosime,kai slabdriba bus ax.gif
o kasdien ju nenesiojame , siek tiek gaila pinigu,nes pirkau abiem vaikam, o jau taip issireklamave jie, jau silti kokie, prie -15 tinka,
bet kai kojos dregsta,tai tik lygu ieskojimas sad.gif
gerai,bent kad maziui kolkas nedregsta,nes sedi jis dar vezime
turiu vilties,kad ir per slabdriba bus gerai smile.gif patys batai tai smagus,lengvi ir lengvai maunami,bet kazkas ten pas juos neapgalvota

antra karta jau tikrai nepirkciau
Atsakyti
Šlamštų šlamšrtas šie batai. Nerealiai prakituoja kojytės dukrytei,o numovus kvapelis lyg kokio diedo kojos neplautos visą mėnesi doh.gif Pasiklausiau draugės patarimo doh.gif Gal jos vaikui ir gerai,bet tuose batuose jokio natūralumo.Teko pirkti vaikui naujus batus,tai gerai,kad pinigėlių yra,o ką daryti tiems tėveliams,kurie nuperka ir nelabai yra galimybės kelių porų batų pirkti.Tikrai patarimas mano,jų nepirkti. Galima uždėti tik retsykiais jei šlapia labai ir ėjimo atstumas labai trumpas. Nes kitaip galima kokį grybelį gauti kojų,nuo tokio siaubingo prakaitavimo doh.gif Kojos visiškai nekvėpuoja. Aišku,kažkam tinka,bet negali nuspėti pirkdamas,tad jei yra pinigėlių kelioms poroms batų prašom pirkti ir bandyti,o jei ne tai nupirkit normalisu žieminius batukus vaikui.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 10 15, 09:06)
netikiu,kad bus silta iki -15
pati nesioju tariamus zieminius crocsus, koja nesala iki -5 max -7, bet kai dydesnis minusas,tai tikrai labai net koja sala
o buvau parduotuvei,tai pardavejai irgi tikino,kad su Nadia nesala kojos iki -20 doh.gif siaubas... sako,kad tik sakyti..taip ir pasakiau i akis,sala tos kojos dar ir kaip

Man praaejusia ziema, kai buvo -20, prabuvom lauke apie 2 val, kojos nesusalo su NAdia. Bet turiu i juos isidejusi stora vailokini padeli, is bobutes tturegelyje uz 2 lt pirkau, ir su vilnone kojine. O dydis tai dviem gal didesnis uz mano tikraji.
Per slapdriba tai is viso nerealus jie biggrin.gif

Bandziau neoriginalius vasarinius, tai smirda koja po ju ir prakaituoja.
Nadia pirkau is crocs.com, is UK. Buvo tada 50 proc nuolaida, tai su siuntimu gavosi pigiau, nei cia, Lt.

QUOTE(ausrikeb @ 2010 10 22, 18:51)
tai NADIA irgi netinka rudeniui? g.gif tai kokie tinka?

Rudeniui tinka, kodel gi ne? as rugsejy su Nadia rgybavau, nes guminiu batu neturiu ax.gif , tai su plona kojine ir be padelio silto buvo gerai, kiek per silta, bet pakneciamai. O per slapdriba, labai gerai. Ir ruosiuosi visa ziema juos tampyti, nes man su odiniais salta.


Gal kas pirkote mergaitems, ar sau basutes? Idomu, kaip nesiojasi, ar patvarios?
Va tokios:
http://www.open24.lt...-...=all&lang=2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 17 gruodžio 2010 - 20:31
Atsiverčiau vieną psl atgal,na ir dar kartą įsitikinau,kad LT viską pardavinėja šlamštą. Vien žo...trečiarūšė šalis ir psio doh.gif Tai,kad ne tikr crocsai skiriasi ką nusiperki užsienį. Viskas iš eilės,ir pampersai ir avent produkciją ir mišinukai vaikams,kremai,dekoratyvinė kosmetiką ir daugybę kitų dalykų. Tikrai,kad gyvenant LT reikia ieškotis būdų viską siūstis iš užsienio. Tada tikrai gausi originalias prekes ir už mažesnę kainą.
Atsakyti
QUOTE(heryte @ 2010 12 16, 21:33)
Kur nuneši, kad internetu pirkau  doh.gif  O vaikui juk batų reikia, nesėdės namie, kol naujus batus atsiųs. Sutvarkė batsiuvys nepriekaištingai.

Nu internetu perkant irigi garantija galioja biggrin.gif

QUOTE(Kucheriashka @ 2010 12 17, 15:50)
Šlamštų šlamšrtas šie batai. Nerealiai prakituoja kojytės dukrytei,o numovus kvapelis lyg kokio diedo kojos neplautos visą mėnesi doh.gif Pasiklausiau draugės patarimo doh.gif G

Mano vyras ilgai kreivai ziurejo i crocsus,kol paimiau ir uzsakiau.Ir ka,kojos visa vasara nei karto nebuvo issute ,o iki siol kiekviena vasara nuo prakaitavimo vis pasusdavo du tarpupirsciai.Liko patenkintas ir jau turi kita modeliuka pasikeitimui smile.gif Gal ne originala isigijot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kucheriashka @ 2010 12 17, 22:14)
Atsiverčiau vieną psl atgal,na ir dar kartą įsitikinau,kad LT viską pardavinėja šlamštą. Vien žo...trečiarūšė šalis ir psio doh.gif Tai,kad ne tikr crocsai skiriasi ką nusiperki užsienį. Viskas iš eilės,ir pampersai ir avent produkciją ir mišinukai vaikams,kremai,dekoratyvinė kosmetiką ir daugybę kitų dalykų. Tikrai,kad gyvenant LT reikia ieškotis būdų viską siūstis iš užsienio. Tada tikrai gausi originalias prekes ir už mažesnę kainą.

drinks_cheers.gif visiškai sutinku su jumis. Visa tai pasiteisino daugelyje sričių.

QUOTE(mano_svajone @ 2010 12 18, 01:07)
Nu internetu perkant irigi garantija galioja  biggrin.gif
Mano vyras ilgai kreivai ziurejo i crocsus,kol paimiau ir uzsakiau.Ir ka,kojos visa vasara nei karto nebuvo issute ,o iki siol kiekviena vasara nuo prakaitavimo vis pasusdavo du tarpupirsciai.Liko patenkintas ir jau turi kita modeliuka pasikeitimui  smile.gif  Gal ne originala isigijot  g.gif

Garantija dar ne viskas, nesiruošiu laukti poros savaičių, kol jie nuspręs, ar kas galioja ar ne, keisti, ar ne. Sumokėjau 3 Lt ir susiuvo, kaip niekur nieko biggrin.gif Perpardavinėti dėvėtų batų nesiruošiu. Iš esmės tie batai visai nieko, mums koja lyg ir neprakaituoja, nesušąla. Nors lauke ilgiau kaip porą valandų nebuvom. Vyresniem, kurie pusę dienos laksto, gal ir kitaip. Ir šiaip kiekvienam žmogui individualiai. Yra tokių, kuriems ir kaliošuose neprakaituoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mano_svajone @ 2010 12 18, 03:07)
  Gal ne originala isigijot  g.gif

Pirkom originalą.
Atsakyti
Pirkau crocsus sau, ne vaikui. Pirkau Lietuvoje, Mary Jane modeliuka. Tai galiu pasakyt kad nei koja prakaitavo, puikiai nesiojosi ir patogumas super - avejau darbe kur reikejo 8 val ant koju isbut. Kai paaugs dukryte turbut ir jai pirksiu, labai smagu vasara su jais, lengvuciai, patogus, lengvai valosi. Ypac prie juros ar sode/kaime super butu.
Atsakyti