Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėtojos"lobių" inventorizavimas

na ir as pasigirsiu savo sukauptu lobiu smile.gif

cia visos mano medziagos

user posted image

ir siuliukai, tie maiseliuose tai dar nuo mokyklos laiku like, kai buvo tik prasidejusi visa manija biggrin.gif o visi kiti tai Anchor siuliukai.

user posted image
Atsakyti
Keliu temelę į viršų 4u.gif
kadangi įrenginėju savo rankdarbių kampelį,MB nusivedė mane atnaujinti savo rankdarbių asortimentą smile.gif
Šiandieniniai pirkiniai :
user posted image
Atsakyti
Aš irgi keliu temą į paviršių 4u.gif

Žiūriu, kad senųjų mano nuotraukų nerodo, tai dedu naują su papildymu gausiu 4u.gif

Dvi DMC dežutės siūliukų ir medžiagos smile.gif

user posted image
Atsakyti
Įdomi tema smile.gif

Aš savo siūlų niekaip nesudėlioju normaliai. Man kažkaip paranoja, kad kai sukrauti jie į tą populiariąją DMC dėžutę, traukiant/dedant siūlai trinasi ir "pūkuojasi". Plius, reguliariai išvažinėju ir siuvinys keliauja drauge, tai pabodo perdėlioti viską iš dėžutės į kelioninę siuvin-kosmetinę.
Tikiuos, ateis metas, kai rasiu gerą sau būdą susidėti viską gražiai ir patogiai.. doh.gif
Atsakyti
Panaši idėjau jau buvo pas kažkurią :]

http://birdnestonthe...zed-to-nth.html
Atsakyti
user posted image
swoon.gif kad man tokia komodą thumbup.gif

aš ir kažkada galvojau, kad iš DMC dėžutės traukiojant siūlus jie pūkuojasi, bet visai ne, labai patogi dėžutė ir likusius siūlų galiukus gerai suvyniot atgal ant kartoniukų. Maišeliuose laikyt pradžioj visai gerai buvo, bet kai tų siūliukų dešimtim prisikaupė, tai ne...susiviniojau ir sudėliojau į dėžutes ax.gif
Atsakyti
Dantiste, o nuotrauką esate įkėlus? Jeigu ne, gal galite įkelti?
Aš irgi turiu tų siūlų daug, sudėliojau į maišelius, žiūrėsiu, kaip naudosis ir ar patogu, nes kol kas labai patinka :] tik jeigu darau ne pagal schemą, o spalvas derinu, nematyt viso pasirinkimo :]
Atsakyti
Kažkada seniau fotografuota, bet nuo tada nepasipildžiau dar amunicijos biggrin.gif

Medžiagos, pagrinde linas ir evas:

user posted image

Siūlai, karoliukai, DMC krepšys, pora žurnalų. Viršuj saldainių dėžutėj atrinkti siuvinėjamo darbo siūlai:

user posted image

ten maišeliuose nesuvynioti siūlai, tie kurių dar neteko panaudot. Kažkada pigiai nusipirkau beveik visą paletę, tai susivynioju, tik kai prisireikia, įdomu, kiek spalvų panaudosiu biggrin.gif
Atsakyti
Super rinkinys! thumbup.gif
Mano sudėlioti maišeliuose, kaip minėjau, bet darosi nelabai patogu, tikriausiai teks pirkti dar vieną dmc dėžutę ir sukti siūliukus doh.gif
Atsakyti
Aš laukiu nesulaukiu savo užsakymo bigsmile.gif kai gausiu -būtinai pasirodysiu 4u.gif gaila, kad ši temukė tokia užmirusi verysad.gif man ji viena mėgstamiausių visame SM 4u.gif
Atsakyti
Keletas idėjų kaip organizuoti savo lobius :

Man šitas labai labai
user posted image

user posted image

user posted image

PASAKA wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Na ir pabaigai auksinė taisyklė:
user posted image
Atsakyti
Nu ir reikėjo čia užklyst... Noriu siuvinėjimo siūlų sandėliuko! O ta proga teks mokytis siuvinėjimo doh.gif Beprotystė... lotuliukas.gif
Atsakyti