Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 20 TEMA !

šitas labai skanus thumbup.gif mano šeimynos mėgstamiausias thumbup.gif
Atsakyti
Koks morku keksas blink.gif blink.gif aciu uz ideja sekmadienio desertui thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniska: 24 sausio 2010 - 14:43
QUOTE(bonza @ 2010 01 22, 22:25)
Morku keksas pagal Cipciuka  4u.gif



QUOTE(Agniska @ 2010 01 24, 15:43)
Koks morku keksas blink.gif  blink.gif aciu uz ideja sekmadienio desertui thumbup.gif  4u.gif

SOS, O mokras burokine ar bulvine tarka tarkuoti reikia?
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2010 01 24, 14:54)
SOS, O mokras burokine ar bulvine tarka tarkuoti reikia?

as tarkuoju kur smulkiausiai tarkuoja (tai turbut ne burokine), nu pvz kaip bulves bulviniam blynam, tokio smulkumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 01 24, 15:52)
as tarkuoju kur smulkiausiai tarkuoja (tai turbut ne burokine), nu pvz kaip bulves bulviniam blynam, tokio smulkumo  4u.gif

Man ir sis klausimas iskilo,o dar noriu paklausti,kiek mazdaug yra tos dvi stiklines? ax.gif Kiek g? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2010 01 24, 15:54)
SOS, O mokras burokine ar bulvine tarka tarkuoti reikia?

as ne pacia smulkiausia, man atrodo kad ten suriui vadinas, labai panasi i burokine tik smulkesne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 01 24, 15:54)
Man ir sis klausimas iskilo,o dar noriu paklausti,kiek mazdaug yra tos dvi stiklines? ax.gif Kiek g? 4u.gif

nu recepte raso stikliknes po 200 g. Tai as kazkaip imu iki tos zymes pvz miltu 200 gr, nu tai paskui ir morku panasiai atmatuoju iki tos zymes kiek buvo miltu blush2.gif nezinau ar aiskiai as cia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(persikiuks @ 2010 01 23, 14:34)
mergaiciukes, patarkit kur panaudoti labai saldzia vysniu uogiene? bandziau trupini pyraga, bet  schmoll.gif  saldu saldu, pertepimam irgi kazkaip ne tas..o priviriau tai net 6 l  doh.gif


galima tortą Juodasis miškas (recepto nuorodos po ranka neturiu) bandyti su uogiene vietoje pačių uogų - biskvitą mažiau reikės laistyti, o jei uogos nesmulkintos - tiks 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 01 24, 15:54)
Man ir sis klausimas iskilo,o dar noriu paklausti,kiek mazdaug yra tos dvi stiklines? ax.gif Kiek g? 4u.gif

Atvirai pasakius, aš kiekvieną kartą dedu vis kitaip, kartais daugiau, kartais mažiau. Skonis vistiek būna geras, nenukenčia nuo tų proporcijų nei kiek schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 01 24, 16:25)
nu recepte raso stikliknes po 200 g. Tai as kazkaip imu iki tos zymes pvz miltu 200 gr, nu tai paskui ir morku panasiai atmatuoju iki tos zymes kiek buvo miltu  blush2.gif nezinau ar aiskiai as cia  blush2.gif

Aciu,zinojau,kad stikline 200g,bet 'nedasuto' lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2010 01 24, 15:54)
SOS, O mokras burokine ar bulvine tarka tarkuoti reikia?


dažnai kepu morkų tortus/pyragus, tik pasakysiu štai ką - aš spaudžiu sultis savo kenwood'u, tada sultytes išgeriame, o iš tarkių, kurie būna purūs ir pakankamai sultingi, kepame pyragą (skysčio pakanka nuo kiaušinio, citrinos/apelsino sulčių, kt.ingridientų).


Atsakyti
Jau beveik neliko morku kekso lotuliukas.gif laaaabai skanus,as dar idejau apelsino gabaliuku,bet skonis tikrai nepakartojamas thumbup.gif
Atsakyti