Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojos"lobių" inventorizavimas

siek tiek pagausejus siuliuku kiekiui isigijau nauja dezute siuliukams Maksimoj, cia sudeti suvynioti siuliukai ne dmc, keletas kitu smulkmenu
user posted image
user posted image
cia senoji dmc dezutekurioje jau nelabai telpa dmc siuliukai
user posted image
pradzioj vyniojau ant plasmasiniu babinu, bet lipdukai su nr pradejo byret, tai perrasiau markeriu numeriukus ir perejau prie kartoniniu babinu ir pigiau ir patogiau
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2008 01 22, 18:07)
o gal kas uzmate kur galima butu isigyti tokiu maiseliu kur uzsispaudzia virsuj? pasibaige atsargos, reik nauju, ale senukai nebeprekiauja  doh.gif


as vakar nusipirkau Traku g. esancioje rastines reikmenu parduotuveje 4u.gif

o kuroje vietoje maximoje tokios dezutes? itariu man jau reik, bo siuilu daugeja g.gif
Atsakyti
Labuka biggrin.gif
lankausi pirma karta biggrin.gif
nu bet ir pasisemiau visokiausiu gudrybiu... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
jus esate labai ismintingos thumbup.gif thumbup.gif
ir dezutes thumbup.gif ir albumai thumbup.gif ir visa kita...geras thumbup.gif
as siuliuku turiu 180 visokiausiu...tai siais metais senio salco paprasiau kad padovanotu is geru akiu dezute-skrynute..tai viskas sudeta graziai, o kokiu siuliuku turiu numeriukai surasyti kompe pagal eiliskuma, tai kokiu turiu ir pasiziuriu... bet dabar tokiu ideju geru pasisemiau, tai reiks kazkaip ir man susisteminti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Štai mano amunijacija biggrin.gif
Dar pokolkas mažoka blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssamantaa: 22 rugpjūčio 2009 - 16:20
na stai po kiek laiko ir as galiu pasirodyti savo lobyna thumbup.gif
http://public.fotki....no-inventorius/
Atsakyti
inventorizuojuos ir as blush2.gif kazkokios ypatingos sistemos ar tvarkos neturiu, tiesiog laikau ir dedu kaip man patogiau drinks_cheers.gif
va mano turtas lotuliukas.gif

user posted image

siuvinejimo siuliukai gyvena:

1) senoj mamos feno dezej, laikomi siuliukai be pavadinimu, senosios mano mociutes, mamos ir mano siulu atsargos ax.gif user posted image

2) ariadna cia user posted image dmc gyvena taip: user posted image

3) siuvinejamu darbu siulai - sitaip:

user posted image arba taip user posted image

dezutej garbingai gyvena kiti irankiai user posted image

schemutes - maiselyje user posted image

mano aidos atsargos thumbup.gif user posted image

visas turtas namie uzima kruvyte ant stalo ar spinteles, neskaitant siuvinejimo remo blush2.gif user posted image

a tiesa, labai patiko ideja siuliukus susegti i segtuva drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 22 rugpjūčio 2009 - 18:11
mane labai sudomino kaip jus cia taip laikote siuvinejamu darbu siuliukus? tai nuo to kardoniuko nukerpate kaip nors? ar istraukiate? nesuprantu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
noriu parodyt savo lobyną blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
e.meskine, astulia,dovyda

OHO lotuliukas.gif

Astulia, iš kur tą DMC albumą pirkai kur jame visos spalvos parodytos ? smile.gif
Atsakyti
apie ta albuma esu girdejusi labai geras dalykelis, bet ir girdejau kad apie 45 LT kainuoja, tai man truputi gaila
mano lobyna labai papilde uosvio lauktuves is Amerikos
Atsakyti
QUOTE(ssamantaa @ 2009 08 22, 21:01)
Astulia, iš kur tą DMC albumą pirkai kur jame visos spalvos parodytos ? smile.gif


iš kasiulai, kainavo, kaip e.meskine ir sakė, apie 40 LT smile.gif
Atsakyti
Gal galit pametėt nuoruoda kur čia ta knga, niekur neradau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti