Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 20 TEMA !

QUOTE(Nova @ 2010 01 25, 21:54)
Zefyrai

1 kg. cukraus
25 gr. (2.5 v.š.) želatinos
18 gr (1 v.š.) citrinos rūgšties
6 gr (1 a.š.) vanilinio cukraus
5 gr. (1 a.š.) sodos

Iš nurodyto kiekio produkto išeina apie 90 zefyrų (2-3 cm. skersmens)

Želatiną užpilti 100 ml. šalto virinto vandens ir palikti brinkti 2 valandas. Tuo pat metu cukrų užpilti 200 ml šalto virinto vandens ir taip pat palikti 2 valandoms. Praėjus 2 valandoms cukrų supilti į puodą ir maišant virinti 7-8 min. Nukelti puodą nuo viryklės, supilti želatiną ir mikseriu plakti 10 min. (plakti minimaliu greičiu; geriausia "1"). Tada suberti citrinos rūgštį ir vėl plakti 5 min. Galiausiai suberti vanilinį cukrų, sodą ir dar plakti 5 min. Gausime tirštą masę. Ją palikti pastovėti 10 min. Sudėti masę į kulinarinį švirkštą ir ant kepimo popieriaus išspausti 2-3 cm. skersmens zefyrus. 3-4 valandas palaikyti šaldytuve ir galima valgyti smile.gif Skanaus!

P.S. Pirmą kartą darydama pabandymui ėmiau tik trečdalį nurodytų produktų (išėjo 35 vnt.). Zefyrai išėjo labai skanūs! Kitą kartą būtinai darysiu visą porciją smile.gif

user posted image

ogo kaip skaniai skamba..o čia baltimai neįeina?
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 01 25, 23:54)
Zefyrai

1 kg. cukraus
25 gr. (2.5 v.š.) želatinos
18 gr (1 v.š.) citrinos rūgšties
6 gr (1 a.š.) vanilinio cukraus
5 gr. (1 a.š.) sodos



koks jus konis,panasus i parduotuviniu zefyru? g.gif
labai skaniai atrodo,reiks isbandyt.
Atsakyti
QUOTE(Kettim @ 2010 01 26, 00:42)
koks jus konis,panasus i parduotuviniu zefyru? g.gif
labai skaniai atrodo,reiks isbandyt.



user posted image ir as labai noreciau zefyru. Jau ,kaip gundanciai atrodo. Butinai darysiu. o tikrai ar skonis bent kiek primena pirktinius . g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kettim @ 2010 01 26, 01:42)
koks jus konis,panasus i parduotuviniu zefyru? g.gif
labai skaniai atrodo,reiks isbandyt.


Sitie ne tokie saldus, kaip parduotuviniai. As parduotuviniu apskritai nemegstu, ir zefyrus tik idomumo delei dariau, bet suvalgiau nemirktelejus biggrin.gif Pabandykit is puses, ar trecdalio normos pasidaryt. Skonio nelabai nupasakosi - reikia paragaut smile.gif


QUOTE(Eveneirka @ 2010 01 26, 01:27)
ogo kaip skaniai skamba..o čia baltimai neįeina?


Ne, baltymu nereikia, tik cukrus smile.gif O gaminimo pabaigoje mase issiplaka beveik tokia pat, kaip baltymu, todel ir atrodo, kad baltymai ieina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 26 sausio 2010 - 08:55
bigsmile.gif o jau zefyrai kokie įdomūs ir šokoladinis sūrio pyragas koks apetitnas!!


QUOTE(persikiuks @ 2010 01 25, 14:33)
Papildyta:
nesu igudusi tortu kepime kazin ar man iseitu  blush2.gif


jei dėl mano rekomenduoto "juodojo miško", tai jo biskvitas labai paprastai kepamas, labai skanus, o kremas ir surinkimas - apskritai paprasčiau nebūna mirksiukas.gif



Papildyta:
QUOTE(Panele:) @ 2010 01 24, 23:03)
As vakar vare kepiau sita morku pyraga.
Nezinau kodel, bet man nesigavo  g.gif  gavosi labai jau guminis unsure.gif ir sukrites doh.gif  Nors dejau viska pagal recepta g.gif


gal per daug skystų ingridientų g.gif Jei turi omeny, kad sukrito...

(beje esu patenkinta savo "išradimu/atradimu" naudoti morkytes,kai sultys jau išspaustos - tokia masė labai puri)


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 26 sausio 2010 - 09:22
QUOTE(Nova @ 2010 01 25, 20:54)
Zefyrai


bigsmile.gif wow,reieks ismeginti,zefyru dar negaminau...
Atsakyti
Nova aciu uz atsakyma. 4u.gif bus isbandyti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 01 26, 13:08)
bigsmile.gif wow,reieks ismeginti,zefyru dar negaminau...


Pameginkit, juk labai paprasta smile.gif


QUOTE(Kettim @ 2010 01 26, 13:25)
Nova aciu uz atsakyma. 4u.gif bus isbandyti. bigsmile.gif


Prasom, tikiuosi patiks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 26 sausio 2010 - 13:39
Nova, kepiau morenginį vyniotinį blush2.gif Ką pasakysiu,bandysiu aišku dar...bet privargau...man sunku buvo tešlą paskirstyti...sunku buvo susukti...bet skonis nerealus thumbup.gif Vaikai paskutinį gabaliuką su liniuotę dalinosi lotuliukas.gif Tik kitą kartą cukraus mažiau imsiu o daugiau mandarinų 4u.gif Ačiū už receptą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 01 26, 14:42)
Nova, kepiau morenginį vyniotinį  blush2.gif Ką pasakysiu,bandysiu aišku dar...bet privargau...man sunku buvo tešlą paskirstyti...sunku buvo susukti...bet skonis nerealus  thumbup.gif Vaikai paskutinį gabaliuką su liniuotę dalinosi  lotuliukas.gif Tik kitą kartą cukraus mažiau imsiu o daugiau mandarinų  4u.gif Ačiū už receptą  smile.gif


Elena, labai smagu girdeti, kad patiko  smile.gif  4u.gif  Taip, darbo ten yra ir su teslos tepimu ant popieriaus, ir biskvito apvertimu, ir susukimu  doh.gif  As ji labai daug kartu kepiau, tai paskui jau igudimas atsiranda sioks toks, bet kad jau viskas idealiai susisuktu tai ne, jis trapus juk labai. As beje susukineju ji iskart kepimo popieriumi prilaikydama, o paskui iskart i ji tvirtai ir isuku.

Bet skonis tai man atperka visus vargus smile.gif Vienas is mano favoritu  wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 26 sausio 2010 - 14:14
QUOTE(Nova @ 2010 01 26, 14:13)
Elena, labai smagu girdeti, kad patiko  smile.gif  4u.gif  Taip, darbo ten yra ir su teslos tepimu ant popieriaus, ir biskvito apvertimu, ir susukimu  doh.gif  As ji labai daug kartu kepiau, tai paskui jau igudimas atsiranda sioks toks, bet kad jau viskas idealiai susisuktu tai ne, jis trapus juk labai. As beje susukineju ji iskart kepimo popieriumi prilaikydama, o paskui iskart i ji tvirtai ir isuku.

Bet skonis tai man atperka visus vargus smile.gif Vienas is mano favoritu  wub.gif

O cia tas vyniotinis kazkas panasaus kaip Sonatinos morengininis su avietem?
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2010 01 26, 16:01)
O cia tas vyniotinis kazkas panasaus kaip Sonatinos morengininis su avietem?


Kepu pagal koleges duota recepta, o receptas ir nuotraukos mano blog'e, jei jau apie vyniotini sita kalba uzejo smile.gif Stai cia:

http://aj-receptai.b...inis-rojus.html
Atsakyti