Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojos"lobių" inventorizavimas

QUOTE(une @ 2005 11 04, 14:27)
papasakosiu, kaip as tvarkausi smile.gif

.....
ai dar fotoalbumo privalumas man yra tas, kad jame atskirti siuliukai nesimaiso.
padariau nuotraukytes:
1.cia mano mylimukas krepsiukas
2.turinys




O aš nematau antros nuotraukytės verysad.gif .

MAn labai idomu kaip į albumą tu susidedi tuos siūliukus. Man ta idėja irgi labai patiko, kad vartai ir visa lobį matai. smile.gif
Atsakyti
Aš irgi buvau sudėjus siūliukus į albumą, bet man labai nepatiko kad jis išsipūtęs baisiausiai ir dar dukriuks pačiupo porą kartų, tai iš siūlų gavosi kaltūnas, iš albumo lapų išplėšyta buvo rolleyes.gif Taip kad teko atsisakyti tos idėjos ax.gif
O siūliukų aš neraišioju ant popieriukų, man labai nepatogu. Aš išsiimu iš to maišelio siūliuką kurio reik, po to jo likusią dalį atgal sukišu iki tol kol man jo prireikia.
O siuvinėjamą darbelį irgi dėjau į tą pačią dėžutę, bet dabar medžiagos gabalas didelis, tai nelabai telpa.
o schemos dar neturėjau tokios didelės, kad susitrintų. Afrikietė buvo gal 5 lapų, tai aš juos kamputyje susegiau paeiliui ir buvo thumbup.gif
Schemos niekaip nžymiu, todėl paskui pušinėju rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 04 lapkričio 2005 - 13:43
QUOTE(Vaidullka @ 2005 11 04, 13:42)

Schemos niekaip nžymiu, todėl paskui pušinėju  rolleyes.gif



Kaip tu atrenki kur siuvinėt blink.gif ?O dar jei pavieniai kryžiukai - čia jau ne man būtų, tai ir peckelioju visom vaivorykštės spalvom ax.gif
Atsakyti
Siuvinėju spalvom, o ne eilėm.
Nors dar jokio rimto darbo nesiuvinėjau, tai nežinau ax.gif Aš neturiu kantrybės dar kažką daryt, jei jau siuvinėju, tai tik siuvinėju, mane net naujo siūlo įvėrimas nervina biggrin.gif O dar jei reiktų ką nors žymėtis išvis sublūsčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2005 11 04, 13:38)
O aš nematau antros nuotraukytės  verysad.gif .

MAn labai idomu kaip į albumą tu susidedi tuos siūliukus.  Man ta idėja irgi labai patiko, kad vartai ir visa lobį matai. smile.gif


na man rodo g.gif ar ir kitos nematot ? g.gif

o susidet tai labai paprastai,taip kaip nuotraukas sukisi per soniuka. i virsuje deedu visa siuliuko matkiuka, o apacioje ta , kuri atkerpu ir atskiriu.

QUOTE
Aš irgi buvau sudėjus siūliukus į albumą, bet man labai nepatiko kad jis išsipūtęs baisiausiai ir dar dukriuks pačiupo porą kartų, tai iš siūlų gavosi kaltūnas, iš albumo lapų išplėšyta buvo  Taip kad teko atsisakyti tos idėjos 


nu nera jis pas mane labai issiputes. bent jau tas ,kuris naudojams kasdien. jame apie 20-30 spalvu vienu metu. tai tik biski storesnis, bet ne baisiai rolleyes.gif
o del vaikiuku,tai man kaip tik patogiau,nei anksciau budavo ant laikikliu popieriniu-dabar vaikas varto albuma salia ir mes mokinames spalvas biggrin.gif , ir jam "zabova" ir as galiu biski pasiuvinet thumbup.gif

QUOTE
O kaip jūs žymite schemoje, kiek jau išsiuvinėjot???? Aš tai paišaliojuos su spalvotu tušiniu, tik va paskui jau ta schema tik išmetimui tetinkama


as papaisau schemute tik padedama siuvini i sali, kad kita karta pradedama is karto zinociau ,kur reikia . o besiuviendama nepeckalioju-labai ilgai atrodo uztruktu. nors jei butu koks didelis siuvinys-turbut neissiversciau be piestuku unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo une: 04 lapkričio 2005 - 14:25
Sveikos, aš tai savo siūlus laikau nuotraukoms skirtame albume, dar nusipirkau etikečių spalvotų užrašyti skaičiams - labai patogu. Vartai ir ieškai. Šią idėją pasiskolinau iš kažko - kažkuriam SUPERMAMOS forume kažkas tai pasiūlė.

O MADEIROS siūlai tai ir taip patogiai supakuoti, kad net nereikia jų kur nors kitur dėti.
Atsakyti
Jo, aš irgi siuvinėdama paišau su kokiu nors flomasteriu, kad po to lengva būtų atrinkti kur jau išsiuvinėta ir kiek dar liko. Teisybė - po to schema tik išmetimui - betgi galima ir vėl atsispausdinti, svarbu turėti ją į kompaktą įrašytą. smile.gif
Atsakyti
Schemos aš taip pat niekaip nežymiu. tongue.gif Dabartinis mano darbelis susideda iš 12 lapų bet aš juos sunumeravau ir tiek. Siuvinėju po vieną lapą. Jei schema ryški, tai nesudėtinga rasti, kur pabaigei. O pačius siūliukus susivyniojau ant kartoninių špulyčių, kurias pati išsikirpau, ir ant jų sisirašau numeriukius. Bet svajoju apie DMC dėžutę su laikikliais rolleyes.gif
Atsakyti
o tai kaip jus atsiskiriat siuliukus. ta prasme-atkerpi tuos ~45cm nuo bendros spuliukes, paskui atskiria kiek reikia, ir vel likusius uzvynioji? ar patogu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2005 11 08, 13:11)
o tai kaip jus atsiskiriat siuliukus. ta prasme-atkerpi tuos ~45cm nuo bendros spuliukes, paskui atskiria kiek reikia, ir vel likusius uzvynioji? ar patogu?  blush2.gif

Pripranti ir patogu mirksiukas.gif

Va aš tik nesuprantu kaip siuvinėja nežymint schemos unsure.gif Reiškias dar aš visiška profanė, man reik peckeliot, kitaip nieko nerasčiau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irminija @ 2005 11 03, 09:47)
kol pas mane mažai siūlų, tai juos dedu į DMC dėžutes ir ant laikiklių. atrodo va taip:
http://www.dmc.com/m.../449/index.html



super dezute rolleyes.gif o kiek toks malonumas kainuoja ir kur ji galima isigyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giega @ 2005 11 09, 14:34)
super dezute  rolleyes.gif  o kiek toks malonumas kainuoja ir kur ji galima isigyti?  ax.gif


Būna gerose akyse, kai daugiau atsiveža rolleyes.gif , bet galima ir užsisakyt. Pati dėžutė kainuoja apie 26 Lt. jai dar reikia 50 laikiklių (10 laikiklių kaina apie 3 lt)
Atsakyti