Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 20 TEMA !

QUOTE(Agniska @ 2010 01 28, 21:27)
O aguonu nereikia permalti? 4u.gif


Ne, nemaliau. Tada jos tokios traskios buna valgant, atrodo, kad sprogineja biggrin.gif

-----------------------------------------------

Bandeles su obuoliais (pagal Sonatinos recepta, tik mano ingridientai pusei normos)

user posted image

Tešla

7 gr. sausų mielių (1 pakelis)
50 gr. cukraus
0,5 a.š. druskos
1 didelis arba 2 maži kiaušiniai
100 ml pieno
30 gr. sviesto
1.5 v.š aliejaus
apie 300-400 gr. miltų

Įdarui

4 vidutinio dyžio obuoliai (arba 3 dideli)
30 gr. sviesto
50 gr. cukraus
0.5 a.š. cinamono

Įdaras. Obuolius nulupame, supjaustome apie 1 cm. kubeliais. Keptuvėje išlydome sviestą, suberiame cukrų, cinamoną ir viską maišydami pakaitiname 2-3 min, kol cukrus pradės tirpti. Tada suberiame obuolius ir vis pamaišydami troškiname ant vidutinės ugnies, kol išgaruos skystis, o cukrus pradės virsti karmele (man troškinosi apie 15 min.). Įdarą ataušiname.

Gaminame tešlą. Į kambario temperatūros pieną suberiame mieles ir cukrų, išmaišome ir pastatome šiltai apie 10-15 min, kol susidarys "kepurėlė" iš mielių. Dubenyje sumaišome miltus su druska, supilame pieno mišinį, išplaktus kiaušinius, minkštą sviestą, supilame aliejų. Užminkome tešlą. Tešla turi buti minkšta, bet nelipti prie rankų. Jei limpa - įberti dar šiek tiek miltų. Minkome tešlą apie 7-10 min, kol ji taps lygi ir elastinga. Dedame į dubenį, pateptą aliejumi, ir kildinme šiltai kol padvigubės. Tuomet padaliname ją į 3 dalis. Iš kiekvienos iškočiojame apie 0,5 cm storio apskritimą, ji supjaustome į 8 dalis (trikampiais). Ant trikampėlio plačiosios dalies dedame šaukštelį įdaro ir susukame į ragelį. Galus gerai užspaudžiame, kad kepant įdaras neišbėgtų. Kepame iki 200 C įkaitintoje orkaitėje apie 15-20 min, kol bandelės gražiai paruduoja.

P.S. Mano nurodyti ingridientai yra pusė originlaus recepto normos. Iškepiau 24 nedideles bandeles (1 skarda). Jei norite didesnių - tešlą dalinkite tik į 2 dalis, tuomet išeis 16 didesnių ragelių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 28 sausio 2010 - 23:01
Nova,ačiū už zefyrus 4u.gif Gavosi tokie fainučiai mažiukai zefyriukai.Gaminti tikrai lengva.Didelę dalį darbo padarė dukra.Gavosi smagi pramoga virtuvėje.Skanus.Pagalvojau kad tiktų tortams papuošti,ane?Darysiu dar ir dar 4u.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 01 29, 08:53)
[color=purple]Nova,ačiū už zefyrus  4u.gif Gavosi tokie fainučiai mažiukai zefyriukai.Gaminti tikrai lengva.Didelę dalį darbo padarė dukra.Gavosi smagi pramoga virtuvėje.Skanus.Pagalvojau kad tiktų tortams papuošti,ane?Darysiu dar ir dar  4u.gif


Elena, wow, kokie grazuoliai isejo thumbup.gif wub.gif wub.gif Kaip smagu, kad viskas isejo ir patiko smile.gif O del puosimo as irgi pamanius buvau, kad labai tiktu tortams puosti - graziai atrodys smile.gif

As kita karta bandysiu didesnius daryt, bent 3 kasniu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 29 sausio 2010 - 08:40
QUOTE(Elena @ 2010 01 29, 07:53)
Nova,ačiū už zefyrus  4u.gif Gavosi tokie fainučiai mažiukai zefyriukai.Gaminti tikrai lengva.Didelę dalį darbo padarė dukra.Gavosi smagi pramoga virtuvėje.Skanus.Pagalvojau kad tiktų tortams papuošti,ane?Darysiu dar ir dar  4u.gif
user posted image




Na jus cia gundote doh.gif drinks_cheers.gif siandien i darba reikia eiti , o vat rytoj arba sekmadieni , butinai bus isbandytas 4u.gif

Kiek perziurejau zefyru receptu , tai i vieni tokie kaip Novos , o i kitus dedasi dar plaktas baltymas ,labai nesigilinau bet pats receptas toks pat tik dar baltymu dadedama. na reiks ryt atidziau paskaitineti , gal ir su baltymais ir be ju reiks pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 01 29, 10:18)
Na jus  cia gundote doh.gif  drinks_cheers.gif siandien i darba reikia eiti , o vat rytoj arba sekmadieni , butinai bus isbandytas  4u.gif

  Kiek perziurejau zefyru receptu , tai i vieni tokie kaip Novos , o i kitus dedasi dar plaktas baltymas ,labai nesigilinau bet pats receptas toks pat tik dar baltymu dadedama. na reiks ryt atidziau paskaitineti , gal ir su baltymais ir be ju reiks pasidaryti.


Su baltymu gal dar puresni bus, tik kad ne visi zalius baltymus nori naudoti... Idomu, kaip tie parduotuviniai daromi g.gif
Atsakyti
Aš tai nieko nekeisiu,nes viskas man tiko 4u.gif Tik Nova norėjau paklausti,želatiną kai dedam į cukrų reikia ištirpinti ar dėti tą košę...ar nėra skirtumo???
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 01 29, 10:40)
Aš tai nieko nekeisiu,nes viskas man tiko  4u.gif Tik Nova norėjau paklausti,želatiną kai dedam į cukrų reikia ištirpinti ar dėti tą košę...ar nėra skirtumo???


Dėti tą išbrinkusią košę i karštą cukrų - jame ir ištirps kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 01 29, 11:43)
Dėti tą išbrinkusią košę i karštą cukrų - jame ir ištirps kartu smile.gif


Taip ir dariau biggrin.gif Dar kartą ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 01 29, 10:37)
Su baltymu gal dar puresni bus, tik kad ne visi zalius baltymus nori naudoti... Idomu, kaip tie parduotuviniai daromi  g.gif

jei įdomu va receptas pagal GOST standartą - t.y. tarybinis standartas,pagal kurį gamino ankščiau mirksiukas.gif tik rusiškai
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 01 28, 23:00)
Ne, nemaliau. Tada jos tokios traskios buna valgant, atrodo, kad sprogineja

Aciu,tada bandysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 01 29, 15:35)
Aciu,tada bandysiu drinks_cheers.gif

Nu nerealus tas aguonu pyaragas wub.gif wub.gif tik kita karta siek tiek maziau cukraus desiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
mergaites - perkraciau visas temas, bet niekaip nerandu karamelizuotu riesuteliu recepto. Padekite, PLEASE blush2.gif
einu zefyriuku daryti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzanetukas: 29 sausio 2010 - 18:26